MedArt - Poznań

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Malutka29
Posty: 7
Rejestracja: 25 wrz 2003 00:00

MedArt - Poznań

Post autor: Malutka29 »

Czy wiecie cos na temat nowego w Poznaniu Ośrodka Leczenia Niepłodności - Medart. Dostałam od znajomej namiary na ten ośrdoek ale chciałabym się najpierw czegość dowiedzieć. Stoję przed decyzją przystąpienia do invitro.
Awatar użytkownika
Wafel
Posty: 7455
Rejestracja: 06 lis 2003 01:00

Post autor: Wafel »

Jeśli INV to w ogóle odradzam Poznań.
Szefem Medartu jest Żak. Znajdziesz tutaj wiele niedobrego na jego temat i chyba żadnego poytywnego zdania. Ja trzymałabym się od tego miejsca z daleka.
Jeśli już koniecznie musi byc to Poznań to w tej chwili najlepsze wyniki ma Intermedika.... Coś się tam zmieniło na lepsze.
Oluś 2006 Alicja 2008 i 3 Aniołki
Awatar użytkownika
loende
Posty: 274
Rejestracja: 27 mar 2004 01:00

Post autor: loende »

Ja zdecydowałam się. Myślałam o Gdańsku albo Intermedice, ale zostanę w medarcie. Niebawem zaczynam przygotowania do ICSI. O Żaku faktycznie słyszałam i czytałam wiele. Trzeba samemu się przekonać. Po prostu. Pójdź i zobacz, czy Ci pasują jako lekarze.
Ja polecam Panią Doktor. Długo sie zastanawiałam nad wyborem kliniki, ale jak już postanowiliśmy, to jestesmy spokojni.
Najwazniejsze, żeby być przekonanym. I trzeba zaufać.
pozdrawiam!
Awatar użytkownika
agnes123
Posty: 166
Rejestracja: 03 sty 2004 01:00

Post autor: agnes123 »

LOENDE-widzę ,że zrezygnowaliście z mężem z leczenia u dr.J,trzymam za was kciuki i mam nadzieję ,że już niedługo będziemy się cieszyć naszymi maleństwami
[url=http://www.foto.onet.pl/albumy/album.html?id=42401&q=arek_aga1&k=2/]WIKTORIA I OLIWIA[/url] ur.15.07.05r.
Awatar użytkownika
loende
Posty: 274
Rejestracja: 27 mar 2004 01:00

Post autor: loende »

Ano, zrezygnowaliśmy. Coś mój mężuś, to do żadnego lekarza nie może się przekonać :wink: Faktycznie, do J. na razie się nie wybieramy. Ale widzę, że i Wy zrezygnowaliście. Z tego, co pamiętam, to byłaś nawet zadowolona...
A Białystok, to baaardzo od Was daleko! Gratuluję odwagi! Trzymam za Was kciuki!
Ja właśnie dziś dostałam @. Zaczynamy długi protokół! Aż nie mogę usiedziec na miejscu z wrażenia.
Pozdrawiam gorąco!
Awatar użytkownika
joljolka
Posty: 501
Rejestracja: 01 lis 2003 01:00

Post autor: joljolka »

Na pewno jestem niepopularna w swoich opiniach ale ja mam jak najlepsze zdanie o medarcie, jestem po 2 poronieniach i teraz spodziewamy sie nareszcie dzidziusia, wszystko przebiega dobrze, zaczal sie III trymestr, wczesniej walczylismy o dzidzie 3 lata i zadan z ciaz nie przekroczyla 10 tygodnia, po 2 miesiacach leczenia u dr Żaka udalo sie, podobnego zdania jest moja kolezanka ktora po
ICSI ma juz janego 6 mies bobaska (inni nie dawali jej zadnych szans), kolejna moja znajoma spodziewa sie w sierpniu blixniakow (dlugie leczenie bez skutku w innych osrodkach), tak wiec osobiscie polecam i trzymam kciuki
Awatar użytkownika
Malutka29
Posty: 7
Rejestracja: 25 wrz 2003 00:00

Post autor: Malutka29 »

Dziewczyny dziękuję za wszystkie opinie. Może ktoś jeszcze mogłby coś powiedzieć.
Awatar użytkownika
asw3
Posty: 159
Rejestracja: 15 cze 2004 00:00

Post autor: asw3 »

Witajcie! Leczyłam się w tej klinice - co prawda bardzo krótko ale podzialę się swoja opinią.
Miałam kontakt z dr K-P. i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła, sympatyczna, przedstawiła plan diagnozowania "braku" dzieci i między innymi zaproponowała zbadać nasienie męża, polecając nam dr Ż. i tu zaczęły się problemy. OCZYWIŚCIE okazało się że męża wyniki są fatalne tylko pojedyncze plemniki ruchliwe i OCZYWIŚCIE propozycja in vitro. Przeżyliśmy szok! Później trafiłam na wątki o dr Ż. i dowiedziałam się że zazwyczaj jego pacjenci mają takie słabe wyniki. A chodzi wiadomo o co!
Po tygodniu (bez żadnych wspomagaczy) ponawiamy badanie nasienie u innego lekarza (mieliśmy możliwość obserwacji) i co za zaskoczenie wyniki może nie rewelacyjne ale w normie...
I z tego powodu zrezygnowaliśmy z usług MEDARTU - może i dr K-P jest dobrym lekarzem ale mając w pamięci jakiego lekarza nam poleciła - nie potrafilibyśmy jej zaufać!!!
Później konsultowaliśmy te zupełnie różne wyniki jeszcze z jednym lekarzem, który stwierdził że te pierwsze (słabe) są mało wiarygodne i dla spokoju i pewności zlecił jeszcze raz przebadać nasienie męża.
To tyle jeśli chodzi o nasze doświadczenia. Mam nadzieję że wobec innych ludzi są bardziej uczciwi.
Awatar użytkownika
MS
Posty: 67
Rejestracja: 13 lut 2004 01:00

Post autor: MS »

Jeśli chodzi o Medart w Poznaniu, to ja mam jak najlepsze zdanie. Po wielu latach leczenia, zaliczeniu ośrodka na Starynkiewicza w Warszawie i Novum, tu mi się udało i jestem w ciąży. A dr Żak okazał się bardzo miłym i przystępnym człowiekiem, co mnie mile zaskoczyło po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii o nim na bocianie. Nie mogę na nich złego słowa powiedzieć, a wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
loende
Posty: 274
Rejestracja: 27 mar 2004 01:00

Post autor: loende »

wyciągam wątek.
może ktoś jeszcze się wypowie?
w skrócie, co u mnie: robiliśmy ICSI i się nie udało :cry: .
pozdrawiam :!:
Awatar użytkownika
andzka
Posty: 9
Rejestracja: 30 mar 2005 00:00

Post autor: andzka »

ja jeżdżę do dr Żaka.co prawda dopiero zaczynam,(a u wielu już byłam.)ale na mnie zrobił dobre wrażenie.szykuje mnie do invitro.wg mnie jest rzeczowy.nie obsypuje fachowymi zwrotami itd.liczę się z tym,że może się nie powieżć ta próba(pierwsza zresztą)ale rozmawia mi się z nim ok.zostanę narazie u niego.o każdym lekarzu znajdziemy coś dobrego i coś złego.nie ma ludzi nieomylnych.trzeba po prostu próbować.pozdrawiam. :flowers: :P
Awatar użytkownika
loende
Posty: 274
Rejestracja: 27 mar 2004 01:00

Post autor: loende »

andzka życzę powodzenia i trzymam kciuki :bigok: .
pozdrawiam :)
anneta
Posty: 2213
Rejestracja: 27 gru 2004 01:00

Post autor: anneta »

a gdzie jest ten medart???
1 IVF/ICSI nieudane Vital Medica

2 ICSI Novum transfer 24.10

mama bliźniaków
Awatar użytkownika
jaga1
Posty: 132
Rejestracja: 23 maja 2003 00:00

Post autor: jaga1 »

Wjazd od strony Castoramy, drugi blok zdaje się ul. Murawa
Awatar użytkownika
andzka
Posty: 9
Rejestracja: 30 mar 2005 00:00

medart

Post autor: andzka »

jaga1 ma rację.nie znam poznania ale obok ul.murawa jest medart.życzę nam wszystkim dzidzi.szybko i zdrowo.czemu nikt nie wchodzi wieczorami?ja z reguły wtedy dopiero mogę. :?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”