ŁÓDŹ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mala_zdw
Posty: 8694
Rejestracja: 10 lut 2009 01:00

Re: Leczenie w Łodzi?

Post autor: mala_zdw »

lacartolina to prawda; ze wizyty u dr Sobkiewicza są dość szybkie; ale dr jest konkretny; nie daje złudnych nadziei. Na wszystkie pytanie odpowiada; moze jest mało komunikatywny; ale to świetny specjalista; już wielu parom pomógł. Na pewno nie traktuje pacjentów hurtowo. Za jakieś 2-3 miesiące można powtórzyć badanie nasienia oczywiście.
Nasza kochana córecza jest już z nami :love:
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1rjukvcjaa.png
Synek też już jest z nami :love: :
http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanliycuwudo0.png
angela.82
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2011 15:49

Re: Leczenie w Łodzi?

Post autor: angela.82 »

Hej. Jestem tu nowa, a czy macie jakieś doswiadczenia z Salve z Łodzi?
Czy ktoś miał styczność z dr. Szramem?
kasiamilka
Posty: 1286
Rejestracja: 27 sie 2010 20:58

Re: Leczenie w Łodzi?

Post autor: kasiamilka »

angela.82 ja mam rewelacyjne doświadczenia z Salve, dzieki dr Sobkiewiczowi zaszłam w ciążę, ale tego nazwiska nie słyszałam. W salve niepłodnością zajmuje się jeszcze dr Stafanowicz, ale trochę prostsze przypadki, te trudniejsze to dr Sobkiewicz.
Zresztą wejdź na pogadajmy na salvoski wątek może tam ktoś zna tego lekarza.
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 38&start=0
czułam że się uda, dziękuję Salve.
Awatar użytkownika
Celnika123
Posty: 12570
Rejestracja: 15 maja 2009 00:00

Re: Leczenie w Łodzi?

Post autor: Celnika123 »

angela.82 a ten dr w Salve przyjmuje, my dużą grupka mamy doświadczenie w salve u dr Sobkiewicza, wydawać może się oschły, małomówny ale widać po kilku wizytach można przekonać się, że zalezy mu na tym, aby pacjentce się udało osiągnąc cel
Awatar użytkownika
Gość

Re: Leczenie w Łodzi?

Post autor: Gość »

angela.82 ja leczyłam się u Szrama ale nie w Salve , polecam do diagnozy ale później sam skierował mnie do dr Dr Sobkiewicza więc chyba lepiej zacząc juz od Sobkiewicza bo koszty te same
sistermonn
Posty: 169
Rejestracja: 22 kwie 2010 07:30

Re: ŁÓDŹ

Post autor: sistermonn »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Po wielu godzinach spędzonych na bocianie i innych forach wybór padł na dr. Sobkiewicza.
Jak długo trzeba czekać na wizytę u dr. S?


PS. Osobiście odradzam dr. Bielaka. Po podjęciu decyzji z N-M o dziecku zgłosiłam się do niego jako niby - super - hiper specjalisty. Prosiłam go o skierowanie na dodatkowe badania, żebym nie przechodziła po raz kolejny przez tragedię jaką jest strata dziecka. Dr B. podszedł do sprawy absolutnie lekceważąco doradzając jedynie urlop jako super metodę na doczekanie się dziecka. Tak więc w pierwszym cyklu zaszłam w ciążę. Hip - hip - hurra!! Tylko beta coś niska i słabo rosła. Po paru dniach wyrok - ciąża pozamaciczna. I super pocieszenie Pana "Dr" B. " No i co?? No wytniemy. Zawsze zostanie Państwu In Vitro".
2008r. - c. ob. - 8tc, 2009r. - c. ob - 9tc

2010r. - c. ektop. - usunięty lewy jajowód

2011r. - c. ektop. - usunięty prawy jajowód

28.01.12 - I transfer , c. ob. :(
Awatar użytkownika
Celnika123
Posty: 12570
Rejestracja: 15 maja 2009 00:00

Re: ŁÓDŹ

Post autor: Celnika123 »

sistermonn tez mialam styczność z bielakiem, po oczach chyba twierdził, że moje pg pekają, i zalecał koejne IUI, a jak się okazały nie pekały, poszłam do dr S, zrobił laparo pg zaczęły pękać ale wtedy pogorszyło się nasienie mężai zostało nam tylko in vitro, które się udało
do dr S nie czeka się jakoś długo na wizyty, jak chcesz 1 na nafz to moze tydz, a tak to 2-3 dni
5 IUI
27.04 transfer,SALVE
9dpt-135,7, 12dpt-269,6, 14dpt 512
10.01.2012 Bartuś
http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5ej28qv73d.png
2 Cudzik http://www.suwaczki.com/tickers/ug37cwa1iyi24kst.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
larysa_dm
Posty: 18
Rejestracja: 05 lut 2011 12:21

Re: ŁÓDŹ

Post autor: larysa_dm »

Witajcie dziewczyny,czy ktoś wie gdzie w Łodzi można zrobić fragmentację DNA i ile trzeba czekać na wynik? i ile sie czeka na wizytę do urologa i androloga i poradni genetycznej na NFZ ?i może ktoś teraz ma wizyty u dr.Sobkiewicza ,to znaczy ile trzeba czekać na taką wizytę.?p.s.przepraszam za masę pytań.nie chciałam za bardzo zaśmiecać forum.
Spieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą...
27.07.2011-IUI . no i porażka.;-(
30.04.2012 ukochane dwie kreseczki;-)i beta 123.
23.12.2012 na świat przyszła moja córeczka Lidia.
Jeżeli szczęście długo nie przychodzi to oznacza że przyjdzie duże i
Awatar użytkownika
magdula
Posty: 492
Rejestracja: 21 sty 2005 01:00

Re: ŁÓDŹ

Post autor: magdula »

larysa_dm chromatyne można zrobić w Salve, koszt chyba 350zł.
Awatar użytkownika
paula1122
Posty: 2740
Rejestracja: 04 sty 2010 01:00

Re: ŁÓDŹ

Post autor: paula1122 »

larysa_dm do dr Sobkiewicza nie ma długich terminów jeśli chcesz iść prywatnie - max kilka dni. Wiem, że pierwszą wizytę można czasami trafić na NFZ jeśli się limity im jeszcze nie skonczyły, ale wtedy czeka się dłużej na wizytę - ile dokładnie to nie wiem, bo nam się wstrzelić akurat nie udało.
[*] 7 maja 2011 (10tc)
grudzien 11 - przygotowanie do laparo i...cud - 28-gru-11 dwie kreski :)

Joasia ur. 27.08.2012
Kubuś i Staś ur. 25.04.2015
[/size]
sistermonn
Posty: 169
Rejestracja: 22 kwie 2010 07:30

Re: ŁÓDŹ

Post autor: sistermonn »

My na pierwszą wizytę na NFZ u dr Sobkiewicza wcale tak długo nie czekaliśmy - ok. 2 tygodni.
Bałam się że przez tą swoją osławioną oschłość i małomówność zrazi mnie do siebie, ale na szczęście miło się rozczarowałam. Lekarz dużo tłumaczył, był przy tym konkretny, zero trzymania za rączkę i gładzenia po głowie. Takich lekarzy lubię.
2008r. - c. ob. - 8tc, 2009r. - c. ob - 9tc

2010r. - c. ektop. - usunięty lewy jajowód

2011r. - c. ektop. - usunięty prawy jajowód

28.01.12 - I transfer , c. ob. :(
Iacek80
Posty: 12
Rejestracja: 20 sty 2012 18:20

Re: ŁÓDŹ

Post autor: Iacek80 »

Witam!
Żona zaczęła leczyć się u dr. Gruszczyńskiej. Przyjmuje na Piotrkowskiej. Czy ktoś może coś o niej powiedzieć? Podobno pracowała kiedyś jeszcze w szpitalu madurowicza. Wie ktoś może czy jeszcze tam pracuje?
kra
Posty: 8
Rejestracja: 05 lut 2012 00:52

Re: ŁÓDŹ

Post autor: kra »

witajcie,
szukam lekarza ginekologa na nfz, który orientuje się w tematyce immunologicznej. czy taki istnieje???
co dalej...? fasolka 2007(*), G 2009(*), kropka 2011(*).
Awatar użytkownika
filunia007
Posty: 219
Rejestracja: 18 mar 2012 09:53

Re: ŁÓDŹ

Post autor: filunia007 »

Iacek80 pisze:Witam!
Żona zaczęła leczyć się u dr. Gruszczyńskiej. Przyjmuje na Piotrkowskiej. Czy ktoś może coś o niej powiedzieć? Podobno pracowała kiedyś jeszcze w szpitalu madurowicza. Wie ktoś może czy jeszcze tam pracuje?

W czerwcu zeszłego roku trafiłam do dr Gruszczyńskiej. Bardzo miła pani ale mnie nie pomogła. Po zbadaniu owulacji i skierowaniu na podstawowe badanie jakie powinno się wykonać ( hormony, badanie nasienia itp) stwierdziła tylko, że wyniki nie są rewelacyjne ale teoretycznie powinno się udać zajść naturalnie i jedyne co może mi polecić to kliniki salve i gamete. W szpitalu nie pracuję już od kilku lat więc jak przyjdzie co do czego to się nie mam swojego lekarza w szpitalu
październik 2010 - początek starań
lipiec 2012 - dwie upragnione kreseczki :-)
30 lipiec 2012 - jest :love:
16 marzec 2013 - Andrzejek :flowers:
http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlibq9x2zhr.png
kasiamilka
Posty: 1286
Rejestracja: 27 sie 2010 20:58

Re: ŁÓDŹ

Post autor: kasiamilka »

filunia007 a po co potrzebujesz lekarza w szpitalu, salve ma swój szpital, większość zabiegów można robić na nfz.
czułam że się uda, dziękuję Salve.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”