czy mamy szansę

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
marycha
Posty: 1212
Rejestracja: 06 kwie 2004 00:00

Post autor: marycha »

G R A T U L A C J E :flowers:
mama Kasi (2001) i Michała (2003)
Awatar użytkownika
Edita
Posty: 2405
Rejestracja: 27 sty 2004 01:00

Post autor: Edita »

DORISKU-dopiero dziś doczytałam...tak bardzo sie cieszę, takie dobre wieści, z twoich postów bije taka radość, szczeście!! przyznaję, że mi łezki w oczach sie kręciły jak czytałam :oops: wiem, że az sie boisz uwierzyc, że to na prawde JUZ TAK BLISKO, po tym wszytskim co przeszliście, ale to prawda!!!wszystko już będzie dobrze, będziecie wsapniałą, pełną już rodziną :love: GRATULUJĘ :flowers: i czekam razem z Wami na wasze dzieciaczki :lov2:
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Edita, Marycha, Lemonka, Księciu, Żaba, Oluś, Mycha, Ula-la, Patii, Joa29, Mat, Kubsiue :love: :cmok: Jesteście miodem na moje serce :D

Jestem bardzo szczęśliwa i już po jednym ze spotkań warsztatowych :D ... i moje myśli przepełnia tylko cały czas pytanie - CO KUPIĆ ? CO POWINNO SIĘ MIEĆ W DOMKU NA PRZYJŚCIE DO DOMU DZIECKA: ile ubanek, co jeszcze ????

Poradzcie :help:
Mam całe serce pełne małego chłopca i małej dziewczynki (mojego synka i mojej córeczki) :-)
WARTO BYŁO CZEKAĆ !
Awatar użytkownika
ksieciu
Posty: 1897
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: ksieciu »

Doris gdzies na 'Naszych milusinskich' jest watek o wyprawce, tam znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na temat potzrebnych rzeczy dla maluszka :)

Znalazlam 'wyprawka' :lol:
Adas - 29.04.2003r.

Patrysia - 26.01.2006r.
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Księciu - jeszcze raz :cmok:

Donoszę , że 13/06 kończymy procedurę ostatnim spotkaniem podsumowującym :D . Jeszcze 1 spotkanie warsztatowe (w następnym tygodniu) i potem w poniedziałek 13/06 spotkanie z psychologiem.

I zostanie nam już tylko .... CZEKAAAAAAAAAAANIE 8O :D

Teraz nieustannie poszukuję wózka (z ubrankami się wstrzymałam - bo nie wiemy: chłopczyk czy dziewczynka i jaki rozmiar - a i na jaką pogodę niewiadomo).

Nieustannie myślę też o Sądzie - bo wciąż się go boję :oops: . Może ten w Częśtochowie już się trochę poprawił ?
Mam całe serce pełne małego chłopca i małej dziewczynki (mojego synka i mojej córeczki) :-)
WARTO BYŁO CZEKAĆ !
Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 2418
Rejestracja: 16 kwie 2003 00:00

Post autor: kasienka »

Dorisku oby!!!!! To jednak chcecie miec sprawe w Czestochowie a nie w Warszawie ????
Kasia - mama Oleńki:)
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Na pewno się nie poprawił :?
Ostatecznie miesiac czekania to nie koniec świata, ale jeśli możesz u siebie przyspieszyć to lepiej stad uciekaj :wink:
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Ja już sama nie wiem gdzie chcemy mieć sprawę :? .

O Sądzie w Częstochowie bardzo dobrze mówią Pani w OA Czętochowa - no i znają tam ludzi. W Warszawie zdana byłabym wyłącznie na siebie (a tu jeszcze mąż cudzoziemiec :twisted: ).

Dzwoniłam do Prawniczki i może mie reprezentować w Sądzie warszawskim (jednak poprosiła o telefon dopiero gdy ja otrzymam telefon, że jest dzidzia). Powiedziała też, że decyzję o wyborze Sądu podejmą Panie w OA 8O (że ona tak sądzi).

Mam mętlik w głowie .... CO lepiej ... Warszawa czy Częstochowa :?:
Mam całe serce pełne małego chłopca i małej dziewczynki (mojego synka i mojej córeczki) :-)
WARTO BYŁO CZEKAĆ !
Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 2418
Rejestracja: 16 kwie 2003 00:00

Post autor: kasienka »

Doris ja bym stawiala na Warszawe, nie lubie sadu w Czestochowie :twisted: :evil: :firing:
ale zdecydowac musisz sama. Panie z Osrodka beda Cie namawialy na sad w Czestochowie, ja sie niestety posluchalam (bylo w tej sprawie troche zgrzytow pomiedzy mna a osrodkiem)
Kasia - mama Oleńki:)
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Doris, zapytaj może Agnę (ona prawnik :) )

a poza tym ściskam nieustająco kciukaski :)
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
patii
Posty: 699
Rejestracja: 13 maja 2003 00:00

Post autor: patii »

Dorisku - puk, puk, jak przygotowania? cały czas :bigok: za szybki :telefon:
Patii
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Przygotowania pełną parą :wink:
W domu kompletny bałagan - malujemy dom w środku - więc wszystkie meble stoją na środku i wszystko jest poprzykrywane folią :? .

Codziennie, nieustannie myślę o naszym dziecku i mam nadzieję, że jest ono już bliziutko :bigok: . Prawie codziennie śni mi się nasz adoptuś i kocham go tak bardzo, że aż strach :love: i zaczęłam za nim TĘSKNIĆ - ale inaczej niż do tej pory - tak bardzo tęsknić, że aż mi serce ściska.
Zasypiam myśląc o nim (niej) i budzę się myśląc o nim (niej).

Z tego wszystkiego nie mogę nawet myśleć o wakacjach, a 1/07 przyjeżdża do nas brat mojego męża z żoną i dziećmi i razem jedziemy na Mazury i nad morze :D .

Stęskniona Doris
Mam całe serce pełne małego chłopca i małej dziewczynki (mojego synka i mojej córeczki) :-)
WARTO BYŁO CZEKAĆ !
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Acha i wiem już że sprawę będziemy miec w sądzie warszawskim 8O :D
Mam całe serce pełne małego chłopca i małej dziewczynki (mojego synka i mojej córeczki) :-)
WARTO BYŁO CZEKAĆ !
Awatar użytkownika
joa29
Posty: 8872
Rejestracja: 28 cze 2004 00:00

Post autor: joa29 »

Dorisku to już faktycznie bardzo bliziutko - :P maluj maluj bo potem juz na pewno nie będziesz miała czasu a na Mazurach złap duzo słońca na zaś :wink:
w drodze do serca Jej, jak dziecko uczę się najpiekniejszych słów....

Juleńka ur. 2 lipca 2006 roku
Awatar użytkownika
Sonik
Posty: 1078
Rejestracja: 29 sie 2003 00:00

Post autor: Sonik »

Dorisku jakie to cudowne..ja nie wiem jak to jest ale mam to samo..sciska mnie w dolku..moj adoptus tez mi sie sni codziennie..i nie moge przestac o nim myslec..a dzisiaj mego Bartka pierwsze slowa jak sie obudzil: ja juz chce naszego Maluszka :lol:

Zycie chyba naprawde jest cudowne. Tak wiec maluj, maluj... 8)
MAMA NAJKOCHAŃSZEJ IDUSI
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”