nadżerka

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anecia
Posty: 77
Rejestracja: 15 kwie 2004 00:00

nadżerka

Post autor: anecia »

Panie doktorze, czy można leczyć nadżerkę we wczesnej ciąży np. poprzez irygację Tantum Rosa? Miałam kolposkopię i lekarz stwierdził jakieś małe ogniska zapalne (cyt. II).

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15803
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: nadżerka

Post autor: Jan Domitrz »

anecia pisze:Panie doktorze, czy można leczyć nadżerkę we wczesnej ciąży np. poprzez irygację Tantum Rosa? Miałam kolposkopię i lekarz stwierdził jakieś małe ogniska zapalne (cyt. II).
Tantum rosa nie leczy nadzerki ale mozna je w ciazy stsowac nie ma potrzeby leczenia nadzerki jelzi cytologia jest ok Z powazaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”