ceny leków do stymulacji

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ana23
Posty: 4271
Rejestracja: 04 sty 2004 01:00

Post autor: ana23 »

Leonia pisze:skarbek Wszystkie pacjentki dostają takie skierowanie i w aptece panie o nie pytają, więc pewnie bez skierowania jest drożej.
Pozdrawiam.
Jakie skierowanie???? Mi nikt nic takiego w novum nie mówił, może to tylko chodzi przy in vitro????
Awatar użytkownika
buba
Posty: 393
Rejestracja: 01 gru 2002 01:00

Post autor: buba »

Dziewczyny o jakim skierowaniu mówicie? 8O
Ja leczę sie w novum, ostatnio kupowałam Menogon w aptece przy ul.Puławskiej - naprzeciwko Novum 1szt =69.68zł i nikt mnie nie pytał o skierownie?
Awatar użytkownika
Leonia
Posty: 732
Rejestracja: 11 mar 2004 01:00

Post autor: Leonia »

Hmm...
Ja dostałam (oprócz zwykłych recept) taką dużą kartkę A4 z wypisanymi lekami, które mam kupić (Gonal i cetrotide) i mapę dojazdu do apteki na ul. Madalińskiego. Pielęgniarki powiedziały mi, że tam właśnie mam kupić leki. Ceny podałam powyżej.
Pozdrowienia.
Świadomość, że gdzieś ktoś istnieje,
kto ciebie rozumie,
mimo odległości lub niewypowiedzianych myśli
przemienia tę ziemię w kwitnący ogród.
ana23
Posty: 4271
Rejestracja: 04 sty 2004 01:00

Post autor: ana23 »

Leonia czy Ty przygotowujesz się do in vitro???? Może dlatego dostałaś skierowanie na Madalińskiego???????? Bo ja tylko miałam inseminację i może dlatego nic nie wiem na ten temat!!!!!
Ale następnym razem, gdy będę w novum dowiem się co i jak z tą apteką Bo teraz jestem bardzo mocno zdziwiona. Panie na recepcji mnie wysłały na Puławską!!!!
Awatar użytkownika
Leonia
Posty: 732
Rejestracja: 11 mar 2004 01:00

Post autor: Leonia »

ana23
Ja się przygotowywałam do in vitro, to było miesiąc temu. Miałam tych leków sporo do kupienia - 24 amp. Gonalu i cetrotide.
Pozdrawiam
Świadomość, że gdzieś ktoś istnieje,
kto ciebie rozumie,
mimo odległości lub niewypowiedzianych myśli
przemienia tę ziemię w kwitnący ogród.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 393
Rejestracja: 01 gru 2002 01:00

Post autor: buba »

A ja też zostałam skierowana na Puławską, to znaczy ze trzeba upomniać sie o skierowanie na Madalińskiego?
Leonia a który dr tam cie skierował?
Awatar użytkownika
Leonia
Posty: 732
Rejestracja: 11 mar 2004 01:00

Post autor: Leonia »

Dziewczyny
Ja dostałam takie instrukcje w recepcji, od pielęgniarek. I wiem, że wiele dziewczyn przed ivf też zostało tam skierowanych. Możecie zapytać, czy na Madalińskiego te leki nie są tańsze.
Pa!
Świadomość, że gdzieś ktoś istnieje,
kto ciebie rozumie,
mimo odległości lub niewypowiedzianych myśli
przemienia tę ziemię w kwitnący ogród.
Awatar użytkownika
Bounty
Posty: 228
Rejestracja: 24 sty 2004 01:00

Post autor: Bounty »

Mam pytanie czy cetrotide 3mg to jest ta większa dawka czy mniejsza? wiem ze mam kupić 1 opakowanie i nie wiem ile mogę zapłacić
Awatar użytkownika
gagula
Posty: 564
Rejestracja: 10 lip 2003 00:00

Post autor: gagula »

Dziewczyny coś wam po cichu podpowiem - wiekszość z tych leków (np. dipherilina, chyta gonal i menogon) można dostac na zniżkę - ale jest pewien problem. Na zniżkę są dla przewlekle chorych - dla panów chorych na raka prostaty tylko i wyłączenie. Jesli ktoś z was ma znajomości z urologiem to jest to do załatwienia.
Zycze powodzenia w molestowaniu lekarzy :wink: .
aga
Awatar użytkownika
gandzia
Posty: 2402
Rejestracja: 09 kwie 2004 00:00

Post autor: gandzia »

gagula,
ja też o tym wiem (nawet moja znajoma tak sobie załatwiła)
ale dotyczy to chyba leków w leczeniu endometriozy, czyli dipherilina, zoladex i jescze jakiś trzeci lek, nie jestem pewna czy to dotyczy gonalu i menogonu
Gandzia
[url=http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20060621/n/Szymon+Maks/k/bccc/age.png]Szymon Maks[/url]
[url=http://gandzia.bobasy.pl]fotki[/url]
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Ciekawe rzeczy piszecie dziewczyny :wink: , jak się dowiedzieć o ten menogon, czy też jest zaliczany do refundowanych leków ? Ja mam w rodzinie przewlekle chorego na prostatę 8)
Ewka
Awatar użytkownika
aniuszkaa
Posty: 938
Rejestracja: 18 cze 2003 00:00

Post autor: aniuszkaa »

Dziewczyny już chyba wiem o co chodzi z tą apteką na Madalińskiego. Też zostałam tam wysłana (ale z Invimedu) ale po gonal !!! to na niego dostajemy "skierowanie", żeby był tańszy. Menogon mogę kupić gdziekolwiek indziej ....Dlatego, jeżeli bierzemy gonal to wysyłane jesteśmy na Madalińskiego, a jeżeli menogon to gdziekolwiek indziej :wink: ja bedę brała i jeden i drugi.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gagula
Posty: 564
Rejestracja: 10 lip 2003 00:00

Post autor: gagula »

Dziewczyny zobaczcie w opisie tych leków na co jeszcze sa - wyrzucilam ostatnie opakowania Menogonu wiec nie wiem. Ja faktycznie kupilam teraz dipheriline na recepte za 5 zl :wink: bo dopiero niedawno sie o tym dowiedzialam.
Awatar użytkownika
niespodzianka
Posty: 2103
Rejestracja: 23 sty 2004 01:00

Post autor: niespodzianka »

Ewa i co dowiedziałaś się coś na temat prostata/menogon ?. Mnie ciekawi jeszcze czy recepta musi być wypisana przez urologa czy może być jakiś inny lekarz ?.
Jeśli ktoś wie proszę o informację.
samanta78
Posty: 16598
Rejestracja: 08 wrz 2003 00:00

Post autor: samanta78 »

No to chyba przepłaciłam za CLO 10 tabl. zapłaciłam 14 zł - cena w Tychach :(
po 6 latach walki doczekaliśmy się i mamy nasz mały WIELKI CUD - Synek ur. 11/2008
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”