podwyzszona temperatura - skutek torbieli?

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
Sassy
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2003 00:00

podwyzszona temperatura - skutek torbieli?

Post autor: Sassy »

Panie Doktorze,

dzis moj 24dc, od wczoraj kiepsko sie czuje, jestem rozbita, spiaca. Dzis rano po zmierzeniu temperatury pod pacha zobaczylam, ze wynosi ona 37,5 stopnia.

W 21dc lekarz zaobserwowal u mnie niewielka torbiel (25mm), ktora urosla z niepeknietego pecherzyka.

Czy moze byc tak, ze - mimo, ze nie dokuczaja mi jakies szczegolne bole po stronie jajnika z torbiela - ta cysta powoduje jakis stan zapalny/ wywoluje podwyzszona temperature?
- klinika - Novum
- IV. 2005 - udane ICSI, udana ciaza, udane dziecko ;-)
- XII.2007 - nieudany criotransfer
- III.2008 - nieudany criotransfer
inne: wskazana histeroskopia
Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17324
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Nie jest to powód może jest kwestia infekcji ale raczej niepekniety pecherzyk nie powoduje takich objawów
Jacek Szamatowicz
Sassy
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2003 00:00

Post autor: Sassy »

dziekuje za odpowiedz. a czy tak podwyzszona temperatura moze byc po prostu temperatura przed okresem? i po prostu jeszcze nie zdazyla spasc? (24dc, jutro koncze Duphaston, a wiec jestem jakies 3 dni przed miesiaczka).
- klinika - Novum
- IV. 2005 - udane ICSI, udana ciaza, udane dziecko ;-)
- XII.2007 - nieudany criotransfer
- III.2008 - nieudany criotransfer
inne: wskazana histeroskopia
Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17324
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Tak może być spowodowana braniem duphastonu
Jacek Szamatowicz
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”