WROCŁAW

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
ingee
Posty: 599
Rejestracja: 03 paź 2004 00:00

Post autor: ingee »

Ja równiez jestem z Wrocka..z tego co słyszałam...to najlepszym diagnosta i specem jest dr Polak..(dzieki niemu jestem w ciązy) jak coś Cyklamenka poczytaj o nim na wąatku "gdzie się leczyć -drPolak...lub "pogadajmy-"polakowe pogaduszki" ja go szczerze polecam jeżeli chodzi o szybkie stawianie diagnozy (czyt..niejednokrotnie b.szybko i bezbłednie), stymulacje i IUI...co do INV nie znam danych
POZDRAWIAM
[url=http://lilypie.com/baby1/060318/2/0/1/+1/]Mój komandosek[/url]
Awatar użytkownika
Dottka
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2004 00:00

prof M Gabryś

Post autor: Dottka »

Witam bardzo serdecznie!
Czy leczył się ktoś u prof M Gabrysia? Jakie wrażenia? no i efekty...
Awatar użytkownika
alis505
Posty: 218
Rejestracja: 02 kwie 2004 00:00

Post autor: alis505 »

Pozdrawiam Wrocławianki.
Czy możeci polecić dobrego endokrynologa z Wrocka.
Z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

Martka! Nie rezygnuj! Idż do tego lekarza! Tamta dziewczyna też miała takie problemy i powiedzieli jej że tylko inv. A co - zaszła w ciążę i nie miała problemów! Dostawała globulki dopochwowe i doodbytnicze - które likwidują różne stany zapalne, udrażniają różne rzeczy, likwidują zakrzepy itp.I to jej pomogło! Brałaś takie środki ? Wiem że ta dziewczyna brała -distepteraza - globulki doodbytnicze. A dopochwowe- były robione - nie wiem z czego. Ta dziewczyna poszła do tego lekarza i powiedziała że nie nastawia się że jej uda się zajść w ciążę. A on jej powiedział - że zaobaczy że doczeka się maleństwa! I się doczekała! Idż chociaż na jedną wizytę - zobaczysz co ci powie!
Awatar użytkownika
Wisinka
Posty: 19
Rejestracja: 26 wrz 2004 00:00

Post autor: Wisinka »

Witam Was :D poczytałam o lekarzach z Wrocławia i mam pytanie do Cyklamenki.

Cyklamenko napisałaś "Byłam właśnie u doktora Markuszewskiego, i wyszłam od niego bedąc pod wielkim wrażeniem. Powiedział mi o moich przypadłościach nie zaglądając w moje badania, tylko na podstawie badania ginekol.!!!Oczywiście póżniej przejrzał moje badania. HmMMMM!
Co mnie ruszyło - powiedział że mam duże szansze na zajście w ciążę! A tego nie powiedział mi żaden lekarz! Wiem że same słowa jeszcze nic nie znaczą,ale może wie co mówi. Jestem na nowa przepełniona nadzieją! Zobaczymy co czas pokaże!
Myślę że warto się do niego udać!
"
a wcześniej polecałaś dr. Pałczyńskiego.

To jak to jest ? Markuszewski czy Pałczyński ? Który lepszy ?
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

No właśnie i tu wydawało by się że nie moge się zdecydować.
Ale moja opinia o tych lekarzach jest spowodowana kolejnymi etapami mojego leczenia. Jestem zadowolona z dr. Pałczyńskiego bo w stosunku do wcześniejszych lekarzy wziął się konkretnie do roboty.
Jak wiesz mam PCO i zdecydował o przeprowadzeniu stymulacji jajników.Doprowadził do wytworzenia pecherzyka, następnie dostałam lek na jego pękniecie, a puzniej duphaston na podtrzymanie ewentualnej ciąży. Wszystko było dokładnie diagnozowane i kontrolowane. Nikt z lekarzy np. na Dyrekcyjnej nie sprawdzał czy pecherzyk peka, czy nie, no i nie dostawałam duphastonu - a to mogło być znaczącym elementem mojego leczenia i kto wie czy nie byłabym już w ciąży gdybym go brała?

A odnośnie dr. Markuszewskiego ! W zasadzie to nie chciałam do niego iść, ale koleżanka mnie zmusiła. Ten lekarz , jak sam powiedział, leczy przyczynę a nie objawy. Jego zalecenia to :

1) dieta nisko węglowodanowa
2) globulki przeciw bakteryjne i 'udrażniające'
3) przywrócenie prawidłowgo krążenia np nie trzymanie 'nogi na nodze', odpowiednia pozycja spania
4) itp
:flowers:
Podejście do leczenia tych dwóch lekarzy jak widzisz się różni.A które jest lepsze - trudno powiedzieć. Obaj podchodzą to rzeczy profesjonalnie, ale inną drogą.Jedną drogą już szłam , więc teraz chce spróbować tej drugiej.
Wiem że podobne rzeczy stosowała dziewczyna, której powiedziano że tylko in vitro jej zostało. I po kilku m-c leczenia u dr .Markuszewskiego zaszła w ciążę i nie miała z nią żadnych problemów.
Każda z nas ma nadzieje że kiedyś wkońcu sie zdarzy .......


:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:


08.11.2004 teraz jest 2 obserwowany cykl. I bez hormonów mam 2 faze!!! Ten lekarz to rewelacja! I po co tyle kasy wydałam na stymulacje?
Az nie mogę się temu wszystkiemu nadziwić. Żaden lekarz jeszcze nie sprawił aby mi wróciły naturalne cykle- A tu po 1,5 miesiąca leczenia już są takie rezultaty!!!!!!
21.11.2004 - znowu przyszła @ po 14 dnoiwej 2 fazie. :)
Ostatnio zmieniony 02 gru 2004 08:12 przez CyklaMENka, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Wisinka
Posty: 19
Rejestracja: 26 wrz 2004 00:00

Post autor: Wisinka »

Dzięki serdeczne za wyjaśnienia :flowers: . Właśnie dzisiaj udaję się do dr. Pałczyńskiego i chciałam coś więcej wiedzieć na temat jego "prowadzenia" pacjentek.

Spróbuję iść jego drogą. Dobrze że "wnika" w jakość i pękanie pęcherzyków, bo u mnie to chyba jest największym problemem.

Jeszcze raz dziękuję :kiss:
Awatar użytkownika
anak
Posty: 1140
Rejestracja: 24 sie 2004 00:00

Post autor: anak »

Dziewczyny, czy któraś z Was leczyła się u dra Woytonia ? Ale nie u profesora tylko u jego syna dra Piotra Woytonia. Jestem jego pacjentką od jakiegos czasu jestem zadowolona (sprawdziłam na Boćku, ze wszystkie jego "posunięcia" są OK), ale była bym wdzięczna jeżeli macie jakieś doniesienia (nawet zaszłyszane). Z mojego wywiadu wynika, że cieszy sie duzym uznaniem. Dzieki !!!
Awatar użytkownika
marsza
Posty: 497
Rejestracja: 12 sty 2004 01:00

najlepszy chirurg - ginekolog

Post autor: marsza »

Uci! Mamy tego samego ginekologa. ja równiez leczę się u dr Bloka. No i nie wiem czy mogę go polecać innym. Napiszę więc tak jak mi go polecono: "jeżeli masz się kroić we Wrocławiu to tylko u Bloka, pewna i sprawna ęka, ogromne doświadczenie w operowaniu jest też szefem Oddziału Ginekologii Operacyjnej i Adiunktem AM przy Chałubińskiego 3". Ma bardzo dużo pacjentek, ale leżąc na oddziale to różnych rzeczy się nasłuchałam. Mi chciano usuwać jajnik, a dzięki niemu mam oba do dziś więc ja jestem zadowolona i wdzięczna. I jeszcze jedna dla mnie ważna sprawa jak się dowiedział ile wyrwano ode mnie kasy w Łodzi to przyjął tylko kwiaty.
Awatar użytkownika
Nelke
Posty: 466
Rejestracja: 26 paź 2004 00:00

Post autor: Nelke »

Czy ktoś leczył się może u doktor Sławomiry Malinowski z Wrocławia???....jeśli tak byłabym wdzięczna za jakieś informacje!!!
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

A może któraś się leczy u doktora Markuszewskiego?
Awatar użytkownika
Be
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2004 01:00

Post autor: Be »

Witam Was!
Jestem pierwszy raz jako uczestnik, mimo że czytałam posty już niejednokrotnie.
W tej chwili szukam dobrego lekarza we Wrocławiu. Od trzech lat leczę się u Jarosza. Własciwie to pierwszy lekarz, który czegoś dokonał w moim przypadku ( 2 lata temu byłam w ciąży, ale tylko 7 tygodni). Chciałabym pójść do innego lekarza, może powie coś nowego. Piszecie dobrze na temat Polaka, ale niewiele z Was powiedziało o wymiernych efektach jego leczenia. Czy któraś z Was słyszała o dr Floriańskim z Dyrekcyjnej? :help:
Awatar użytkownika
anak
Posty: 1140
Rejestracja: 24 sie 2004 00:00

Post autor: anak »

Be, witam na boćku !!! :D O dr Florjańskim słyszałam, że niezły, ale niestety żadnych szczegółów nie znam. Ja chodzę do dr Piotra Woytonia (Brochów) i jak na razie jestem zadowolona, choć niestety jeszcze nie w 100% - wciąż czekam na maluszka. Pozdrawiam serdecznie, Ania
Awatar użytkownika
Be
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2004 01:00

Post autor: Be »

Dzięki Anak za odpowiedź!
A możesz mi napisać jaki masz problem? Ja mam pco, ale jem Bromergon (1/2 tabl na noc) i własciwie mój cykl się wyregulował. Jednak od 2 lat bezskutecznie próbuję zajść w ciążę i nic nie wychodzi. Ostatnio odpuściłam sobie chodzenie do lekarza i sprawdzanie czy pęcherzyk rośnie czy pękł itp. Poczułam się tym zmęczona. myślę, że czas zmienić lekarza i może zmiana postępowania spowoduje jakiś efekt. Dlatego zależy mi na Twojej odpowiedzi, jaki masz problem i jak lekarz do niego podchodzi. Pozdrowienia! i życzę, żeby się udało! :)
Awatar użytkownika
Jagus
Posty: 4470
Rejestracja: 07 kwie 2004 00:00

Post autor: Jagus »

Be, jeżeli chodzi o wyniki dr Polaka po zapraszam na pierwszą stronę polakowego wątktu Jest tam lista zaciążonych dziewczyn z bociana, które "przyznały" się do ciąży w wyniku leczenia u dr. Polaka.
Niestety o dr Floriańskim nie wiem nic, wiem tylko że o dryrekcyjnej jest wiele niepochlebnych opinii (ale na pewno nie o każdym lekarzu) - warto więc poszukać o nim więcej informacji.
Nasza [url=http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatabu20060106_-8_Ninusia++is.png]Nineczka[/url]
Nasza [url=http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20080811_-8_Igunia+is.png]Igunia[/url]
Aniołek Kubuś [*]
25.01 CRIO - 18.02 widziałam serduszko...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”