WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
UltraMaryna
Posty: 75
Rejestracja: 19 cze 2008 00:00

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: UltraMaryna »

Fakt, można się zastanawiać, czy nie stosują metody prób i błędów i nie traktują pacjentki jak królika doświadczalnego?...
Ale może to i lepiej, że klinika jest młoda? Brak rutyny moim zdaniem działa na korzyść Gamety Kielce. Muszą się przecież bardzo starać, żeby mieć się czym pochwalić.

Obym nie zmieniła zdania po I wizycie! Mam maleńkie porównanie (Macierzyństwo w Krakowie). Mam nadzieję, że tu w Kielcach będzie lepiej! Czekam na wieści od zadowolonych pacjentek dra Ziółkowskiego :)
wiolakielce
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2010 13:11

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: wiolakielce »

jeżeli chodzi o Kielce nie ma tu dobrego specjalisty w zakresie leczenia niepłodności. Jeśli chodzi o dr Ziółkowskiego tez słyszałam że wyciąga kasę a ceny w gamecie same mówią za siebie myślę że takich par których niestać na prywatne leczenie jest bardzo dużo dlatego jeśli macie dziewczyny namiary na dobrego specjalistę napiszcie gdzie i u kogo można sie leczyć?

Dodane -- 27 Gru 2010 12:51 --

dziwczyny jeśli lekarz zaleci wam badanie HSG na niedrożnosc jajowodów polecam wam dr Olge Adamczyk Gruszke pracuje w szpitalu na czarnowie przyjmuje w przychodni obok szpitala. ja pierwsze badanie miałam na Prostej u Wojnera powiem tylko tyle koszmar i porażka, badanie nie wyszło, z polecenia zdecydowałam sie na powtórzenie badania własnie u p. dr Gruszki inny sposób wykonania całego badania, bezboleśnie, podejście bardzo fachowe -polecam wszystkim
Awatar użytkownika
UltraMaryna
Posty: 75
Rejestracja: 19 cze 2008 00:00

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: UltraMaryna »

Miałam ostatnio "przyjemność" być w szpitalu na Prostej i tam też nasłuchałam się o dr Ziółkowskim 8O . W końcu dałam sobie spokój z Gametą.
Do lekarza trzeba mieć zaufanie, a do Ziółkowskiego już nie mam... Szczerze mówiąc, kilka lat temu byłam u niego jeden raz, zrobił na mnie wtedy dobre wrażenie, ale po 2 tygodniach od wizyty wylądowałam na stole operacyjnym z pękniętą ciążą pozamaciczną. Nie zauważył jej na usg?! Pomyślałam, że to się zdarza, ale teraz po usłyszeniu opowieści koleżanek ze szpitalnej sali stwierdziłam, że jednak zbyt często :roll:
Jak wydobrzeję po laparotomii, będę się zastanawiać, co dalej. Może macie jakieś propozycje solidnych lekarzy w Kielcach, albo nawet w Krakowie?
juliaszendo
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2010 13:38

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: juliaszendo »

ja tez szukam dobrego lekarza w kielcach ktory skutecznie umie zajac sie endometrioza.. do tej pory wiem ze ja mam ( badanie ca-125, ogniska stwierdzone w bliznie po cesarskim cieciu wielkosci 1,5 cm,) tylko kazdy proponuje mi leczenie hormonami co jak wiadomo nie jest skuteczne..
ostatni z lekarzy poradzil ciaze.. po odstawieniu antykoncepcji ktora bralam non stop, zaszłam w drugim cyklu..ale w 7 tygodniu poronilam, prawdpodopodbnie nie ruszyło serduszko.
nie wiem czy to wynik wystepowania ognisk endo u mnie ..czy przypadek..
punia25
Posty: 134
Rejestracja: 15 paź 2010 20:16

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: punia25 »

dzieweczyny z kielc gdzie się leczycie mozecie polecić jakiegoś specjaliste
2 lata starań PCO
encorton, clexane, acard, fostimon, ovitrele,/ duphaston
1 poronienie 9 tc
3- inseminacje :-(
4 inseminacja 2011 XI- DWIE KRESKI
SYNEK- DZIEKUJE CI BOŻE
Awatar użytkownika
UltraMaryna
Posty: 75
Rejestracja: 19 cze 2008 00:00

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: UltraMaryna »

Ja u Jarosińskiego. Pracuje na Prostej, prywatnie przyjmuje w poniedziałki, na Wojska Polskiego. Dużo dziewczyn widziałam u niego przed gabinetem z brzuszkami :wink: Jak na razie jestem zadowolona, ale na konkretne efekty przyjdzie mi jeszcze poczekać...
Awatar użytkownika
Gość

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: Gość »

Leczę się u dr Ziółkowskiego i nie narzekam. Cieszę się, że na wizyty jadę 50 a nie 200km, a np przy podejściach do iui byłoby to nieco męczące. Wiadomo, że ceny są jakie są, ale doliczając koszty dojazdu, jedzenie itd to i tak taniej wychodzi. Dr jest rzeczowy i dokładnie wszystko tłumaczy-widziałam z jego strony zainteresowanie moim problemem, no i nie zbywa mnie głupimi odpowiedziami. Jestem teraz po 2giej iui u niego, tym razem z punkcją, bo pęcherzyków było za dużo i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem - personel jest bardzo życzliwy i opiekuje się pacjentką bez widocznego znudzenia, do dr zero zastrzeżeń, do tego nowe i czyste wnętrze w klinice. Polecam
Awatar użytkownika
UltraMaryna
Posty: 75
Rejestracja: 19 cze 2008 00:00

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: UltraMaryna »

No właśnie :oops: Zarzekałam się, że odpuszczam Gametę, ale te dojazdy... I do tego kilka dni temu koleżanka pochwaliła się, że jest w ciąży, właśnie dzięki dr Ziółkowskiemu. To będzie jej drugie dziecko, któremu doktor "pomógł" przyjść na świat. Ona jest chodzącą reklamą, która chyba mnie przekonała. Ale i tak na wizytę pójdę dopiero wiosną, jak się dokładnie zagoję. Dlatego ciągle czekam na wiadomości na temat Gamety. Piszcie :)
Awatar użytkownika
Gość

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: Gość »

Takie żywe reklamy też znam dlatego nie mam wątpliwości. Jak wykorzystam tam wszystkie opcje bez skutku to poszukam innej kliniki.
Awatar użytkownika
cukierek_29
Posty: 14
Rejestracja: 22 mar 2011 10:12

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: cukierek_29 »

Witam, ja zaczęłam leczenie u dr Ziółkowskiego w grudniu 2010, 4 marca miałam 1 iui ale niestety nie udaną. Teraz czekam na @ i kolejne podejście do iui.
kwiatuszek83 napisz czy udała się druga iui bo jestem ciekawa?
Gameta Kielce od grudnia 2010
4 marzec - 1 IUI nieudana :(
11 maj - 2 IUI nieudana :(
23 czerwca 2011 roku zobaczyliśmy upragnione 2 kreski na teście, 30 czerwca ginekolog potwierdził ciążę :) rośnij nasz mały skarbie !!!

05-03-2012 roku przyszła na świat nasza najukochańsza córeczka Nikolka :)
Awatar użytkownika
UltraMaryna
Posty: 75
Rejestracja: 19 cze 2008 00:00

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: UltraMaryna »

Umówiłam się na wizytę na środę. Zobaczymy, czy doktor będzie miał na mnie jakiś pomysł. Sytuacja jest o tyle "dobra", że mam jakąś dokumentację z poprzedniej kliniki. Może spojrzy w papiery i powie: "W pani przypadku ja bym to zrobił inaczej, bo..." (i tu argumenty, które dadzą mi wiarę w sukces) :)
Awatar użytkownika
cukierek_29
Posty: 14
Rejestracja: 22 mar 2011 10:12

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: cukierek_29 »

trzymam kciuki żeby ci pomógł, ja idę do niego 4 kwietnia w 11 dniu cyklu i pewnie gdzieś za 2 tygodnie IUI. Boję się tego ale mam nadzieję, że się uda.
Gameta Kielce od grudnia 2010
4 marzec - 1 IUI nieudana :(
11 maj - 2 IUI nieudana :(
23 czerwca 2011 roku zobaczyliśmy upragnione 2 kreski na teście, 30 czerwca ginekolog potwierdził ciążę :) rośnij nasz mały skarbie !!!

05-03-2012 roku przyszła na świat nasza najukochańsza córeczka Nikolka :)
Awatar użytkownika
UltraMaryna
Posty: 75
Rejestracja: 19 cze 2008 00:00

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: UltraMaryna »

Dzięki, cukierek_29, też mam nadzieję, że uda się i Tobie, i mnie :)
Dziewczyny, napiszcie, jeśli pomogli wam w Gamecie, to by nas bardzo podniosło na duchu.
Awatar użytkownika
cukierek_29
Posty: 14
Rejestracja: 22 mar 2011 10:12

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: cukierek_29 »

UltraMaryna i jak po wizycie? Co ci dr powiedział?
Gameta Kielce od grudnia 2010
4 marzec - 1 IUI nieudana :(
11 maj - 2 IUI nieudana :(
23 czerwca 2011 roku zobaczyliśmy upragnione 2 kreski na teście, 30 czerwca ginekolog potwierdził ciążę :) rośnij nasz mały skarbie !!!

05-03-2012 roku przyszła na świat nasza najukochańsza córeczka Nikolka :)
Awatar użytkownika
UltraMaryna
Posty: 75
Rejestracja: 19 cze 2008 00:00

Re: województwo świętokrzyskie - gdzie się leczyć?

Post autor: UltraMaryna »

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Wizyta trwała chyba z godzinę (współczuję osobom w poczekalni...)! Doktor dokładnie przejrzał moją bogatą historię, nie krytykował poprzednika, ale rzeczywiście miał swoją koncepcję na mój przypadek (hodowla zarodka do blastocysty, tego w Krakowie nie robili). Nie robił 'wielkiego hurrra", nie naciskał, żeby już zaczynać i nie skończył wizyty po 5 minutach, do czego przywykłam u doktora Sz.
Wyszliśmy zadowoleni, bo wiemy, na czym stoimy i mamy plan działania: badania na ustalenie rezerwy jajników i wtedy decyzja, jaki protokół. Nie ma torbieli, jest fajne endo, są pęcherzyki, czyli ok.
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”