PROXEED

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

iwoninka
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2010 19:05

Re: proxeed

Post autor: iwoninka »

Mąż miał kiepskie wyniki badań - liczba plemników w 5 -ciu badaniach wahała się od 2 do 29 mln (przeważnie w dolnej granicy). Ważne jest to, że w wyniku proxeedu wzrosła ruchliwość plemników. Wreszcie była to ilość w normie (ruch szybki postępowy). Myślę, że to był klucz do sukcesu.Armia nie była zbyt duża, ale za to jaka prędka!
Awatar użytkownika
Gość

Re: proxeed

Post autor: Gość »

Czy ktoś się może jeszcze pochwalić wynikami po Proxeedzie?Pozdrawiam! :wink:
Awatar użytkownika
midaa
Posty: 713
Rejestracja: 28 kwie 2009 00:00

Re: proxeed

Post autor: midaa »

Zamówiłam proxeed zobaczymy....wcześniej mój mąż brał witaminki plus macę,ale skończyło się tym,że krew z nosa mu leciała........przestaliśmy, nie wiem czy teraz powinien brać 2 czy 1 saszetkę-po wcześniejszych przejściach ...
4 x IUI- :(
icsi :(
__Madzia__
Posty: 9149
Rejestracja: 11 sty 2009 01:00

Re: proxeed

Post autor: __Madzia__ »

Witam serdecznie
Znalazlam inny odpowiednik proxeedu, a mianowicie prenetalbaby, nie orientujecie sie czy sklad jest taki sam?
pełna_nadziei
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2010 09:40

Re: proxeed

Post autor: pełna_nadziei »

a mi zostały 3 opakowania proxedu, więc chyba muszą leżeć, bo już niepotrzebne ;) i czekać na zaś
srebrna82
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2010 11:35

Re: proxeed

Post autor: srebrna82 »

witajcie, przeczytałam wiele opinii o Proxeed i zalogowałam się tu specjalnie, żeby się w Wami podzielić moim doświadczeniem o Proxeed. Zaszłam w ciążę dokładnie 3 miesiące po rozpoczęciu kuracji :) Nie zdążyliśmy nawet wyników powtórzyć (przed kuracją ruchliwość A+B=15%). Moja koleżanka zaszła w ciążę po 2,5 msc kuracji. A lekarze nie dawali im szans na poczęcie, dwóch niezależnych lekarzy po przestudiowaniu jego wyników (A,B,C = 0%) proponowali inseminację z nasienia dawcy. Rozpiera mnie radość bo ich syn urodził się wczoraj :) Dlatego mnie tak natchnęło, żeby opisać w internecie Proxeed. Najchętniej bym mu pomnik wystawiła! Płaciłam 197 zł /op. w aptece internetowej.
Pozdrawiam!
Ksiaze
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2010 06:10

Re: proxeed

Post autor: Ksiaze »

Mieszkam w USA. Tez mam problem z zywotnoscia plemnikow (ponizej 10%), choc inne wskazniki sa w normie. Zaczalem brac Proxeed od paru dni. Przeczytalem o tym w Internecie, miedzy innymi na tym forum. Tu w USA tego chyba nie znaja, bo dwoch lekarzy rozdziawilo oczy... takze mam nadzieje, ze wyniki moje sie poprawia. Jesli ktos ma nadwyzke, albo juz nie poptrzebuje (z wiadomych powodow), chetnie odkupie. Pozdrawiam.
grabson
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2011 12:31

Re: proxeed

Post autor: grabson »

Hej, ja też mam zacząć kurację Proxeedem, ale lekarz mówił że mam brać 1 saszetkę dziennie, przez 2 miesiące i zastanawiam się czy to nie za mało? Producent zaleca 2 saszetki dziennie brać. Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Gość

Re: proxeed

Post autor: Gość »

Zamówiłamkurację 3 miesięczną. Dodadkowo mąż zaczyna brać na podwyższenie testosteronu więc mamy wielką nadzieję na nasz mały, prywatny cud:)
Dam znać o wynikach przyjmowania Proxeedu.
Dziewczyny czy wasi mężowie wraz z Proxeedem brali wit typu Androwit?
Zsunaj
Posty: 761
Rejestracja: 16 gru 2009 01:00

Re: proxeed

Post autor: Zsunaj »

666 tego się raczej z Proxeedem nie bierze. Proxeed zawiera w sobie bardzo dużo minerałów i witamin, dodatkowe ich podawanie może prowadzić do przedawkowania. Jeśli decydujecie się na Proxeed to ja bym nie łykał nic więcej, możecie za to zmienić dietę na zdrowsza, jeśli się da, i stosować inne ogólne zalecenia dla poprawy parametrów armii.
Awatar użytkownika
Gość

Re: proxeed

Post autor: Gość »

Zsunaj dzięki :) diety zdrowszej się już nie da :) chyba :oops:

Wczoraj byliśmy u androloga dr. Słowikowskiej - HIlczer: testo jest ok, kazała przyjmować Proxeed Plus,Multisperm oraz Adrovit - i w tym miejscu zgłupiałam - nie za dużo na raz?
Awatar użytkownika
Gość

Re: proxeed

Post autor: Gość »

Hej podnosze temat :) czy jakaś życzliwa dusza powie mi czy nie za dużo tych wit na raz?
M ma przyjmować: 2x dziennie proxeed plus
1x dziennie multisperm
2x dziennie androwit ( już obciełam do 1 x dziennie)
Mają bardzo podobne składy i teraz nie wiem czy nie będzie za dużo szczęścia na raz? Jak przyjmował każdą wit osobno to watroba się zbuntowała:| Ale z drugiej strony jeśli androlog tak kazała to chyba ma pojęcie co robi...
Zsunaj
Posty: 761
Rejestracja: 16 gru 2009 01:00

Re: proxeed

Post autor: Zsunaj »

666 rzeczywiście dużo tych witamin. Jeśli nie jesteście pewni tej diagnozy i leczenia to proponuję skonsultować się z innym lekarzem.
W moim przypadku jeden z urologów zalecał mi Proxeed ale bez żadnych "dodatków" podczas jego przyjmowania.
Ag@tk@
Posty: 6938
Rejestracja: 26 wrz 2010 15:38

Re: proxeed

Post autor: Ag@tk@ »

Witam
Nam udało się po 3 miesięcznej kuracji Proxeedem zajść w ciąże ... jednak nie udało jej się utrzymać :cry: Niestety nie wiemy jakie były wyniki po kuracji bo nie zdążyliśmy powtórzyć :roll:
[treść wymoderowano - regulamin forum zabrania obrotu lekami, także nieodpłatnie]
Pozdrawiam i życzę owocnych starań
Starania od 2007r.
2008 - Aniołek 8/9 tc [*] :cry2:
2011 - Aniołek 10/11 tc [*] :cry2:
APS
:love: MAJA :love: :bobas:
Niespodzianka TP 07.09.2017 :-)
jjka29
Posty: 1956
Rejestracja: 14 kwie 2011 15:39

Re: proxeed

Post autor: jjka29 »

Ag@tk@- jakie wyniki mial twoj maz przed zazywaniem Proxeedu?
02.2011- początek starań
mąż- bardzo słabe nasienie, oligo-,terato-
04.2013- Invimed IMSI
17.04- transfer dwudniowych zarodków klasy AA i A/B
29.04- beta 585, 10.05- 2 serduszka
Chłopcy przyszli na świat w 37tc, 2700g i 2200 po 10pkt Apg
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”