ceny leków do stymulacji

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

Awatar użytkownika
niespodzianka
Posty: 2103
Rejestracja: 23 sty 2004 01:00

Post autor: niespodzianka »

Ewa ja pisałam gdzieś, że w czerwcu :wink: dzwoniłam do aptek w różnych miastach Polski (Gdańsk, Warszawa, Olsztyn, Elbląg) i wszędzie mówili, że nie ma już opakowań po 10 szt. ale cenę podawali powyżej 60 zł. więc w Invikcie było najtaniej. Teraz nie znam aktualnej ceny menogonu więc nie wiem czy podrożał, w każdym razie "Twoja" cena jest super niska. Gdzie wynalazłaś taką aptekę ?.
Awatar użytkownika
aniuszkaa
Posty: 938
Rejestracja: 18 cze 2003 00:00

Post autor: aniuszkaa »

dziewczyny kupowałam menogon na madalińskiego w cenie 57,30 za sztukę. gonal ze "skierowaniem" - 104,50/szt; decapeptyl -36 zł/szt.
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

niespodzianko, w czerwcu to ja nawet nie myślałam, że menogon będzie mi potrzebny w dużych ilościach. Cena, którą podałam jest ceną do negocjacji 8) , bo jak usłyszeli w aptece ile potrzebuję 8O (że to na jednej recepcie lub na jedno nazwisko - upewniali się, że nie na jakiś handel) to mi jeszcze zejdą z ceny, jednak dopiero ok. 20 października, bo szef na urlop jedzie czy coś w tym stylu.
aniuszkaa, na Madalińskiego to chyba tylko na recepty z Novum takie ceny :?: :roll:
Jak masz tlf do tej apteki to podaj mi, zadzwonię tam.
Ewka
Sassy
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2003 00:00

Post autor: Sassy »

Dziewczyny,

Dipherelina nie jest refundowana w zadnej postaci dla kobiet leczacych nieplodnosc. Ktoras z forumowiczek juz to wyraznie napisala. Jedynie jesli macie recepte z literka "P" oznaczajaca choroby przewlekle, to mozecie kupic Diphereline za 3 zlote. Inaczej - tak jak ja - kupujac Diphereline 3,75 zaplacicie ponad 400 zl.
- klinika - Novum
- IV. 2005 - udane ICSI, udana ciaza, udane dziecko ;-)
- XII.2007 - nieudany criotransfer
- III.2008 - nieudany criotransfer
inne: wskazana histeroskopia
Awatar użytkownika
aniuszkaa
Posty: 938
Rejestracja: 18 cze 2003 00:00

Post autor: aniuszkaa »

Ewka ja miałam tam "skierowanie" tylko na gonal i to z Invimedu. Wydaje mi się że menogon normalnie tam tyle kosztuje. Muszę poszukac paragonu od nich, to może tam będzie nr telefonu... tylko zrobie to jutro, bo dzisiaj po punkcji jestem troszkę nieprzytomna :roll:
Ita
Członek Stowarzyszenia
Posty: 2784
Rejestracja: 13 maja 2003 00:00

Post autor: Ita »

cholera jasna i jeszcze bym tu inaczej zaklela ale nie bede przy mlodziezy (adminach :lol: )
a nieplodnosc to co???? nie jest choroba przewlekla?

pytanie retoryczne ......
Ita
Awatar użytkownika
pysia77
Posty: 61
Rejestracja: 13 lip 2004 00:00

Post autor: pysia77 »

Dziewczyny dzis kupowalam Gonal f na Madalinskiego i za jedna ampulke dalam 104.50 a co do skierowania to lekarze maj podpisana umowe z apteka na Madalinskiego a Synarel morzna kupic Janowskiego 15 za 736 zl Lecze si w warszawie w GERMEN
Ostatnio zmieniony 11 paź 2004 12:41 przez pysia77, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
a_b
Posty: 493
Rejestracja: 20 sie 2004 00:00

Post autor: a_b »

Ewka :telefon: do apteki na Madalińskiego w W-wie 849-89-26
Za opakowanie gonalu również zapłaciłam 104,50 zł {recepta z nOvum}.
Jeśli chodzi o decapeptyl to novum kieruje do apteki na ul.Nutki 3 { :telefon: 644-60-25} z tym,że akurat w tej aptece decapeptyl jest droższy :!: ,dlatego że opakowanie decapeptylu na Nutki kosztuje 270 zł a na Madalińskiego 252 zł.Sama przepłaciłam i oczywiście wyjaśniło się to dopiero przy kupowaniu gonalku.
Ampułka menogonu na Madalińskiego kosztuje 55,90 zł.
Awatar użytkownika
aggulek
Posty: 33
Rejestracja: 27 gru 2002 01:00

Post autor: aggulek »

Drogie Foremeczki :)
Może to nie najlepszy wątek na takie pytanie - ale żaden inny nie wpadł mi w oko:
Czy Gonal-F i Puregon można stosować zamiennie? (Chodzi mi o sposób ich działania). Doczytałam się, że w Gonalu substancja czynna to folitropina-alfa, a w Puregonie folitropina-beta. Czy to ma jakieś zasadnicze znaczenie?
A czy znacie może najnowsze ceny Puregonu?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za sukcesy -A.
Awatar użytkownika
niespodzianka
Posty: 2103
Rejestracja: 23 sty 2004 01:00

Post autor: niespodzianka »

Ewa w Invikcie decapeptyl 37 zł., o aktualną cenę menogonu zapomniałam się zapytać :oops:
Awatar użytkownika
anka11
Posty: 181
Rejestracja: 03 wrz 2003 00:00

Post autor: anka11 »

Mogę sprowadzić z Czech: puregon 100j.m.-175 zł./1amp.;menogon 75 j.m.- 500 zł./10 amp.; utrogestan 42 zł. 30 kaps.;gonal 125 zł./1 amp. :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 18 paź 2004 10:49 przez anka11, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Koleta
Posty: 438
Rejestracja: 30 gru 2003 01:00

Post autor: Koleta »

no pięknie, ja za 8 ampułek menogonu, 1 opakowanie tamoxifenu 20 zapłaciłam na Puławskiej prawie 650 zł. Nie wiem ile kosztuje tamoxifen ( muszę sprawdzić w domu) ale to i tak wychodzi strasznie dużo...
Awatar użytkownika
kitik
Posty: 195
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: kitik »

W Invikcie ampułka menogonu kosztuje 60 zł
Awatar użytkownika
buziaczekos
Posty: 281
Rejestracja: 23 lut 2004 01:00

Post autor: buziaczekos »

Dziewczynki podnosze wątek

a czy któraś z Was załatwiała może decapeptyl i od jakiego lekarza, czy może byc np. od lekarza ogólnego dla chorego na prostatę (ale nie na raka prostaty) a czy może być np. recepta od lekarza prywatnego ???????
Awatar użytkownika
niuel
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2004 00:00

Post autor: niuel »

Witam Dziewczyny,
podciągam wątek. Jestem nowa na forum, ale już długo przeglądałam strony biernie. Ponieważ nie uda mi się do końca roku rozpocząć stymulacji do III IVF, jeżeli któraś z was będzie zainteresowana, mogę odsprzedać 8 ampułek GONAL F, w cenie 600 zł, czyli wychodzi 75 zł za ampułkę. Termin ważności - do końca 2004 r. Może którejś z was przydadzą się wcześniej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”