Endokrynolog w W-wie

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
gocada
Posty: 428
Rejestracja: 20 maja 2003 00:00

Endokrynolog w W-wie

Post autor: gocada »

Szukam dobrego endokrynologa w W-wie!
Po badaniach wyszły mi bardzo wysokie przeciwciala tarczycowe i w związku z tym konieczna jest pełna diagnostyka tarczycy.
Dziewczyny, pomóżcie i polećcie dobrego lekarza.
Czekam na odzew.
Pozdrawiam
Gośka
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Gosiu,

Polecam dr Matwiszyn, ktora przyjmuje w Alfie na ul. Ordynackiej. To dobry lekarz i bardzo miła osoba. Jedynym minusem jest to, że są do niej długie kolejki. Wizyty są dość drogie (jak ja się leczyłam to kosztowały 110 zł za każdą wizytę), ale zawsze miałam wrażenie, że nie są to zmarnowane pieniądze.

Connie
Awatar użytkownika
veraprima
Posty: 32
Rejestracja: 05 mar 2003 01:00

Post autor: veraprima »

polecam docenta Smolarczyka

państwowo przyjmuje na Karowej w czwartki od 9.00 a gabinet prywatny tu masz link do jego strony http://www.rsmolarczyk.com/www2/

polecam fajny, konkretny i skuteczny
Awatar użytkownika
Dotti
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2003 01:00

Post autor: Dotti »

Veraprima, możesz powiedzieć ile kosztuje wizyta u tego lekarza?
Dotti
Awatar użytkownika
veraprima
Posty: 32
Rejestracja: 05 mar 2003 01:00

Post autor: veraprima »

chodze do niego państwowo i nic nie płace ale prywatnie to niestety nie wiem ile bierze za wizyte
Awatar użytkownika
Dotti
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2003 01:00

Post autor: Dotti »

Veraprima, możesz podać namiary tel. na Karową? Długo czekałaś na pierwszą wizytę tam?
Awatar użytkownika
veraprima
Posty: 32
Rejestracja: 05 mar 2003 01:00

Post autor: veraprima »

zadzwoń na karową do przychodni przyszpitalnej i zapytaj

tel na centrale 826 00 51 wewnętrznego niestety nie znam

on przyjmuje tylko w czwartki i to tez nie zawsze, czekałam około miesiąca
Awatar użytkownika
Dotti
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2003 01:00

Post autor: Dotti »

Wizyta u dr Smolarczyka kosztuje 130 zł.
Awatar użytkownika
KaSiA26
Posty: 191
Rejestracja: 27 mar 2003 01:00

Post autor: KaSiA26 »

Gocada,
Ja też mam problem z tarczycą i szukam endokrynologa. Napisz proszę czy byłaś już u któregoś z lekarzy i jakie odnisłaś wrażenia.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
merveille
Posty: 102
Rejestracja: 17 sie 2004 00:00

Post autor: merveille »

Witajcie,
Spotkałam ostatnio przypadkiem Panią, która jest ordynatorem oddziału położniczego, czy jakoś tak w jednym z Warszawskich szpitali i zgadałyśmy się na temat hormonów i z nimi problemów różnych. Kobieta poleciła mi udać siE do Polskiej Fundacji Europejsiej Szkoły Onkologii,, dla zainteresowanyc link: http://www.pfeso.edu.pl/ Kobieta twierdzi, że mają tam świetnych lekarzy. Ja osobiście nie byłam, bo jestem po inseminacji i czekam do piatku na wynik
jeśli któraś z Was już tam była, lub sie zdecyduje zobzczyć co to to to, to dajcie znać. A jak mi sie nie uda , to też sie tam wybiorę.
Pozdrawiam
merveille
Awatar użytkownika
mola
Posty: 161
Rejestracja: 16 maja 2004 00:00

Post autor: mola »

Polecam Dr. Dubrawskiego na GÓrczewskiej bardzo dobry specjalista.
MOLA i kochany Synio pod serduszkiem
Awatar użytkownika
Kazik
Posty: 52
Rejestracja: 04 cze 2004 00:00

Post autor: Kazik »

Mola mam do Ciebie pytanie!Szukam lekarza bo mam dwie różne opinie na temat swojego organizmu:leczę się w Invimedzie i na Karowej.Ktoś mi już kiedyś mówił na temat dr Dubrowskiego, ale wtedy nie chciałam słyszeć nic na temat kolejnych lekarzy.Proszę napisz mi coś na jego temat.Dziękuję za góry
Kasia
Awatar użytkownika
mola
Posty: 161
Rejestracja: 16 maja 2004 00:00

Post autor: mola »

Ja Go nazywam Lekarzem od rzeczy niemożliwych ale to kwestia indywidualna zależy jaki masz problem.
Wiem tylko tyle że robi wszystkie możliwe badania oprócz tych nazwijmy standartowych tj.hormony bakterie itp bp zakładam że masz to już zrobione!
Chociaż ja leczac sie w Novum nie miałam zrobionych np w kierunku ureaplazmy i mycoplazmy i niestety ta 1sza posiadałam co mogłobyc przyczyna moich niepowodzen.
Ale bardziej na temat to sa drogie badania ale jezeli niewiesz gdzie i czego już szukac to warto isc do Pana D i skonsultowac sie a co dalej to juz dzecyzja należy do Ciebie
MOLA i kochany Synio pod serduszkiem
Awatar użytkownika
Grubcia
Posty: 3466
Rejestracja: 15 kwie 2004 00:00

Post autor: Grubcia »

Dziewczynki, czy któraś z Was zna dr Kuracha z Polnej w Warszawie? Czy pomógł którejś z Was w osiagnieciu upragnionego celu?
Awatar użytkownika
Grubcia
Posty: 3466
Rejestracja: 15 kwie 2004 00:00

Post autor: Grubcia »

Nikt nie zna dr Kuracha - ginekologa-endokrynologa zajmujacego sie tez problemem niepłodnosci??? :cry:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”