Gorzów Wlkp.

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
SYMEON
Posty: 269
Rejestracja: 23 wrz 2004 00:00

Post autor: SYMEON »

ruda spoko ma szanse! ja nadal na antykach jade ale to juz koncowka w przyszlym tygodniu po @ dostane 1 zastrzyk menogonu i machina pojdzie w ruch,tak czuje ze te icisi bedzie udane
ale naszej beatrix to ja juz nie dogonie ona to ruszyla pelna para :wink: doris widze ze jeszcze donas nie zaglada ale ja jutro do niej :telefon: i przypomne bo obiecala
a tak narazie to pozdrawiam was wszystkie cieplutko i odezwe sie we wtorek jak juz bede po wizycie u doktorka bede miec swierzutkie wiesci
juz nie dlugo zabiore sniezynki do domku
Awatar użytkownika
kitik
Posty: 195
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: kitik »

Ja też dawno tutaj nie zaglądałam ,ale skoro wątek ruszył to i ja się melduję.Właśnie dzisiaj wróciłam ze szpitala . U mnie to już końcówka ciąży .Pozdrawiam wszystkich czekających na swój cud .
AGNES odezwij się co u Ciebie i maluszków?
2004r. I icsi Invicta-Córeczka ur.2005!!!
2007r. krio.-nieudany
2010r. II icsi na cyklu nat.,nieudane
10.03.11 III icsi na cyklu nat.,Córeczka ur.2011 !!!
Awatar użytkownika
ruda007
Posty: 1225
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: ruda007 »

kitik gratuluje szczęścia!!!

ciesze sie że wątek zaczyna powolutku funkcionowac. moze jeszcze sie rozwinie!
ja po wczorajszej wizycie i rozmowach z doktorkiem bedę probowac czysto naturalnie przez 2 cykle, moze znowu sie uda :roll:

pozdrawiam serdecznie i odzywajcie sie dziewczyny bo warto podtrzymac wątek!
[url=http://www.bobasy.pl/ruda007]Elizunia[/url]

[url=http://www.bobasy.pl/ruda007k]Kubuś[/url]
Awatar użytkownika
ruda007
Posty: 1225
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: ruda007 »

witam wszystkie koleżanki!
czemu sie nie odzywacje? u mnie nic ciekawego, po wizycie u doktorka postanowiliśmy 2cykle sprobowac naturalnie, moze znowu sie uda naturalnie :roll:

pozdrawiam i życze udanego słonecznego dnia!
[url=http://www.bobasy.pl/ruda007]Elizunia[/url]

[url=http://www.bobasy.pl/ruda007k]Kubuś[/url]
Awatar użytkownika
kitik
Posty: 195
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: kitik »

Dziewczyny czy któraś z Was zna lepiej doktora Rybskiego,moja znajoma się u niego leczy,czy ma on jakieś sukcesy w leczeniu niepłodności?
Co możecie o nim powiedzieć.
Ruda życzę owocnych wakacji :wink:
2004r. I icsi Invicta-Córeczka ur.2005!!!
2007r. krio.-nieudany
2010r. II icsi na cyklu nat.,nieudane
10.03.11 III icsi na cyklu nat.,Córeczka ur.2011 !!!
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Kitik jeżeli chodzi o leczenie niepłodności to najlepiej udać się do specjalisty w tym zakresie, gorzowscy lekarze są dobrzy ale od.........płodności.
Awatar użytkownika
agnes123
Posty: 166
Rejestracja: 03 sty 2004 01:00

Post autor: agnes123 »

witam wszystkich,dawno nie odzywałam się na tym wątku,ale widzę ,że trochę przybyło nam gorzowianek.
Kitikja też nie dawno byłam w szpitalu,ciekawe może znowu leżałyśmy na jednym oddziale nie wiedząc o sobie.
Umnie narazie wszystko ok,pozostało jedynie czekanie na maleństwa,choć przyznam się ,że jeszcze nie wszystko jest gotowe.
Pozdrawiam wszystkie gorzowiannki i życzę szybkiego zafasolkowania
[url=http://www.foto.onet.pl/albumy/album.html?id=42401&q=arek_aga1&k=2/]WIKTORIA I OLIWIA[/url] ur.15.07.05r.
Awatar użytkownika
kitik
Posty: 195
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: kitik »

bEATRIX ja też myślę ,że niepłodność należy leczyć poza Gorzowem tylko nie wiem na ile poważny jest problem mojej znajomej a ona na razie próbuje w Gorzowie.
Agnes witaj widzę ,że tak jak ja nie mozesz się doczekać narodzin.Co do pobytu w szpitalu to twój mąż gdzieś pisał,że miałaś wyjść 14 czy 15 a ja byłam póżniej od 19 ,więc chyba się nie spotkałyśmy.Ale jeszcze możemy,bo może nasze maleństwa zechcą przyjść na świat w tym sam czasie.
Pozdrawiam wszystkie Gorzowianki
2004r. I icsi Invicta-Córeczka ur.2005!!!
2007r. krio.-nieudany
2010r. II icsi na cyklu nat.,nieudane
10.03.11 III icsi na cyklu nat.,Córeczka ur.2011 !!!
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

agnes kitik dziewczyny u kogo i gdzie prowadziłyście ciąże :?:
Awatar użytkownika
kitik
Posty: 195
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: kitik »

Moją ciąże prowadzi Hanna Kozber,przyjmuje prywatnie w Hipokratesie na Łużyckiej.Jestem bardzo zadowolona z jej opieki i szczerze polecam.
2004r. I icsi Invicta-Córeczka ur.2005!!!
2007r. krio.-nieudany
2010r. II icsi na cyklu nat.,nieudane
10.03.11 III icsi na cyklu nat.,Córeczka ur.2011 !!!
Awatar użytkownika
agnes123
Posty: 166
Rejestracja: 03 sty 2004 01:00

Post autor: agnes123 »

moją ciążą zajmuje się dr J. Musielak też przyjmuje w Hipokratesie i też jestem bardzo zadowolona.
[url=http://www.foto.onet.pl/albumy/album.html?id=42401&q=arek_aga1&k=2/]WIKTORIA I OLIWIA[/url] ur.15.07.05r.
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

agnes kitik Dzięki dziewczyny, też nad tymi dwoma lekarzami się zastanawiałam :D choć jeszcze nie znam ich osobiście.

Życzę łatwego i szybkiego porodu dla każdej z Was i zdrowiutkich, sliczniutkich maluchów. :bigok:
Awatar użytkownika
kitik
Posty: 195
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: kitik »

Ja Musielaka też polecam,kiedyś jeszcze długo przed ciążą chodziłam do niego.Słyszałam,że współpracuje on z Poznańską Intermedicą .
2004r. I icsi Invicta-Córeczka ur.2005!!!
2007r. krio.-nieudany
2010r. II icsi na cyklu nat.,nieudane
10.03.11 III icsi na cyklu nat.,Córeczka ur.2011 !!!
aneteczek
Posty: 472
Rejestracja: 06 lis 2003 01:00

Post autor: aneteczek »

DZiewczyny z całego serca polecam dr Musielaka. Ja zaszłam w ciążę w wyniku zapłodnienia pozaustrojowego. Moja ciąża była bardzo zagrożona miałam krwiaka krwotoki a potem skurcze. Ciążę prowadzł mi kochany dr Musielak i gdyby nie jego fachowość a do tego dobre serce nie cieszyłąbym się moim synkiem. O ciążę starałam się 8 lat. Ponadto dr jest bardzo dobrze zorientowany w temacie niepłodności. Naprawdę cechuje jego bardzo duża wiedza i nie będzie marnował czasu na bezskuteczne leczenie. Współpracuje z klinikami niepłodności. Uważam, że w Gorzowie lepszego specjalisty nie znajdziecie.
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Dziewczyny mam jeszcze pytanie w jakim szpitalu zdecydowałyście się rodzić, czy na Dekerta?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”