Ginekolog z Krakowa poszukiwany

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
igunia
Posty: 15
Rejestracja: 25 lut 2003 01:00

Ginekolog z Krakowa poszukiwany

Post autor: igunia »

Witam. Mam prosbe do wszystkich Pan, ktore sa z Krakowa. Poszukuje bardzo pilnie dobrego ginekologa od leczenia nieplodnosci, najlepiej ginekolog - endokrynolog. Wczesniej bylam u prof Klimka, i stracilam duzo czasu, nerwow, pieniedzy niesamowicie duzo...Jezeli ktos moglby mi polecic dobrego ginekologa w Krakowie bylabym wdzieczna, bo juz jestem zalamana :( . Czytalam na forum o dr. Macieju Kostyku, bardzo pozytywne opinie. Co to za lekarz i jak wyglada sprawa jego kompetencji i od strony finansow rowniez?Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2003 21:18 przez igunia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anuszka
Posty: 114
Rejestracja: 10 paź 2002 00:00

Post autor: anuszka »

Pociesz się, że już gorzej niż do tej pory nie masz mozliwości trafić, więc tak czy tak będzie lepiej! ;-)
Potrzebujesz dobrego ginekologa ogólnego, czy takiego już ściśle do leczenia problemów niepłodności?
Pozdrawiam
Anuszka
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

Trafilismy do dr Kostyka prawie pol roku temu. Zdiagnozowal nas, przedstawil propozycje leczenia i konsekwentnie ja realizuje. Nie wymusza zadnych badan - przedstawia mozliwosci, ocenia je i pozwala wybrac podajac wszystkie za i przeciw.
Dr Kostyka polecila nam dziewczyna, ktora prowadzil, przygotowal do in vitro (ale to odbylo sie w Novum - na plus zaliczam to ze nie forsowal pomyslu ze zrobi to sam). Ona jest teraz mama dwoch slicznych chlopcow.
Przedtem tez "leczylismy sie" u Klimka. Roznica jest ogromna.

Marek
Awatar użytkownika
eksa
Posty: 742
Rejestracja: 27 gru 2002 01:00

Post autor: eksa »

:roll: Pozdrawiam wszystkich serdecznie, mam podobny problem, potrzebuje lekarza z powołania. Mam dość Klimka który za swoj główny cel obrał zarabianie pieniędzy, jeśli przy tym zdaży się cud i ktoś zajdzie w ciąże to dobrze jeśli nie, to radze znależć dobrze płatną pracę bo Klimek wyssie z Was wszystko.
Trzymam za Was kciuki
Pozdrawiam Ewa
Awatar użytkownika
eksa
Posty: 742
Rejestracja: 27 gru 2002 01:00

Post autor: eksa »

Dziewczyny dzisiaj sądny dzień dla mnie pierwszy raz idę do p. Kotyki (Kostyka), wiele sobie obiecuję po tej wizycie, trzymajcie kciuki.

Ps. jak wczoraj byłam w FC odebrać wszystkie swoje wyniki badań to mało mnie nie zjedli, pani był baaardzo niemiła.
:argue:
Pozdrawiam :P
ewa
Awatar użytkownika
aleksandra3
Posty: 284
Rejestracja: 07 sty 2003 01:00

Post autor: aleksandra3 »

Droga Esko!
Jak już bedziesz po wizycie u KOstyka napisz!
Ja lecze sie u niego, na razie niewiele moge powiedziec o efektach. Na plus zaliczam, ze ceni sobie pacjentow ktorzy zadaja pytania, ze ma bardzo dobrze wyposazony gabinet (o intymnosc tez tam zadbano) ze daleki byl od namawiania mnie na laparoskopie przez niego robiona, bylo dla niego obojetne kto ja wykona, byle opis byl przyzwoity, i rowniez to, ze co prawda placi sie 90 zł, ale jak na razie raz w miesiacu, mimo iz wizyt bylo czasami kilka.
Zapewne zada swoje niesmiertlene pytanie - kto go polecil. Ja odpowiedzialam, ze przedyskutowalam ta kwestie z Internautami i niestety nie moge powiedziec, kto jak sie nazywal, bo wszyscy wystepuja anonimowo...
Zawsze oddawal mi wyniki badan, zapisujac w mojej karcie co trzeba - nawet wtedy - gdy labolatorium wyslalo je do niego a ja wystaralam sie o kopie.
Pozdrawiam Aleksandra
Awatar użytkownika
fileo
Posty: 121
Rejestracja: 31 gru 2002 01:00

Post autor: fileo »

Witam! Ja rowniez mam zle doswiadczenia z prof.( pisalam o tym wiele razy), teraz lecze sie u Kostyka i jestem zadowolona. Polecam z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
foxa
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2003 01:00

Post autor: foxa »

Cieszę się, że jest jednak w Krakowie ktoś, kogo możecie polecić! Jest to dla mnie bardzo ważne bo dopiero właściwie zaczynam leczenie i to właśnie u dr Kostyka. Po pierwszej wizycie - jak najbardziej pozytywne wrażenia! I oby tak dalej, czego wszystkim życzę!
Awatar użytkownika
eksa
Posty: 742
Rejestracja: 27 gru 2002 01:00

Post autor: eksa »

Aleksandra3, pozdrawiam Cię serdecznie,
Jestem po wizycie!
moje odczucia? - pozytywne, polecam go z czystym sumieniem, przeprowadził długi wywiad, zlecił masę badań o których sama już myślalam, moja sprawa ruszyła z miejsca, zaczął robić coś aby móc mnie zdiagnozować, jestem zadowolona.

Ps. w poczekalni pomimo, ze byłam umówiona na konkretną godzinę spędziłam 70 minut. ALE MIŁYCH 70 minut, BYŁO DUŻO DZIEWCZYN Z WIDOCZNYM BRZUSZKIEM, mam nadzieję, ze to jego zasługa, taki widok spowodował, że zaczełam wierzyć, że też tak będę niedługo wyglądać.
Pozdrawiam :D
ewa
Awatar użytkownika
aleksandra3
Posty: 284
Rejestracja: 07 sty 2003 01:00

Post autor: aleksandra3 »

Witaj koleżanko z poczekalni!

Cieszę się że jesteś zadowolona! Ja niestety nie widzialam żadnych kobiet z brzuszkami - wszystkie chude jak palec! Zazwyczaj chodzimy do niego z meżem rano jestesmy pierwszymi albo drugimi pacjentami (praca, praca) , ale jak byłam u niego pierwszy raz - również długo siedzialam w poczekalni. Ale brzuszków też nie widziałam... 8O

Pozdrawiam serdecznie
aleksandra
Awatar użytkownika
eksa
Posty: 742
Rejestracja: 27 gru 2002 01:00

Post autor: eksa »

Aleksandra, a jak długo już do niego chodzisz?, jaką postawił Ci diagnoze?, w czym tkwi problem u Was?
Jak długo starasz się o dzidzie?
Od której rano przyjmuje?, bo mnie te wszystkie wizyty i badania niesamowicie kolidują z pracą, mam z tego powodu nawet problemy.
Już nie nudzę :P
Pozdrawiam
ewa
Awatar użytkownika
aleksandra3
Posty: 284
Rejestracja: 07 sty 2003 01:00

Post autor: aleksandra3 »

Witaj Eksa!

Staramy się już 1,5 roku ... i nic. KOstyk jest moim drugim lekarzem. Chodze do niego od listopada zeszłego roku. Maz jest zdrowy. Na razie jasnej diagnozy niestety nie ma, a przede mna laparoskopia.
My z mezem nalegamy na poranne wizyty i moze stad jakos nam sie udaje, choc nie jest to takie proste. Dr zaczyna prace w swoim gabinecie od 8 rano, ale chyba nie w kazdy dzien - bo przeciez kiedys te laparoskopie wykonuje.
Ale na pierwsza wizyte wzielam urlop - mialam jeszcze pewna sprawe do zaltiwenia, potem odsiedzialam w poczekalni u Kostyka i nie dalabym rady jeszcze polaczyc tego z praca.
Bardzo pocieszjace ze ma pacjetki w ciazy. Moze my tez kiedys...
Pozdrawiam Cie serdecznie.
Aleksandra
Awatar użytkownika
Łezka
Posty: 277
Rejestracja: 07 lut 2002 01:00

Post autor: Łezka »

Dr Kostyk jest dyspozycyhny od poniedziałku do piątku w zasadzie przez cały dzień. Na wizytę trzeba czekać ok. tygodnia.Na poczekalni jet czasem trochę poślizgu .
Awatar użytkownika
eksa
Posty: 742
Rejestracja: 27 gru 2002 01:00

Post autor: eksa »

cześć Aleksandra
Twoja sytuacja jest tak podobna do mojej, że aż się zdziwiłam, zmartwiło mnie to że nadal nie wiesz w czy problem.
mój Miszek też ma wyniki Ok.

Wiesz co taka byłam zaaferowana, ze zapomniałam powiedzieć o najważniejszym, tzn. że zamiast okresu miałam plamienie (test ciążowy- jedna kreska, choć już się łudziłam)
pozdrawiam
W jakim jestes wieku jeśli wolno spytać? :lol:
ewa
Awatar użytkownika
aleksandra3
Posty: 284
Rejestracja: 07 sty 2003 01:00

Post autor: aleksandra3 »

No to Eksa - rzeczywiście wszystko podobnie przebiega!
Bo ja też miewam takie "nijakie" okresy. Jeszcze jak powiesz że masz ok 30 lat, to zaczne się zastanawiać czy nie dostałam rozdwojenia jaźni...
Pozdrawiam
Aleksandra
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”