KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anula32
Posty: 4967
Rejestracja: 08 kwie 2009 00:00

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: anula32 »

Monika 20 pisze:jedynie maja wszystkie histeroskopie rozpisane do konca roku ale staraja sie o podwyzszenie kontraktu
Ewidentne kłamstwo, jestem "starą" pacjentką, pytałam o możliwość histeroskopi i IUI na nfz, za histero płaciłam bo zostałam poinformowana, że klinika nie podpisała kontraktu z nfz, więc ktoś tu kłamie :roll:

Dodane -- 20.06.2011, 21:31 --
wielka_niewiadoma pisze:
nala88 pisze:zmieniłam lekarza
A z jakiego na jakiego?
Ja sie domyślam z jakiego, ale właśnie na jakiego :?:
starania od III 2008, a bociana nie widać
BMI 43 -> 35 - uda się więcej :!:
Awatar użytkownika
wielka_niewiadoma
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 5481
Rejestracja: 16 paź 2010 10:52

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: wielka_niewiadoma »

anula32 pisze:Monika 20 napisał(a):
jedynie maja wszystkie histeroskopie rozpisane do konca roku ale staraja sie o podwyzszenie kontraktu

Ewidentne kłamstwo, jestem "starą" pacjentką, pytałam o możliwość histeroskopi i IUI na nfz
Mnie ta druga Pani z którą rozmawiałam powiedziała to co Monice 20... Ale coś tam szwankuje komunikacja i to w tak istotnych sprawach. Na razie lekarz i jedna pani twierdzili, że kontraktów nie ma, a inna Pani, że jak najbardziej są, ale może lekarz nie wiedział bo dostali ostatnio więcej itd.
Dopóki nie będę po IUI i nie okaże się, że będę musiała za nią płacić to nie uwierzę chyba tak do końca :) W każdym bądź razie na pewno dam Wam znać jak się sprawa skończyła. IUI powinnam mieć ok. połowy lipca.
starania od XI 2009
Gyncentrum - 2 x IUI (1 cb)
Novum - 1 x IUI
Novum - 2 x ICSI (4 transfery)
AMH - 0,75
I 2014 - II ICSI - 10 tc
[*] :cry2:
chorwacki cud 32 dc - bHCG 363,30; 34 dc - bHCG 848,60; 40 dc - 8313; 56 dc - jest serduszko!
Igunia jest już z nami :love:


SIĘPOMAGA

Awatar użytkownika
anula32
Posty: 4967
Rejestracja: 08 kwie 2009 00:00

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: anula32 »

wielka_niewiadoma pisze:Na razie lekarz i jedna pani twierdzili, że kontraktów nie ma, a inna Pani, że jak najbardziej są
Ja najpierw pytałam w recepcji i Panie powiedziały, że o kwalifikacji decyduje lekarz, a lekarz powiedział, ze kontraktu nie podpisali, inne osoby tutaj piszą, że miały na NFZ, pomieszanie z poplątaniem, nikt nie wie o co chodzi, w sumie to na 99% zmieniam klinikę.
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
starania od III 2008, a bociana nie widać
BMI 43 -> 35 - uda się więcej :!:
Awatar użytkownika
wielka_niewiadoma
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 5481
Rejestracja: 16 paź 2010 10:52

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: wielka_niewiadoma »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
starania od XI 2009
Gyncentrum - 2 x IUI (1 cb)
Novum - 1 x IUI
Novum - 2 x ICSI (4 transfery)
AMH - 0,75
I 2014 - II ICSI - 10 tc
[*] :cry2:
chorwacki cud 32 dc - bHCG 363,30; 34 dc - bHCG 848,60; 40 dc - 8313; 56 dc - jest serduszko!
Igunia jest już z nami :love:


SIĘPOMAGA

Awatar użytkownika
anula32
Posty: 4967
Rejestracja: 08 kwie 2009 00:00

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: anula32 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
starania od III 2008, a bociana nie widać
BMI 43 -> 35 - uda się więcej :!:
nala88
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2011 13:39

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: nala88 »

przeniosłam wątek tutaj : http://nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewto ... =8&t=76902
żeby nie był ciągle moderowany ;)
Czekając na szczęście x3 (albo 4) :)
Monika 20
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2010 20:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: Monika 20 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
anula32 tak jak Ci napisalam na innym wątku naprawde powinnas zmienic klinike bo w Gyn nie bedziesz miała wszystkiego za free, a i tak niezle ze przynajmniej troche chca nas odciązyć finansowo, zamiast dać plusa ze tylko oni sie na to zdecydowali, to ty się nakrecasz jak to mowia dasz palec .... . Ja i maz skupiamy się na celu czyli moim dzidziusiem nie ze zaoszczedzimy tu 100 a tam 200 zł, a wierze ze jestem w dobrych rekach.
3x IUI - Gyncentrum
Histeroskopia
Program 2+1
2011 IMSI bije serduszko (ANIA) :love:
2013 nowe podejście
elelka82
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2011 03:53

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: elelka82 »

Dokładnie. Ja się z góry nastawiałam na spore koszta, bo wiem, że takie coś kosztuje. natomiast skoro w gyncentrum wymyślili promocję, to chwała im za to. Jak się uda, to skorzystam. Jak nie - to trudno. Nikt mi nie obiecywał, że będę się leczyć za darmo.
olakatka
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2011 18:16

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: olakatka »

Ja też popieram. Powiedziałam sobie na samym początku, że nie będę patrzeć na koszta. Najważniejszy jest cel, czyli dzidziuś;).
A tak z innej beczki. Teraz trafiłam do dr Lachciny i na razie mam same pozytywne odczucia. Jak będziecie miały okazję, to wbijajcie się do niego;).
Awatar użytkownika
wielka_niewiadoma
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 5481
Rejestracja: 16 paź 2010 10:52

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: wielka_niewiadoma »

olakatka pisze:eraz trafiłam do dr Lachciny i na razie mam same pozytywne odczucia. Jak będziecie miały okazję, to wbijajcie się do niego;).
Ja też byłam na wizycie u duetu Lachcina - Adamczyk - i zadowolona byłam. Jestem :)
starania od XI 2009
Gyncentrum - 2 x IUI (1 cb)
Novum - 1 x IUI
Novum - 2 x ICSI (4 transfery)
AMH - 0,75
I 2014 - II ICSI - 10 tc
[*] :cry2:
chorwacki cud 32 dc - bHCG 363,30; 34 dc - bHCG 848,60; 40 dc - 8313; 56 dc - jest serduszko!
Igunia jest już z nami :love:


SIĘPOMAGA

danusia1985
Posty: 1169
Rejestracja: 04 paź 2010 16:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: danusia1985 »

[quote="lucy4u"]Witam.
Bede zdwonic do tej klinki zeby ustalic termn wizyty.
Czy na wizyte mozna wejsc razem z mezem? Jak to jest zorganizowane? Bo u mnie ponoc wszystko jest ok ( choc to stwierdzone tylko na podstawie wizyt u zwykleo gina, wiec nie wykluczylam ewentualnej niedronosci jajowodow, wrogosci sluzu) ale wiemy ze nasienie meza nie ma zbyt dobrych parametrow. Na ich stronie czytam ze jest cos takiego jak wizyta partnerska.
Dziekuje za odp.


tak mozna wejsc z mezem. Pry mezu mi nawet robiono inseminacje, wszystkie badania, a nawet mozna wejsc z mezem na oddanie nasienia.
Jak to wyglada- normalnie- jest stol i 2 krzesla a po drugiej dr:)
emotka_katarinka
Posty: 13
Rejestracja: 23 maja 2011 00:42

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: emotka_katarinka »

dziewcyny! udalo sie! dizsiaj dostalam potwierdzenie. trafilam najpierw do dr piekarz a potem do dr lachciny i druga inseminacja wyszla! pierwsza mialam w innej klinice ale nie pasowali mi i poszlam do gyna. i jestem w ciazy!:)

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
wielka_niewiadoma
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 5481
Rejestracja: 16 paź 2010 10:52

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: wielka_niewiadoma »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

A kto Ci robił IUI?
starania od XI 2009
Gyncentrum - 2 x IUI (1 cb)
Novum - 1 x IUI
Novum - 2 x ICSI (4 transfery)
AMH - 0,75
I 2014 - II ICSI - 10 tc
[*] :cry2:
chorwacki cud 32 dc - bHCG 363,30; 34 dc - bHCG 848,60; 40 dc - 8313; 56 dc - jest serduszko!
Igunia jest już z nami :love:


SIĘPOMAGA

emotka_katarinka
Posty: 13
Rejestracja: 23 maja 2011 00:42

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: emotka_katarinka »

IUI robila mi dr Czerwińska. nadal nie moge uwierzyć, że się udało:))).
nala88
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2011 13:39

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: nala88 »

Czy któraś z dziewczyn ma może numer do dra Adamczyka? Proszę bardzo na prv - PILNE!
Czekając na szczęście x3 (albo 4) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”