OAO w Sosnowcu

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

Awatar użytkownika
Strzelec
Posty: 148
Rejestracja: 28 sty 2004 01:00

Post autor: Strzelec »

Cześć Luki. Obawiam się, że ze stażem mogą być tam problemy. My zaczęliśmy działania na Krzywej w Lutym 2004 - po ślubie byliśmy 3lata i 7 miesięcy. Na początku były duże opory aby nas przyjąć. Czekaliśmy na rozpatrzenie naszej sprawy przez Dyrektorkę i całe gremium pracowników ponad miesiąc. Ostatecznie nas przyjęto. Teraz czekamy na malucha i prawie będziemy mieli te pięć lat stażu :wink: . Proponuje abyś najpierw w rozmowie telefonicznej przedstawiła waszą sytuację. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Awatar użytkownika
LUKI
Posty: 26
Rejestracja: 02 mar 2005 01:00

Post autor: LUKI »

Witamy ponownie!!! Musimy wybrać się do tego ośrodka, bo Panie wprawdzie powiedziały, że staż powinien być przynajmniej 5-letni, ale od tej reguły można odstąpić. Muszą z nami porozmawiać. Stwierdziły, że to dobro dziecka jest najważniejsze i że niejednokrotnie pary o 20-letnim stażu są odrzucane... Mamy szansę. Znowu urodziła się w nas...nadzieją. Dziękujemy...
Ostatnio zmieniony 13 mar 2005 20:05 przez LUKI, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Strzelec
Posty: 148
Rejestracja: 28 sty 2004 01:00

Post autor: Strzelec »

Super, że jest wszystko ok. Życze powodzenia, dużo cierpliwości i optymistycznego nastawienia. Rozmowy - to nie taki diabeł straszny jak go malują. 8)
Awatar użytkownika
Strzelec
Posty: 148
Rejestracja: 28 sty 2004 01:00

Post autor: Strzelec »

Pozdrowionka dla Aries71 :wink: . Dzięki 8) . No to czekamy na TEN TELEFON :wink:
Awatar użytkownika
Sylka
Posty: 298
Rejestracja: 27 cze 2002 00:00

Post autor: Sylka »

Luki - trzymam za Was kciuki :bigok: Zycze milej i pozytywnej rozmowy :D
Awatar użytkownika
aries71
Posty: 301
Rejestracja: 04 sty 2005 01:00

Post autor: aries71 »

Strzelec pewnie,że czekamy :D i nie marudzimy,ładujemy baterie pozytywną energią i czekamy na ten dzień kiedy... :telefon:
Buziaczki
Fajnie,że Jesteś
Awatar użytkownika
LUKI
Posty: 26
Rejestracja: 02 mar 2005 01:00

Post autor: LUKI »

Dzięki za kciuki trzymane przez Was wszystkich. To niby niewiele, a jednak tak duuuużo!!! Dobrze, że jest tak wiele dobrych ludzi, którzy chcą pokochać te skrzywdzone dzieciaczki. My z mężem też tego bardzo pragniemy i mam nadzieję, że ktoś u góry to widzi i nam pomoże...
Awatar użytkownika
Hoga
Posty: 59
Rejestracja: 12 sty 2005 01:00

Post autor: Hoga »

Aries71, Strzelec
trochę mnie zmartwiłyście tym, że czekacie na ten telefon jeszcze od zeszłego roku. Tym bardziej, że w tym roku, jak nam mówili w ośrodku, jest bardzo dużo zgłoszeń - i tym samym ten czas się wydłuży. :cry:
A tak przy okazji, nie wiecze czasem jak się dopisać do listy Doruni?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Strzelec
Posty: 148
Rejestracja: 28 sty 2004 01:00

Post autor: Strzelec »

Ja weszłam na wątek "tylko dla oczekujących..." i poprosiłam o wpisanie na listę pisząc kiedy zostały przyjęte w ośrodku papiery. 8)
Awatar użytkownika
Hoga
Posty: 59
Rejestracja: 12 sty 2005 01:00

Post autor: Hoga »

OK, dzięki Strzelec. Zaraz tak zrobię. :D
Awatar użytkownika
Iwoneczka
Posty: 273
Rejestracja: 23 mar 2005 01:00

Post autor: Iwoneczka »

Witam serdecznie, czytam wasze posty juz od jakiegoś czasu i dzisiaj odważyłam się napisać. Cieszę się, że piszecie o ośrodku w Sosnowcu, ponieważ jesteśmy z moim slubnym szczęściem umówieni na pierwszą wizytę początkiem kwietnia. Decyzja zapadła w niedzielkę 20.03-na wiosnę :D Wszelkie info będzie przydatne.

pozdrawionka dla wszystkich szczęśliwców i tych, co też będą szczęśliwi !
Awatar użytkownika
Hoga
Posty: 59
Rejestracja: 12 sty 2005 01:00

Post autor: Hoga »

Witaj Iwoneczka w naszym gronie, dobrze że się zdecydowaliście. :lick:

Pozdrawiam świątecznie wszystkie przyszłe mamusie ... i tatusiów też. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Awatar użytkownika
Iwoneczka
Posty: 273
Rejestracja: 23 mar 2005 01:00

Post autor: Iwoneczka »

też się cieszę, ale mam stracha.
Awatar użytkownika
aries71
Posty: 301
Rejestracja: 04 sty 2005 01:00

Post autor: aries71 »

Witam Cię Iwoneczko bardzo serdecznie!!! :cmok:
No i gratuluję podjętej decyzji :flowers: cieszę się,że dołączyłaś do naszego grona.

Świąteczne pozdrowionka dla wszystkich :D
Awatar użytkownika
Iwoneczka
Posty: 273
Rejestracja: 23 mar 2005 01:00

Post autor: Iwoneczka »

Dzięki Wam za miłe przyjęcie, myslę, że nie raz skorzystam z Waszej pomocy :D . Możecie coś rzec o reakcjach swoich mężów. Mój jest dosyć skryty i nie lubi rozmawiać z obcymi (chociaż chceliby pomóc) na intymne tematy. te wszystkie pytania są przecież bardzo szczegółowe i trochę mnie to spina.
:help:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”