KLINIKA BOCIAN W BIAŁYMSTOKU

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: Bocian Centrum Położniczo-Ginekologiczne Białystok

Post autor: sylwia30 »

BETI1978 zapraszam Cię na wątek dotyczący PCO:
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 09&start=0
lub zielarski:
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 71&start=0
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Asza34
Posty: 5187
Rejestracja: 20 lip 2006 00:00

Re: Bocian Centrum Położniczo-Ginekologiczne Białystok

Post autor: Asza34 »

Ktos kiedys dopytywal, ale juz nie pamietam kiedy i gdzie to bylo, wiec odpowiadam tu, na odpowiednim watku:

Klinika Bocian pracuje takze w niedziele i swieta! Nie przyjmuje wtedy nowych pacjentow, ale wszystkie pacjentki w trakcie leczenia sa przyjmowane zgodnie z procedura (czyli: odbywaja sie podgladania, bad. hormonow, podawanie lekow, punkcje, transfery).

Pozdrawiam!
Synus - 25.X.2008
17.XI.2010 ['] ['] moje dwa Aniolki
Synus i corcia - 16.XI.2011
ocicat
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2010 17:43

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: ocicat »

Umówiłam się do Bociana na 4 lipca, jestem ze Szczecina, ale mimo odległości postanowiłam jednak postawić na Bocianową klinikę:) Mam teraz mały dylemat, bo zrobiłam wszystkie badania i mam OB 48, poza tym wszystko dobrze...

Jestem tu nowa, nie wiem czy dobrze trafiłam, za doradzenie lub wskazanie drogi serdecznie dziękuję:)
20.09.2011 ICSI/IMSI 8A, 8B
8dpt 39 / 10dpt 108 / 14dpt 790 / 20dpt 9702 / 28dpt 50 876
28dpt dwa serduszka
Awatar użytkownika
Asza34
Posty: 5187
Rejestracja: 20 lip 2006 00:00

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: Asza34 »

ocicat powodzenia! Oby Twoje podejscie w Bocianie bylo rownie owocne, jak moje :) A ad. badan - zabierz ze soba wszystkie wyniki, pierwsza wizyta to i tak wstepna konsultacja, analizy, ew dodatkowe badania, ktore pozwola ustalic odpowiednie leczenie.
Synus - 25.X.2008
17.XI.2010 ['] ['] moje dwa Aniolki
Synus i corcia - 16.XI.2011
Ulala7777
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2011 21:54

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: Ulala7777 »

Hej, a czy któraś z Was miała robione hsg w Bocianie? Chodzi mi o to czy robią na miejscu czy kierują do innego szpitala/ kliniki ?
4 lata starań
od lipca 2011- Bocian Białystok dr M
pco :(
clo, bro, puregon, ovitrelle, gonapeptyl...
udało się, tp. 18.10.2012
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: sylwia30 »

Ulala7777 ze strony kliniki wynika, że HSG nie znajduje się w jej ofercie. Zawsze można zadzwonić i dopytać, jeśli tu nikt się nie zgłasza ;)
anit30
Posty: 651
Rejestracja: 21 wrz 2010 16:09

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: anit30 »

Witam
zdecydowaliśmy się na in vitro w novun w warszawie, ale zaczęłam się też interesować bocianem w Białymstoku, macie doświadczenia z tymi dwiema klinikami ??? bo zaczynam mieć wątpliwości, jesteśmy na etapie badań??
2010-2011 - 5 IUI :(
kwiecień 2012- IVF Artemida
6tc (*) nie ma już nic...
10.2012- nowe plany, nowe marzenia
11.2012-naturalny cud, hcg-903, 1273, 55tyś.
cudzie trwaj

synuś jest z nami :)
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: sylwia30 »

anit30 ja byłam w obu klinikach. W nOvum na etapie diagnozowania (2 wizyty), w Bocianie właściwie na gościnnych występach. Prowadził mnie lekarz z innej kliniki, ale całą procedurę przeszłam w Bocianie, wszystko było pod kontrolą tamtejszego embriologa itp. Jakiego rodzaju masz wątpliwości?
anit30
Posty: 651
Rejestracja: 21 wrz 2010 16:09

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: anit30 »

dzięki za odpowiedź
zdecydowaliśmy się na novum, bo polecili nam znajomi którym udało się w novum i w zasadzie na tym się oparliśmy, wrażenie zrobiła na mnie klinika bardzo pozytywne, ale teraz czytam o białymstoku o którym też wcześniej czytałam, jest kurna dużo taniej , a to ma znaczenie i już sami nie wiemy, czy jest równie dobrze , czy wawa jest lepsza, takie rozterki i ciągle o tym myślę
proszę wypowiedz się na temat tych dwóch klinik, tak z doświadcenia, czy pieniądze przekładają się na jakość, bo to jest dla mnie najważniejsze ??
2010-2011 - 5 IUI :(
kwiecień 2012- IVF Artemida
6tc (*) nie ma już nic...
10.2012- nowe plany, nowe marzenia
11.2012-naturalny cud, hcg-903, 1273, 55tyś.
cudzie trwaj

synuś jest z nami :)
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: sylwia30 »

anit30 tylko co jest miarą tej jakości? ;) Teraz, kiedy nie ma właściwie żadnych regulacji opieramy się wyłącznie na doświadczeniach innych + własnych wrażeniach i wiedzy co i jak powinno wyglądać.
W Bocianie jest bardziej swojsko, kameralnie, czułam się tam bardzo dobrze. W nOvum jest bardziej ... hmmm... na dystans. Byliśmy u Zamory - miałam mieszane uczucia. Z Bociana miałam kontakt tylko z drem Mrugaczem i embriologiem, panem Pietrewiczem. Tyle, że dr Mrugacz mnie nie diagnozował, więc tutaj mogłabym się wypowiedzieć na temat ogólnego wrażenia ;) Natomiast pan Pietrewicz odpowiedział na wszystkie moje pytania, poświęcił mi dużo czasu wyjaśniając różne wątpliwości. Pielęgniarki - bardzo miłe. No i okolica kliniki super - piękny park, w którym można złapać oddech, nabrać energii. W nOvum nie pozostaliśmy dlatego, że tam długo czekaliśmy na opinię dotyczącą dalszego postępowania. Dr Zamora miał konsultować mój przypadek z innymi lekarzami i trochę się to przeciągało. Ostateczną decyzję konsylium postanowiliśmy skonsultować jeszcze w Białymstoku i tam z kolei skierowałam się do dwóch klinik, gdzie pozostałam przy profesorze Jacku Szamatowiczu. A program miałam w Bocianie, bo szpital, gdzie prof. wykonywał in vitro, był w remoncie.
anit30
Posty: 651
Rejestracja: 21 wrz 2010 16:09

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: anit30 »

sylwia30 dziękuję za odpowiedź, to bardzo ważne dla mnie, w moim przypadku jest tak, ze nie znam nikogo kto ma doświadczenie w takich sprawach, jest tyle pytań, ach...
dziś dzwoniłam do bociana, dowiedziałam się o programie in vitro w stałej cenie, zastanawiamy się nad tym, a prof. o którym mówisz jest chyba z artemidy ???
proszę napisz mi coś jeszcze, na temat tych dwóch klinik, jakie są opinie w białymstoku, ja jestem z lublina i tylko tyle wiem co poczytam na forach, a wiadomo są różne opinie, w zależnosci gdzie komuś się udało , boję się najbardziej tego, że jak sie nie daj Boże nie uda będę mieć rozsterki, ze źle wybrałam i takie tam, chyba jestem w rozsypce, sama juz nie wiem.

Dodane -- 20 Lut 2012 14:06 --
2010-2011 - 5 IUI :(
kwiecień 2012- IVF Artemida
6tc (*) nie ma już nic...
10.2012- nowe plany, nowe marzenia
11.2012-naturalny cud, hcg-903, 1273, 55tyś.
cudzie trwaj

synuś jest z nami :)
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: sylwia30 »

anit30 ponieważ ten wątek dotyczy wyłącznie Bociana to ja napiszę Ci po prostu pw, dobrze?
Awatar użytkownika
Asza34
Posty: 5187
Rejestracja: 20 lip 2006 00:00

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: Asza34 »

anit30 w Bocianie mialam dwa pelne programy IVF i jeden crio. Mam pozytywne doswiadcznia ze wszystkimi trzema lekarzami - drem Mrugaczem, drem Pietrzyckim i drem Grygorukiem. Swietni specjalisci. A embriolog, p Pietrewicz - chyba jeden z najlepszych w Polsce, jesli nie najlepszy. Wszystkie moje dzieci - cala trojka - sa z Bociania ;)
Synus - 25.X.2008
17.XI.2010 ['] ['] moje dwa Aniolki
Synus i corcia - 16.XI.2011
anit30
Posty: 651
Rejestracja: 21 wrz 2010 16:09

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: anit30 »

Asza34 dziękuję bardzo za info, mam nadzieje, ze i nam będzie dane takie szczęście:) ciągle sią zastanawiam i mam zamiar jutro dzwonić , aby na przyszły tydzień się tam umówić :) już nie mogę się doczekać, trochę mnie to dziwi, a w sumie cieszy, że jak czytałam o przygotowaniach do IVF i dowiadywałam się o czas to tam wszystko szybko, a w novum dostaliśmy wielką ilość zaleconych badań do zrobienia, łącznie z genetycznymi, na które teraz wyniki czekamy, sama nie wiem z czego wynika taka rozbieżność .
2010-2011 - 5 IUI :(
kwiecień 2012- IVF Artemida
6tc (*) nie ma już nic...
10.2012- nowe plany, nowe marzenia
11.2012-naturalny cud, hcg-903, 1273, 55tyś.
cudzie trwaj

synuś jest z nami :)
portucale
Posty: 238
Rejestracja: 26 lis 2010 21:14

Re: BOCIAN: Centrum Położniczo-Ginekologiczne w BIAŁYMSTOKU

Post autor: portucale »

witajcie, dziewczyny jak wygląda monitorowanie cyklu w Bocianie jeżeli się w Białymstoku nie mieszka i trzeba dojeżdzac? Zastanawoam się nad inseminacją tam. wiem że trzeba się tam zgłosić w 2-3 dc ale co potem? Jak Wy to rozwiązywałyście?

pozdrawiam Was serdecznie
starania od 2010
LUF
IUI i beta 64! :) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”