przed testami

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
KASIA27
Posty: 94
Rejestracja: 20 lis 2003 01:00

przed testami

Post autor: KASIA27 »

:( my w poniedziałek mamy testy bylibyśmty wdzięczni za każde rady dotyczące tego tematu z góry dziekujemy i o wrazeniach opowiemy :D
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Kasiu, jedyne, co mogę doradzić to szczerość i troszkę luzu, chociaż wiem, że z tym luzem to mało realne... Trzymam kciuki, zobaczysz, wszystko będzie dobrze! :D

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Kasiu !

U nas było: rysowanie drzewa, test otwarty (kończenie zdań) i test na "tak-nie".
To nie jest nic strasznego :) !!!
Zgłaszam się po testach ! I melduję, że żyję !!!
Nawet całkiem nieźle - tym bardziej, że pisaliśmy w jednym pokoju razem z "Qurami"
W sumie najgorszy był test otwarty, drzewo i test zamknięty poszły szybko
Trzymam kciuki !!! :bigok:
Ula Po-Testowa ;)

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
ksieciu
Posty: 1897
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: ksieciu »

KASIU27 watek takowy przewinal sie przez strony bociana kilkanascie razy.
Masz watek Testy,testy, test drzewa, Na czym polegaja testy i to chyba na razie wystarczy :lol:
Adas - 29.04.2003r.

Patrysia - 26.01.2006r.
Awatar użytkownika
Natalcia
Posty: 73
Rejestracja: 13 maja 2004 00:00

Post autor: Natalcia »

Kasiu,
Nie ma się czego bać :lol: Testy rozwiązuje się szybko i "bezboleśnie". Ja rozwiązywałam je z zaskoczenia tz. przyszłam na spotkanie i okazało się, że będzie ono poświęcone właśnie testom :lol: Poszło sprawnie, najważniejsze żeby odpowiadać szczerze.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hatia
Posty: 213
Rejestracja: 23 maja 2003 00:00

Post autor: Hatia »

Nooo Kasiu27... Jak tam testy? Opowiadaj!
Patryk...mały człowiek, który wypełnił mój świat po brzegi :)
Awatar użytkownika
KASIA27
Posty: 94
Rejestracja: 20 lis 2003 01:00

juz po testach

Post autor: KASIA27 »

bylo nawet ok tylko nie jestem pewna czy dostaniemy kwalifikacje pani byla powsciagliwa 8O pytala o wiele rzeczy zw z dzieckiem odopwiadalam grzes prawie nic nie mowil spial sie w sobie i nie mogl nic prawie wydukac wiecie kochani mamy naprawde zle przeczucia :( czy czesto sie darza ze ludzie nie dostaja kwalifikacji?? 8O
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

KASIA27 pisze:witajcie nie wim czy dobrze wypadlismy Pani nic nam nie powiedziała ale bylismy bardzo zestresowani i nie wiwemyczy dobrze bylo moim zdaniem bylo zle ale moze przesadzam grzes prawie sie nie odzywał bo byl tak zestresowany bal sie cos zle powiedziec :( wiecie boimy sie strasznie ze nie bedzie kwalifikacji :(
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”