KLINIKA KRIOBANK W BIAŁYMSTOKU

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
hucu5
Posty: 320
Rejestracja: 05 sie 2003 00:00

Post autor: hucu5 »

Nie wiem Salcio jak jest z tym mrożeniem ale jeszcze do niedawna u kobiet, które nie rodziły raczej wypalanek się nie stosowało. U mnie już będąc w ciąży stwierdzono nadżerkę i dostałam globulki bo inaczej teraz nie można. Najlepiej zdaj się na opinię zaufanego lekarza, w tej kwestii raczej na Chince bym nie polegała. Poszukaj jeszcze na innych wątkach, na pewno dziewczyny coś pisały w jakim stopniu to przeszkadza w zaciążęniu. Pa!
Awatar użytkownika
Salcio
Posty: 201
Rejestracja: 28 mar 2004 01:00

Post autor: Salcio »

Dzięki za informacje. Ja nie myśle tu akurat w tej kwestii o Chince. mam nadzieje że ona pomoże mi w tym że moje jajniczki zaczną normalnie pracować. A co do nadżerki to oczywiście będe polegała tylko na lekarzu, mam jednego zaufanego, który leczył mnie na samym początku i jest w moim mieście , już byłam u niego po 3 latach, teraz chodzę tylko w sprawie nadżerki. i na pewno on mi w tym pomoże, zreszta już mi to zamrażanie zaproponował. dzięki i pozdrawiam pa.
Awatar użytkownika
adusia78
Posty: 1173
Rejestracja: 05 lis 2008 01:00

Post autor: adusia78 »

witam !

czy ktos moze leczy sie w Kriobanku? Bardzo zalezy mi na opini , poniewaz jade tam za miesiac. Pierwszy raz jade do takiej kliniki i nie wiem czego sie mam spodziewac
Awatar użytkownika
marona
Posty: 671
Rejestracja: 26 cze 2008 00:00

Post autor: marona »

witam !!!i od razu przepraszam że sie wtrącam ale leczyłam się w krio i być może będę mogła odpowiedziec na Wasze pytania.Nam niestety sie nie udało i szukamy dalej naszego szczęścia :lol:
słaba armia, endometrioza I st
2xICSI Kriobank
3,4ICSI Novum
histero,laparo, szczepienia limfocytami
lipiec-5ICSI w Bocianie :)
Karolinka ur 8.03.2011

naturalny cudzik tp 25.10.2013
Awatar użytkownika
kmg
Posty: 933
Rejestracja: 16 cze 2003 00:00

Post autor: kmg »

Marona zajrzy na wątek białostocki
/phpbbforum/viewtopic.php?p=2252762#2252762
Znajdziesz tam dziewczyny, które leczyły się w Krio. Ten watek od 4 lat jest "nieczynny" :wink:
Katarzyna
walka zakończona po IV*ICSI, adopcja - nistety nie :(
Awatar użytkownika
Gość

Re: Kriobank-ponad 600km. Czy dobry wybór?

Post autor: Gość »

Witam, może trochę odświeżymy ten wątek?
Chciałabym wiedzieć czy któraś z Was a raczej z Waszych partnerów korzystał z biopsji jąder w kriobanku?
Z tego co wiem jest to sobra klinika,a my mamy możliwość leczenia się tam( dodam ,że chodzi o azoospermię).
Bardzo proszę o opinię na ten temat.
madzia27n
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 19227
Rejestracja: 02 sty 2011 09:42

Re: Kriobank-ponad 600km. Czy dobry wybór?

Post autor: madzia27n »

Witam jestem na tym forum nowa :) Leczymy się z mężem w kriobanku jesteśmy po pierwszym transferze in vitro i czekamy na test. Jestem troszkę podenerwowana, może jednak się udało. pozdrawiam wszystkich ktorzy sa w tej samej sytuacji co ja:)
Awatar użytkownika
Gość

Re: Kriobank-ponad 600km. Czy dobry wybór?

Post autor: Gość »

I jak jest w kriobanku? U jakiego lekarza sie leczycie? Jak ceny i ogolne wrazenie?
madzia27n
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 19227
Rejestracja: 02 sty 2011 09:42

Re: Kriobank-ponad 600km. Czy dobry wybór?

Post autor: madzia27n »

w kriobanku jest dobrze leczymy sie u doc. grochowskiego a ceny zaleza od jakiego leczenia. Wrazenia dobre mam dbaja o swoich pacjentow
Awatar użytkownika
Gość

Re: Kriobank-ponad 600km. Czy dobry wybór?

Post autor: Gość »

Rozumiem. Jestem tylko ciekawa jakie oni maja osiagniecia jezeli chodzi o azoospermie
madzia27n
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 19227
Rejestracja: 02 sty 2011 09:42

Re: Kriobank-ponad 600km. Czy dobry wybór?

Post autor: madzia27n »

Z tego co wiem to maja dobre wyniki, wiesz wszystko robia u siebie, badaja wiem ze niektore kliniki sa drozsze od kriobanku. Lekarze sa naprawde przemili moj lekarz mi wszystko tlumaczyl i zawsze jak mam jakies pytania to moge zadzwonic do niego w kazdej chwili polecam moze warto pujsc na wizyte i sie dopytac lepiej pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gość

Re: KRIOBANK Białystok

Post autor: Gość »

Witam
Chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć na temat kriobanku. Staramy się z mężem od 1,5 roku i nic :( więc postanowilismy się tam udać . Dodam , że u męża stwierdzono kryptozoospermie. Czy warto sie tam udać? U kogo najlepiej się leczyć? i czy w ogole komuś się udało??
Awatar użytkownika
anolis
Posty: 260
Rejestracja: 13 kwie 2011 17:55

Re: KRIOBANK Białystok

Post autor: anolis »

milenka1185, ja tez szukam wiecej info o krio... jakos malo ich na forum...
Awatar użytkownika
dekijaana
Posty: 16
Rejestracja: 25 mar 2012 11:17

Re: KRIOBANK Białystok

Post autor: dekijaana »

Witajcie. Faktycznie mało opini jest na temat kriobanku. Ja jadę tam po swoich przejsciach na pierwszą wizytę. Jadę z Wrocławia więc mam nadzieje ze warto. Klinike tą polecił mi profesor ginekologi z rodziny. Jak to sam powiedział to nie jest fabryka, a doświadczenie mają ogromne. Ponoc jako pierwsi robili invitro.Ciężko jest wybrać tą dobrą Klinike, ale coż zrobić. Napisze cos wiecej dla kolejnych starających sie jak juz bede po:)
2009-start,laparo,Endom.III,PCO
2012.05-Invimed Wr IUI x 3-dramat
2012.11-ICSI- Kriobank-ciąza
2013.01-[*] 7tc
2013-ICSI Invimed Wa-Wa x2 ICSI-dramat
2013-12-kriobank BHCG 13 tyś:)
2014-08-30 termin porodu naszego serduszka Mikołaja:)
madzia27n
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 19227
Rejestracja: 02 sty 2011 09:42

Re: KRIOBANK Białystok

Post autor: madzia27n »

claudia.iwona pisze:niestety, bezskutecznie, czy któraś z Was mogłaby polecić konkretnego lekarza z kriobanku, nieodstraszającego pacjentów "zaawansowanych" wiekiem i "po przejściach"?
ja jestem po udanym crio w kriobanku prowadzil mnie doc D.Grochowski a ostatnie crio robil profesor Kuczynski naprawde sympatycznni lekarze ale nadal bym wybrala doc ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”