KLINIKA GAMETA W GDYNI

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
Agunia77
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2008 01:00

KLINIKA GAMETA W GDYNI

Post autor: Agunia77 »

Raport finalny z 2015r. dot. Centrum Zdrowia GAMETA Gdynia

Witam
bardzo Was wszystkie proszę o podzielenie się opinią na temat tej kliniki i lekarzy w niej pracujących.
W kwietniu mam pierwszą wizytę w tej klinice i chciałabym rozpocząć przygotowania do ifv.
Na jakie dodatkowe koszty( oprócz kosztów pełnej procedury podanej na stronie Gamety ) trzeba się przygotować?
Ile czasu mija ( mniej więcej) od chwili pierwszej wizyty do transferu?
Jak często trzeba się stawiać na wizyty na usg? mieszkam ok 230km od Gdyni.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gość

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: Gość »

Czesc Agunia, ja jestem po dwoch wizytach w Gamecie. Moje nastawienie i opinia sa pozytywne. Niedlugo powinnam zaczac przygotowani do In Vitro wiec jesli bedziesz chciala przekaze Ci wszelkie informacje. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Agunia77
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2008 01:00

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: Agunia77 »

Witaj! miło, że się ktoś odezwał!
Interesuje mnie wszystko :D
U jakiego lekarza się leczysz? Skąd jesteś? Pytam bo ja mam jakieś 230km do Gdyni i nie wiem jak poźniej wygląda sprawa z dojazdami na usg itp.
Czy jeśli zdecydujemy się z mężem na in vitro to czy od razu trzeba wpłacić całość?

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
Gość

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: Gość »

Aga, mam do Gdyni 120 km.
Na wizytach byłam u Dr Wójcika.
Dostałam broszurke o in vitro - z niej wynika, ze platnosc nastepuje etapami.

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
Agunia77
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2008 01:00

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: Agunia77 »


[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

Czy na pierwszej wizycie mąż będzie musiał oddać nasienie?
Czy większość badań wykonują na miejscu? jak długo czeka się na kolejną wizytę?
Jak będę po wizycie to się odezwę co i jak.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gość

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: Gość »

Maz oddal nasienie w dniu wizyty, na wynik czeka sie bardzo krotko, po okolo godzinie powinnas go miec.
Badania robia na miejscu.
Widzialam, ze idziesz do Dr Czecha, on ma baaarddzo dobre opinie.
Trzymam kciuki, odezwij sie jak bedziesz po wizycie.
Widze, ze watki sa dosc mocno moderowane, nie wiesz w jakim dziale mozemy swobodnie porozmawiac?
mika38
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2012 14:26

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: mika38 »

witam ja również leczę się u dr Wojcika i jestem zadowolona choć jestem już po 2 IUI teraz czekam na efekty
Awatar użytkownika
Kaas
Posty: 1522
Rejestracja: 22 paź 2010 14:39

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: Kaas »

a dr Skweres? macie jakieś doświadczenia? byliśmy u niego na wizycie ponad rok temu, sugerowalam się wtedy tym, że jest też andrologiem. Ale teraz to nie ma w sumie znaczenia, bo chcemy podejść do in vitro....czy to dobry wybór? czy polecacie kogoś innego?wydawał się konkretny i zdecydowany...
[*][*]
II ICSI, Księżniczka:) ur. 5.11.2014
III ICSI, Książę ;)) ur. 7.11.2016
mika38
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2012 14:26

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: mika38 »

witam z tego co słyszałam to również dobry lekarz i fachowiec choć ja do niego nie chodzę ale opinie ma dobre
Awatar użytkownika
Kaas
Posty: 1522
Rejestracja: 22 paź 2010 14:39

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: Kaas »

dzięki!
[*][*]
II ICSI, Księżniczka:) ur. 5.11.2014
III ICSI, Książę ;)) ur. 7.11.2016
Farelka2
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2011 13:25

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: Farelka2 »

W przyszłym tygodniu idę do Gamety do dr. Śliwińskiego. Macie może jakieś doświadczenia? Do tej pory leczyłam się przez ponad rok u dr. Rogozy, trzy inseminacje i żadnych efektów :( :mur:
Awatar użytkownika
Kaas
Posty: 1522
Rejestracja: 22 paź 2010 14:39

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: Kaas »

ja w końcu trafiłam do tego lekarza- baardzo spokojny, opanowany, konkretny- choć jak chcesz się więcej dowiedzieć to musisz pytać (i wiedzieć o co, niestety...)bo sam przekazuje podstawowe info. tzn ja mam takie wrażenie...
o efektach nie będę mówić, bo u nas jeszcze ich nie ma, jesteśmy przed ivf. ogólnie wrażenie dobre, zobaczymy co będzie dalej;)
powodzenia!
[*][*]
II ICSI, Księżniczka:) ur. 5.11.2014
III ICSI, Książę ;)) ur. 7.11.2016
magdalenka111
Posty: 641
Rejestracja: 12 paź 2011 14:54

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: magdalenka111 »

my pierwsza wizyte mamy 10.09 u Sliwinskiego, jestem pelna nadzieji i obaw bo leczylismy sie ponad 2 lata u innego specjalisty a efektow brak. Dziewczyny napiszcie czy w gamecie uznali wasze wczesniejsze badania czy trzeba bylo robic wszystko od poczatku.
IV IUI:(

I ICSI:(

09.14 I crio:(

10.14 II crio...cb

03.15 III crio:(

04.15 IV crio:cb

TO JUZ JEST KONIEC...

Czekam na mój CUD. Na mój CUD wyśniony, wymarzony, wytęskniony i wybłagany... Wycierpiany i wymodlony. Całkiem mój. Oto czego pragnę. Każdego
Awatar użytkownika
Kaas
Posty: 1522
Rejestracja: 22 paź 2010 14:39

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: Kaas »

ja robiłam wszystkie bad u nich, bo zwyczajnie ich nie miałam. wcześniej był badany głównie mąż- wielokrotnie i dr widząc jego wyniki nie kazał ich powtarzać. ale to pewnie zależy jaki jest problem. i jak dawno robiłaś badania, bo może potrzebować aktualnych wyników.
[*][*]
II ICSI, Księżniczka:) ur. 5.11.2014
III ICSI, Książę ;)) ur. 7.11.2016
Awatar użytkownika
martyna kot
Posty: 374
Rejestracja: 02 wrz 2012 23:03

Re: GAMETA Gdynia

Post autor: martyna kot »

Ja byłam z eMkiem pierwszy raz w Gamecie. Wielu moich znajomych polecało mi tę klinikę. Niestety na wizyty trzeba trochę czekać. Bardzo trudno się jest dostać do dr Skweresa (więc zrezygnowaliśmy), około 2 tygodni czekaliśmy do dr Czecha. I jestem bardzo zadowolona z wizyty. Uznał nasze wyniki z innych klinik. Zaproponował inne badania owszem ale wyjaśnij dlaczego trzeba je zrobić lub powtórzyć. Zrobił bardzo szczegółowy wywiad. Podobało nam się także bardzo indywidualne podejście do każdego z nas. Z każdym z nas rozmawiał. Myślę, że szczególnie ważne było to dla eMka (jak to u facetów bywa). Wyjaśnił też wiele spraw. Niby wiedzieliśmy wiele (wcześniej konsultowaliśmy wyniki w Inviccie) ale całkiem inaczej nam wyjaśnił wiele spraw i przede wszystkim zaproponował trochę inną ścieżkę leczenia. Polecam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”