OPOLE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ATB
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2003 00:00

OPOLE

Post autor: ATB »

Raport finalny 2015 dot. GMW EMBRIO Sp. z o.o.

Mam pytanie do wszystkich Opolan, czy ktos leczy się u dr.Tomali na Kołłątaja, czy możecie wyrazić o nim opinie. Ja lecze sie u niego od pół roku i nie jestem pewna czy to leczenie czy pozbywanie się pieniędzy. Cały czas robi mi USG i nie zaleca innych badan a wizyta u niego trwa najdłużej 15 minut. :( Jeżeli możecie to polećcie mi jakiegoś dobrego lekarza który zna sie na niepłodności.

ATB :?
Awatar użytkownika
Blonde
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2003 00:00

Post autor: Blonde »

Witaj!
Ja leczę się u dr. Wiśniewskiego- polecił mi go znany prof. z Lublina. Pod jego "skrzydłami" jestem stosunkowo niedawno, więc nie wiem wiele o jego osiagnieciach zwiazanych z niepłodnością. Dzięki niemu uniknęłam kolejnego rozczarowania. Wysłał mnie na histeroskopię diagnostyczną, żeby upewnić się, czy rzeczywiście już mogę zachodzić w ciążę. Od innych do tej pory słyszałam:" proszę zachodzić w ciążę". Za każdym razem kończyło się niepowodzeniem... Poza tym to człowiek o fantastycznej osobowości, otwarty i ciepły. Spróbuj! Mam nadzięję, że pomogłam! Pozdrawiam
Blonde
Awatar użytkownika
buziaczekos
Posty: 281
Rejestracja: 23 lut 2004 01:00

Post autor: buziaczekos »

Cześć Opolanki

- uciekajcie z opola bo tam wam z pewnośćia nikt nie pomoże .

Blisko jest dr Horak , tzn Bytom podaję telefon 032 281 44 02

powodzenia
Awatar użytkownika
Ewa69
Posty: 177
Rejestracja: 11 lut 2004 01:00

Post autor: Ewa69 »

Blonde, ile kosztuje wizyta u Wisniewskiego?? czy on przyjmuje na Sosnowej??
Awatar użytkownika
Ninka
Posty: 132
Rejestracja: 24 lut 2003 01:00

Post autor: Ninka »

ATB napisalam do Ciebie na priva ale od 3 dni moja wiadomosc jest w drodze :? Chetnie z Toba wymienie poglady bo tez chodze do tego lekarza. Nie chce na forum bo Opole to male miasteczko :lol: Bede na gg ale dopiero w czwartek bo na dwa dni wyjezdzam. Jesli chcesz odezwij sie. Moj numer 4468800. Pozrdawiam
[b]Ninka[/b], Agatka(04.06.99) i Martynka(12.03.05)
Awatar użytkownika
laura
Posty: 181
Rejestracja: 18 lis 2002 01:00

Post autor: laura »

OPOLANKI - potwierdzam zmykać z OPOLA!!!
Awatar użytkownika
sylmyk
Posty: 354
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00

badania przed in vitro w Opolu

Post autor: sylmyk »

Dziewczyny, podciągam ten wątek, bo jestem zainteresowana możliwością zrobienia badań najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Może któraś z Was, lecząc się w innych ośrodkach, korzystała z laboratoriów w Opolu?
Awatar użytkownika
Ewa69
Posty: 177
Rejestracja: 11 lut 2004 01:00

Post autor: Ewa69 »

Sylmyk, ja sie lecze u dr Polaka we Wrocalwiu ale badania staram sie zrobic w Opolu, Teraz robilam ponowne badania na toxo, cytomegalie, chlmydie i rozycze w naszym Sanepidzie na Slowackiego za te 4 badania zaplacilam 132zl ale fatalnie pobieraja krwe mam juz tydzien dwa wielkie siniaki! Hormonki zrobie na Witosa, jesli potrzebujesz jakis badan na nosicielstwo to polecam Krwiodastwo, oddalam krew honorowo i podstawowe badania mam gratis.
Awatar użytkownika
muggy
Posty: 457
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: muggy »

Dziewczyny, a czy bardziej badania takie jak przeciwciała antykariolipidowe, przeciwplemnikowe oraz test PCT można rówież wykonać w Opolu?
Awatar użytkownika
kasika
Posty: 67
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kasika »

Ja leczę się w Opolu od prawie 4 lat. Potwierdzam,że ciężko znależć i niestety ale nie ma dobrych lekarzy od leczenia niepłodności. Można stracić dużo czasu. Mi dzięki mojej wiedzy( literatura i forum ) udało się zrobić wszytkie niezbędne badania.Wymuszałam to na lekarzach, tzn. domagałam się tego co mi się należy. Niestety,ale tak to wyglądało. Jestem po laparoskopii,mam zrobione prawie wszystkie badania. Parę razy zmieniałam lekarza i polecam w Opolu dr Mroza ( ul.Katowicka).
Awatar użytkownika
muggy
Posty: 457
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: muggy »

Ja niestety nie polecam dr Mroza, przez jego niedopatrzenie moja bliska koleżanka straciła siedmiomiesięczne bliźniaki.
Awatar użytkownika
kasika
Posty: 67
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kasika »

Muggy,to przykre. A ja myślałam,że wreszcie dobrze wybrałam. Możesz napisać coś więcej na priva.
Awatar użytkownika
muggy
Posty: 457
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: muggy »

Kasik z tego co mi wiadomo to wyrzucili dr Mroza ze szpitala położniczego, ale nie wiem co było tego przyczyną. Zyczę ci szybkiego zaciążenia. Całuski
Ostatnio zmieniony 02 gru 2004 18:48 przez muggy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kasika
Posty: 67
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kasika »

Muggy,też się zastanawiłam dlaczego nie pracuje w szpitalu?Twój post dał mi wiele do myślenia. Mam nadzieję,że Twoja koleżanka tego tak nie zostawiła!?
Stwierdziła ,że nie ma sensu jeżdzić gdzie indziej ponieważ wiem co jest przyczyną. Owszem jak podejmę ostateczną decyzję o IVF to wybiorę jakąs renomowaną klinikę,ale to w przyszłym roku.
Mi udało się zajśc w ciążę w lutym tego roku i to w najmniej spodziewanym momencie. Jednak straciłam ją
Awatar użytkownika
sylmyk
Posty: 354
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00

Do Opolanek

Post autor: sylmyk »

Reklamy Mroza są rzeczywiście wszędzie. Robi podobno nawet UIU, ale z Kędzierzyna bym do niego nigdy nie pojechała, bo jednak preferuję klinikę z dużym doświadczeniem. A gdzie jest krwiodawstwo w Opolu? Byłam w Poznaniu w takim punkcie i tam można zrobić wszystkie badania i nawet po konkurencyjnych cenach. A gdzie robią w Opolu posiew bakteriologiczny?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”