KLINIKA INVIMED W GDYNI

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
rewelka
Posty: 375
Rejestracja: 21 gru 2005 01:00

KLINIKA INVIMED W GDYNI

Post autor: rewelka »

Raport finalny 2015 dot. INVIMED Europejskie Centrum Macierzyństwa Gdynia

Witajcie dziewczyny,

zbieram informację o Invimedzie w Gdyni, może któraś z Was korzysta z ich usług, myślę o zmianie kliniki....
Endometrioza III/IV st, październik'06 laparatomia,
sierpień'07 I ISCI :(, 2 mrozaczki jeszcze czekają
07.12 -criotransfer 2 blastusi i udało się :)
14.08.08 na świat przyszła nasza córeczka Marcelinka :love:
Awatar użytkownika
panienka
Posty: 2855
Rejestracja: 12 paź 2008 00:00

Re: Invimed w Gdyni

Post autor: panienka »

rewelka ja slyszalam takie sobie opinie:)
Nasze dzieciaczki urodziły się 30/06/2011
agax30
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2011 13:34

Re: Invimed w Gdyni

Post autor: agax30 »

Ja się leczę w Invimedzie w Gdyni. Jestem po pierwszym IVF, niestety nieudanym. Też się zastanawiałam nad zmianą, ale postanowiłam dać im jeszcze jedną szansę, bo tu już znają mój przypadek a w nowym miejscu zacznie się wszystko od nowa. Dlaczego chcesz zmienić klinikę?
Awatar użytkownika
agusik4
Posty: 43
Rejestracja: 05 sty 2011 23:38

Re: Invimed w Gdyni

Post autor: agusik4 »

też właśnie chciałabym się dowiedzieć jakie są wasze opnie na temat Ivimed w Gdyni, bo też chyba chciałabym zmienić lekarza i klinikę...
od maja 2008 do lutego 2011 luteina i clo. U mnie PCO.
Po psychicznym odpoczynku i clox3(i ziółkach) jest fasolek :)
29.11.2011 godz.23:40 55 cm 3900 wagi Nasz Bartuś jest na świecie :)
Lametta+clo, w 3cyklu jedno jajeczko, zastrzyk na pęknięcie... I jest. 29.12.2016, godz. 00:14, 59cm 4040wagi. Basia. :)
Awatar użytkownika
Gość

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: Gość »

kochane proszę o opinie o tej klinice
Awatar użytkownika
Gość

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: Gość »

Czy ktos przystąpil w Invimedzie w Gdyni do programu in vitro z sukcesem?
Moze mi ktos doradzic czy warto wziac w nim udzial? Mam endo 4 st, brak jednego jajowodu, drugi niedrozny... szukam dobrej kliniki w trojmiescie, doradzcie mi, prosze...
michexor
Posty: 7
Rejestracja: 15 gru 2011 12:48

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: michexor »

Cześć,

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku] Pytacie o InviMed - słyszałem całkiem pochlebne opinie od pary moich dobrych znajomych. [treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
83Agnieszka
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2011 11:09

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: 83Agnieszka »

Witajcie:)
Ja jestem pacjentką Invimedu w Gdyni i jestem naprawdę zadowolona! Za nim skorzystałam z ich usług, poszukałam informacji w internecie i wśród znajomych. Dominowały pozytywne opinie, dlatego zdecydowaliśmy się z mężem na Invimed. Nieduża,kameralna kliniki, gdzie obsługa jest naprawdę bardzo miła. Pani w rejestracji, to prawdziwy anioł! Kiedy pierwszy raz rostrzęsiona tam przyszłam, porozmawiała ze mną i mnie uspokoiła. Teraz jestem pod stałą kontrolą dr Kwiecińskiego i jestem bardzo zadowolona. Podczas stymulacji, dostaje leki w aerozolu teraz pozostało mi czekać na wzrost pęcherzyków:)
Aga
michexor
Posty: 7
Rejestracja: 15 gru 2011 12:48

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: michexor »

Żonka zwróciła uwagę na ich program "InVitro z Sukcesem". Powinno Was zainteresować: http://invitrozsukcesem.pl/
karolgd
Posty: 51
Rejestracja: 18 kwie 2012 14:57

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: karolgd »

Byłem na badaniach, czekam na wyniki. Przyjemnie ;)
danuta80
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwie 2012 15:31

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: danuta80 »

Witam,
czytając post zwróciłam uwagę na informację o programie In vitro z sukcesem. Czy może ktoś z Was brał udział w pierwszej edycji?
danuta80
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwie 2012 15:31

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: danuta80 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku] jestem pacjentką invimedu i jestem bardzo zadowolona. (polecam dr Kwiecińskiego)! Miła atmosfera, profesjonalny personel.
karolgd
Posty: 51
Rejestracja: 18 kwie 2012 14:57

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: karolgd »

Byłem u doktora Rogozy. Pan jest dość chłodny, ale za to bardzo rzeczowy i konkretny. Zobaczymy jak dalej pójdzie...
danuta80
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwie 2012 15:31

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: danuta80 »

Karolgd jesteś zadowolony z dr Rogozy? Bo tak się zastanawiam jak inni go odbierają? Moim zdaniem jest dobrym fachowcem, ale trochę mało mówi...:)
Awatar użytkownika
Gość

Re: INVIMED Gdynia

Post autor: Gość »

Danuta, napisz mi proszę jak to jest z tym ich programem invitro z sukcesem. Czy bierzesz w nim udział czy podchodzisz poza programem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”