katolicki Ośrodek warszawa

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
rezeda
Posty: 547
Rejestracja: 06 maja 2003 00:00

katolicki Ośrodek warszawa

Post autor: rezeda »

hej jest ktoś z Katolickiego Ośrodka z warszawy, mam duzo watpliwości i pytan
Awatar użytkownika
Licia
Posty: 1094
Rejestracja: 17 wrz 2002 00:00

Post autor: Licia »

Rezeda,
Agna jest w trakcie spotkan w Katolickim Ośrodku:) Na pewno możecie wymienić się doświadczeniami :)

Pozdrawiam serdecznie,
Lidka, mama Stasia i Basi
Awatar użytkownika
rezeda
Posty: 547
Rejestracja: 06 maja 2003 00:00

Post autor: rezeda »

DZIEKI BARDZO ZA ODPOWIEDZ, ALE MUSZE SIE PRZYZNAC, ŻE MOJA OBECNOŚC POLEGAŁA DO TEJ PORY NA OBSERWOWANIU OD KILKU MIESIĘCY TEGO CO SIE DZIEJE NA BOCIANIE, I NIE MAM POJECIA JAK SIĘ Z NIA SKONTAKTOWAĆ :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Licia
Posty: 1094
Rejestracja: 17 wrz 2002 00:00

Post autor: Licia »

Poszukaj wątku "Trzecie szczęście" na podforum adopcja. Agna to jego autorka.

Trzymam kciuki za podglądanie, pisanie i ewewntualne wizyty w ośrodku... i pisz często:)
Lidka, mama Stasia i Basi
Awatar użytkownika
rezeda
Posty: 547
Rejestracja: 06 maja 2003 00:00

Post autor: rezeda »

Dziekuje bardzo, juz sprawdziałam, że AGna nie podała e-maila
chyba bardzije prosze o trzymanie kcików za adocję niż podglądanie(nieprzyzwoite), chyba po prostu jeszcze nie potrafie o wielu rzeczach mówić otwarcie. zgłosilisci sie do osrodka w styczniu , jestesmy dopiero :evil: po 3 spotkanie , przecnami 2 miesiące przerwy :firing: nie wiadomo po co. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Licia
Posty: 1094
Rejestracja: 17 wrz 2002 00:00

Post autor: Licia »

Rezeda, ta przerwa męczy rzeczywiście i wiekszosc z nas bedzie czekac w wakacje:)
Jak mi przykro to sobie mysle słowami ks. Twardowskiego "Wszystko co wartościowe, zasługuje na oczekiwanie"

Ściskam Cię mocno,
Lidka, mama Stasia i Basi
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Rezeda,
ja też jestem w "katoliku" pisz na maila albo "PW" co oznacza prywatną wiadomość albo na forum!!!1
Jakoś nam się musi udać!!!1
pozdrawiam,
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
edit
Posty: 61
Rejestracja: 13 sty 2003 01:00

Post autor: edit »

Rezeda, ja mam obecnie 10 miesięczną córeczkę, którą adoptowaliśmy za pośrednictwem Katolika.
Masz pytania pisz na priva.
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

cześć rezeda - ja już pisałam chyba na swoim wątku do Ciebie - jesli chcesz to pisz na priv albo na maila [email protected]

buziaki wielkie i trzymam kciuki :)

edit - czy w wakacje można się umawiać na jakies wizyty w domu albo rozmowy? czy totalna przerwa?
Awatar użytkownika
edit
Posty: 61
Rejestracja: 13 sty 2003 01:00

Post autor: edit »

Agna nie mam zielonego pojęcia. Nasze spotkania odbywały sie od października do czerwca, więc nie zahaczyłam o wakacje. Najlepiej zapytaj u źródła.


Pozdrawiam Edit
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

no tak :) zapytam już w najbliższy wtorek :)
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Rezeda,
czytałam o Twoim problemie ze spotkaniami małżeńskimi na wątku Agny. A czy Wy musicie jechać na spotkania w Waszej diecezji? Bo jeśli nie- to w całej Polsce odbywają się takie spotkania i można wybrac sobie dogodny termin. Podam Ci adres:

http://www.mateusz.pl/goscie/spotkaniam ... rminy.html

Byłam kiedys na takim spotkaniu i podbobało mi się. Mojemu męzowi tez.
W naszym Osrodku weekendy małżeńskie nie są obowiązkowe, ale czasami (jeśli widzimy potrzebę) wysyłam małżonków. Pozdrawiam
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

I jeszcze imieninowo - wszystkiego najlepszego! :flowers:
Awatar użytkownika
rezeda
Posty: 547
Rejestracja: 06 maja 2003 00:00

Post autor: rezeda »

Madźka, dziękuje bardzo za życzenia imieninowe. tak mało ludzi juz o tykaich świętach pamięta, A JESZCZE WIĘKSZE DZIĘKI ZA INFORMACJE O SPOTKANIACH WEEKENDOWYCH :D :D :D :D :D niestety w naszym ośrodku te spotkanie jest obowiązkowe, byliśmy z mężem bardzo niezadowoleni, że prawdopodobnie bedziemy musieli czekac do przyszłego roku :!: :!:
ale ja stwierdziłam, że juz długo czekałam na swoja bilogiczną kolej, więc MUSZĘ zrealizować nasze plany do końca roku, .............. może 2004 rozpoczniemy w trójkę. czy możesz napisać troche więcej co na takim spotkaniu się robi :?:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
rezeda
Posty: 547
Rejestracja: 06 maja 2003 00:00

Post autor: rezeda »

Madżka
piękny ten aniołek, wcześnie nie zauważyłam Go, własnie takie słodkie Cos sni mi sie po nocach :bawling:
pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”