czy mamy szansę

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Doris to czekamy z niecierpliwością na środę :D A później? nie znasz dnia ani godziny :hihi:
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Awatar użytkownika
rozyczko
Posty: 216
Rejestracja: 22 paź 2004 00:00

Post autor: rozyczko »

DORIS - to CUDOWNIE :bigok: :bigok:
Ewa
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Kasiavirag, Żaba, rozyczko :cmok: Bardzo się cieszę, ale równecześnie wciąż się boję 8) ... ale uśmiech wciąż nie schodzi z mojej buzi ... i mąż taki bardziej radosny :lol:. czujemy się razem tak jakby cały świat się rozpromienił ... a jeśli będziemy mieć kwalifikację rozopczniemy przygotowania do macieżyństwa :wink: tzn. zamierzamy kipić cosik ....

I moja mama popłakała się ze szczęsia jak jej wszystko opowiadałam - tak bardzo czeka na swojego wnusia :love:
Mam całe serce pełne małego chłopca i małej dziewczynki (mojego synka i mojej córeczki) :-)
WARTO BYŁO CZEKAĆ !
Awatar użytkownika
Olus
Posty: 2083
Rejestracja: 22 wrz 2003 00:00

Post autor: Olus »

Dorisku - serce mi się raduje :D :D :D Już bliziutko naprawdę :D Trzymam cały czas kciuki za całą Waszą rodzinkę :cmok: :bigok:
Oluś z Filipkiem
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=33][img]http://217.96.179.104/b/33.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 2172
Rejestracja: 17 kwie 2002 00:00

Post autor: lemonka »

dorisku - błyskawico ty moja :D :wink: bardzo sie ciesze ze juz niebawem kawlifikacje dostaniecie :D not o rodzinak na bank w tym roku sie powiększy :DDD: zakupy czas zacząć :wink:
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Doris :bigok: :clap1: :lol: !!! Suuuper !!!! Jak było dobrze, to znaczy, że kwalifikacja to tylko formalność :) Wielkie, wielkie gratulacje !!!

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


kubusie
Posty: 121
Rejestracja: 18 cze 2004 00:00

Post autor: kubusie »

Doris, trzymam kciuki, ale i tak wszystko będzie OK. Napisałam niedawno na prv, czy doszło?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sonik
Posty: 1078
Rejestracja: 29 sie 2003 00:00

Post autor: Sonik »

Doriski no cudownie :love: Jak to dobrze, ze trafilysmy do takiego wspanialego osrodka :lol: Teraz dzidzia jest juz naprawde bliziutko..huuuraaa :DDD: No i pozostalo mi prosic Ciebie o :bigok: za mnie :roll:

Buziaki :cmok:
MAMA NAJKOCHAŃSZEJ IDUSI
Awatar użytkownika
asiaki
Posty: 1110
Rejestracja: 29 wrz 2003 00:00

Post autor: asiaki »

Dorisku, bardzo sie cieszę i życze Wam żebyście jak najszybciej pzytulili swoje szczescie. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Mat
Administrator
Administrator
Posty: 3723
Rejestracja: 01 sie 2002 00:00

Post autor: Mat »

Doris, ale czad, toż Wy już w środę będziecie mieć kwalifikację, to już pewnik , skoro wszystko ok, ale SUPER! To życzę gorąco, żeby niedługo były wolne bliźniaki, jasne że obmyślaj już wózki i łóżeczka! :lol:
Awatar użytkownika
patii
Posty: 699
Rejestracja: 13 maja 2003 00:00

Post autor: patii »

Dorisku -jutrzejszy dzień to juz napewno tylko formalnośc ale i tak :bigok: za Wasz wielki dzień :cmok:
Patii
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Doris no to za dziś :bigok:
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 2418
Rejestracja: 16 kwie 2003 00:00

Post autor: kasienka »

Dorisku dopiero przeczytalam wiesci od Was, nie bylo mnie baardzo dlugo na bocianie :):) Super ze juz tyle za Wami :):) :bigok: za dzisiejsza kwalifikacje :) zobaczysz w wakacje bedziecie juz na pewno w innym zestawie niz 2 + pies :):):)
Kasia - mama Oleńki:)
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Kasieńko, Żabko, Patti, Mat, Asiaki, Sonik, Kubusie, Ula, Lemonka, Oluś i wszyscy pozostali - :love: :cmok:

Oj ale cały dzień byłam rozdygotana :oops: nie dzwonili, nie dzwonili i już myślałam, że coś źle poszło :?

Więc sama zadzwoniłam - i MAMY KWALIFIKACJĘ :DDD:

Teraz czekają nas jeszcze warsztaty :D z czego bardzo się cieszę, bo przynajmniej czas będzie nam milej płynął i dowiem się wielu ważnych rzeczy. Warsztaty będą prawdopodobnie indywidualne (ze względu na to, że my z daleka) ale poznamy również kilka rodzin z Częstochowy (również oczekujących na adopcję) aby nam było się w przyszłości łatwiej kontakotwać :D .

Jestem cała w skowronkach ... ale tak trochę to się wciąż boję ... czy naszego szczęścia nic nie zburzy, czy dalej nic się nie skomplikuje ... Bo po tych wszystkich przejściach (w leczeniu) po prostu boję się być taka szczęśliwa :oops: - zawsze wydawało mi się, że takie szczęście to dla innych ... nie dla mnie :roll:.
Mam całe serce pełne małego chłopca i małej dziewczynki (mojego synka i mojej córeczki) :-)
WARTO BYŁO CZEKAĆ !
Awatar użytkownika
dziobak
Posty: 116
Rejestracja: 02 lut 2003 01:00

Post autor: dziobak »

Doris!!
Gratulujemy i bardzo się cieszymy z Waszej kwalifikacji.

Dziobaki
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”