PROXEED

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

ODPOWIEDZ
Monek
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 35174
Rejestracja: 05 wrz 2004 00:00

PROXEED

Post autor: Monek »

Kochani,
czy ktokolwiek z Was lub Waszych lubych zetknal sie z tym preparatem? Wyczytalam na innym watku, ze Kuba (moze sie odezwie?) bral to przez jakis czas. Szalenie jestem ciekawa Waszych opinii. Ocena proxeedu w internecie jest zaskakujaco dobra, ale nie ma to jak zdanie kogos "z krwi i kosci" no i w koncu komu mam ufac jak nie Wam?

M.
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

<b>Monek</b>, nie znam tego leku, więc nie mogę powiedzieć o nim nawet słowa. Proszę Cię , napisz coś więcej o tym specyfiku - na co i co to.

Pozdrawiam.
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Monek
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 35174
Rejestracja: 05 wrz 2004 00:00

Post autor: Monek »

Gdzies, nie pamietam niestety gdzie, ale na pewno na Bocku, natknelam sie na informacje o tym specyfiku. Zadnych konkretow tam nie bylo, ale poszukalam w necie i znalazlam duzo pozytywnych opinii i nawet byla jedna stronka, gdzie podawali wyniki badan klinicznych. Proxeed ma ponoc podnosic ilosc i jakosc nasienia, przede wszystkim ruchliwosc. No i to byloby to, czego nam trzeba! O ile rzeczywiscie dziala jak o nim pisza. Nie jest niestety tani i to jest problem, bo wyniki sa, ale po minimum trzymiesiecznej kuracji, a to juz spory wydatek. Dlatego tez zanim uszczuplimy nasze finanse na rzecz ruchliwosci chlopakow, chcialabym poznac opinie "normalnych" ludzi, a nie np. specow od marketingu.

pozdrowka

M.
Awatar użytkownika
agata30
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: agata30 »

Karnityna jest tansza :) a to to samo. Zaszkodzic nie zaszkodzi.
http://www.proxeed.com/
Aktywne skladniki:
Active Ingredients: Levocarnitine (L-carnitine) fumarate, fructose,
acetyl-L-carnitine HCl, citric acid.
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

Dzięki bardzo za informacje. Zajrzałam wcześniej na tę stronę internetową, ale ja z angielskim zostałam na etapie How are you? Stąd moje pytanie.

Jeśli chodzi o l-karnitynę, to mój mąż już ją dawno łyka. 60 tabletek po 250mg kosztuje chyba 38zł. Jakie w naszym przypadku są tego efekty nie wiem, bo jeszcze badanie nie doszło do skutku.

Powodzenia i pozdrowienia.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2005 00:50 przez arvena, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Monek
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 35174
Rejestracja: 05 wrz 2004 00:00

Post autor: Monek »

Hmmm, sama juz nie wiem. Musze przyznac, ze to, co znalazlam o proxeedzie bylo takie zachecajace, ze musze ze soba walczyc, zeby nie zamowic tego teraz, juz. Wiecie jak to jest z ta nadzieja. Matka glupich :)
Dodatkowo na Cyprze nie ma L-karnityny w zadnej postaci, wiec moze to znak? Aaaach i jeszcze na dodatkek uparwiam myslenie magiczne (oprocz zyczeniowego, w ktorym jestem mistrzynia swiata). Co robic? Moj maz sluzbowo w Japonii (kolejny cykl stracony!) i nawet nie moge go w tej kwestii podreczyc. Mam ogromna ochote sprobowac.
Monek
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 35174
Rejestracja: 05 wrz 2004 00:00

Post autor: Monek »

No i stalo sie! Poniewaz nikt mnie nie odwiodl od idei zakupienia proxeedu, Matka Glupich wygrala. Zamowilam w internecie trzymiesieczna kuracje. I naprawde bardzo, bardzo bym chciala, zeby pomoglo. Trzymajcie kciuki. Obiecuje Was informowac o rezultatach.

pozdrawiam

M.
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

<b>Monek</b>, trzymam kciuki :bigok:
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Monek
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 35174
Rejestracja: 05 wrz 2004 00:00

Post autor: Monek »

Dzieki, Sylka! Ogromne!
Monek
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 35174
Rejestracja: 05 wrz 2004 00:00

Post autor: Monek »

Donosze, ze wczoraj dotarl do nas proxeed... Nie ukrywam, ze wiaze z nim duze nadzieje. Tak czy inaczej wysylam mezyka na badania. Po trzech miesiacach chcemy je powtorzyc. I zobaczymy.

pozdrawiam

M.
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

<b>Monek</b>, wiara ma też duże znaczenie. Będę z niecierpliwością czekać na wieści od Ciebie :D Musi się udać :bigok: :cmok:
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Monek
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 35174
Rejestracja: 05 wrz 2004 00:00

Post autor: Monek »

Wcale o tym watku nie zapomnialam i spiesze doniesc, ze....
Moj mezyk pije (bo to taki proszek do rozpuszczenia w wodzie) karnie proxeed od marca. Kilka dni temu powtorzylismy badania i:
1. ilosc plemnikow/ml wzrosla dwukrotnie!
2. objetosc ejakuklatu wzrosla o 20%
3. tym samym wzrosla znacznie calkowita liczba plemnikow
4. zywotnosc sie poprawila o 30%
5. porawila sie tez ruchliwosc z A+B=40% na A+B=50%
Dzieki tym zmianom wyniki po raz pierwszy sa w normie. Ciesze sie bardzo, ale... Jest tez ale. Wiem, ze jednorazawa poprawa nie musi o niczym swiadczyc, a efektow i tak nie ma! Wlasnie dzisiaj przyszla @, brzunio boli i nastroj do kitu.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

Monek, bardzo się cieszę! Wynik jest super i mam nadzieję, wierzę, ze dzidzius jest kwestią czasu :-)

A u Ciebie wszystko w porządku? Badałaś się?

Pozdrowienia! :bigok:
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Monek
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 35174
Rejestracja: 05 wrz 2004 00:00

Post autor: Monek »

Sylka, dziekuje Ci nieustajaco.
U mnie podobno wszystko w porzadku. Pisze "podobno", bo nie ma ludzi zdrowych, so tylko zle zdiagnozowoni. :wink:
Awatar użytkownika
MagdaB
Posty: 1505
Rejestracja: 25 sty 2005 01:00

Post autor: MagdaB »

Monek wyniki zaskakujące, fajosko. Mój mężyk łykał Androvit i bez takich rewelcji. Na owoce kuracji jeszcze poczekaj moze nie wstrzeliliście się w dobry moment :wink:
Powiedz mi ile kosztowała taka kuracja trzymiesięczna :?: Jeśli to nie tajemnica
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”