badanie nasienia w Krakowie

Archiwum forum "O plemnikach"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
ls
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2002 01:00

badanie nasienia w Krakowie

Post autor: ls »

Gdzie w Krakowie jest gabinet, gdzie można zrobić, w miarę ludzkich warunkach, badanie nasienia + posiew. I ile się czeka na wynik???
ls
Awatar użytkownika
Aniaa
Posty: 204
Rejestracja: 23 kwie 2002 00:00

Post autor: Aniaa »

Nie wiem czy nie jest za późno. Czy jeszcze potrzebujesz tej informacji.
Z tego co wiem to można to badanie wykonać na Al. Słowackiego 12
tel: 632 70 76
Awatar użytkownika
ls
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2002 01:00

Post autor: ls »

Dzięki! Troszkę późno, a w dodatku mamy złe doświadczenia z badań nasienia w Krakowie i wolę to zrobić w Novum. Ale dzięki za informację :)
ls
Awatar użytkownika
Aniaa
Posty: 204
Rejestracja: 23 kwie 2002 00:00

Post autor: Aniaa »

Jeżeli możesz podziel się tym doświadczeniem. Jestem umówina na sobote na badania. Może napisz na prywatnego maila. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

W Krakowie jest z tym beznadziejnie. Novum jest po prostu super - to zdanie mojego męża. Odradzam zdecydowanie robienie badania nasienia w Fertility Clinic, bo warunki uwłaczaja ludzkiej godności, a o intymności nikt tam chyba nie słyszał. Jak mi mąż opowiedział, jak tam było (parawanik i te sprawy), to o mało nie padłam. Ostatnio robił je w Instytucie Mikrobiologii i Autoszczepionek na Sławkowskiej. Warunki też nie nadzwyczajne, bo toaleta, ale można wziąc pojemniczek wcześniej i go po prostu odwieżć. Pozdrawiam, Libra
Awatar użytkownika
goska
Posty: 661
Rejestracja: 09 wrz 2002 00:00

Post autor: goska »

Szkoda, że tak jest, bo już myśleliśmy, żeby zrobić badania w Krakowie (w Rzeszowie robią niezbyt dokładne, delikatnie mówiąć), Chyba, ze ktoś zarekomenduje jakiś dobre laboratorium.
Goska
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

Ja robilem te badania w kilku roznych miejscach. Najbardziej komfortowo - osobny pokoik, umywalka, kozetka - taki pokoik zabiegowy - jest w Rynku Glownym w PROFIMEDZIE.
W Szpitalu na Kopernika, jak tez i w Fertility Clinic dramacik - po prostu nie ma warunkow.
FC generalnie odradzam wszystkim ...
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

sluchajcie, w glowie mi sie nie miesci, ze gdzies moga byc takie warunki, jak piszecie (za parawanem 8O ), medal dla wszystikch wytrwalych facetow :piwo: jestem pewna, ze jakby moj misio musial oddawac plyny w takich miejscach, to nc by z tego nie wyszlo :mur: . rzeczywiscie pod tym wzgledem novum jest idealne.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
blankaz
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1266
Rejestracja: 10 mar 2002 01:00

Post autor: blankaz »

nie zgodzę się! jeśli idzie o komfort, to Chmielna po remoncie bije wszystkich o głowę :lol:
Blanka
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

Wracam do tematu badania nasienia. Dziś wysłałam męża na badania (żałowaliśmy, że nie może do Novum pojechać) po wczorajszym uporczywym poszukiwaniu miejsca gdzie by mógł je zrobić w Krakowie w przyzwoitych warunkach. Już zdecydowani byliśmy na dowiezienie pojemniczka, ale kupienie go w aptekach okazało się niemożliwe.No i wysłałam go do Macierzynstwa (Białoprądnicka 8) na próbę. Stwierdził, że jest to zdecydowanie najlepsze miejsce do tej pory (wspomnę, że te poprzednie były poniżej krytyki) godne polecenia, i robią tam także jakieś inne badania nasienia. Jak odbiorę wyniki za 5 dni, to zobaczę co to.
Libra
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 27
Rejestracja: 18 mar 2003 01:00

Post autor: Michał »

Witam,
Odsylam do watku: leukocyty w grupie: O plemnikach. Napisalem tam co nieco o badaniach nasienia w Krakowie.
Co do warunkow pobierania materialu do badan, hmm, w Macierzynstwie sa rzeczywiscie calkiem przyzwoite :))))
Michal-SCSA
Awatar użytkownika
duchewy
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2003 00:00

Post autor: duchewy »

hello :o
mąj kochany zrobił to badanie w Tarnowie, podobno sa bardzo dokładne i wcale nie drogie, pani dr byla zachwycona. choc warunki sa... !?
nie wiem czy polecac ale zawsze mozna sprubowac. odwagi panowie!!!
Awatar użytkownika
biedronka
Posty: 499
Rejestracja: 10 gru 2002 01:00

Post autor: biedronka »

Proszę napisz adres tej przychodni w Tarnowie.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
duchewy
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2003 00:00

Post autor: duchewy »

czesc biedronka!
wies co nie znam dokladnego adresu, poniewaz jestem teraz w pracy, ale na jutro przyniose, poczekasz!?
jezeli nie to , to labolatoriuz znajduje sie przy ulicy (bodajze) Wałowej
prawie na samym końcu ale na rogu Wałowej jest szyld.
jutro bede miała dokładny adres to ci przekaże. powodzenia :lol:
Awatar użytkownika
duchewy
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2003 00:00

Post autor: duchewy »

cześć biedronka :P
mam adres:
przychodnia lekarsko analityczna "ALFA TEST" ul. Goldhammera 1,
:telefon: 014/ 6222933
zadzwoń pogadaj :chatter: i zobaczysz jak będzie, ale wiesz że warunki są nie najlepsze. Powodzenia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - O plemnikach”