PROXEED

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jolcia1981
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: Jolcia1981 »

salcia19
Mój mąż stosował proxeed przez 4 miesiace plus leki na podwyższenie testosteronu czyli undestor i tamoxifen oraz witaminy, a wyniki podałam w pierwszych postach. Przeczytaj uważnie. Napisałam tam też ,że jesli cena proxeedu nie jest dużym utrudnieniem warto spróbować ale to także preparat witaminowy. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
salcia19
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2009 00:00

Post autor: salcia19 »

Dziękuję za odpowiedź:), po naszej wizycie u lekarza cały czas szukam w internecie informacji na ten temat. jestem już po 30 i nie ukrywam ze czas ma znaczenie.
Awatar użytkownika
adusia76
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2007 01:00

Post autor: adusia76 »

salcia19 hej!u nas było tak samo,tylko ja sama komponowałam zestaw wit.i soczkow jarzynowych ,nikt nie dawał nam szansy ,tak złe były meża wyniki,a tu proszę po 3 miesiącach kuracji witaminkowej naturalny cudzik.moj gin.do tej pory nie dowierza,że samo poszło,pozdrawiam
-3 lata starań ,armia 5.5 mln z tendencją
spadkową,marzec 2009 nieudana ivi
-03.07.09 BETA hcg 995mIV/ml naturalny
cud(':flowers:')
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ALDONA&year=2010&month=3&day=5&babycou
Awatar użytkownika
salcia19
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2009 00:00

Post autor: salcia19 »

Dziękuję za dobre słowo i nadzieję, tak bardzo chcemy tego bobaska :(. Adusia jeśli mogę zapytac jakie zestawy wit.i soczki jarzynowe komponowałaś dla męża?czy na jakieś warzywa szczególnie zwracałaś uwagę , czy wszystko do jednego "wora" byle były to zdrowe warzywa?bardzo serdecznie gratuluję dzidziusia:)pozdrawiam.
Awatar użytkownika
adusia76
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2007 01:00

Post autor: adusia76 »

salcia19 :flowers: poczytaj moje posty na watku preparaty na poprawe plemników tak od strony68-69-70,tam dokładnie opisalam co i w jakiej ilosci brał mój maz :caluje
-3 lata starań ,armia 5.5 mln z tendencją
spadkową,marzec 2009 nieudana ivi
-03.07.09 BETA hcg 995mIV/ml naturalny
cud(':flowers:')
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ALDONA&year=2010&month=3&day=5&babycou
Awatar użytkownika
salcia19
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2009 00:00

Post autor: salcia19 »

Dzięki serdeczne, przeczytałam wszystko dokładnie i od jutra będę mieszała eliksir dla męża ,ja oczywiście też będę piła żeby nie myślał, że go może truję :). Jeśli chodzi o mrówki to pomysł też czadowy, terenów leśnych wokół mnie cała masa i pogoda też jeszcze ku temu sprzyja :D. Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
adusia76
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2007 01:00

Post autor: adusia76 »

salcia19 :bigok: :bigok: :DD:
-3 lata starań ,armia 5.5 mln z tendencją
spadkową,marzec 2009 nieudana ivi
-03.07.09 BETA hcg 995mIV/ml naturalny
cud(':flowers:')
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ALDONA&year=2010&month=3&day=5&babycou
Awatar użytkownika
iskierka2428
Posty: 13
Rejestracja: 19 gru 2007 01:00

Post autor: iskierka2428 »

Jak już wcześniej pisał mój M my też mielismy problemy z nasieniem. Pierwszy wynik 5,5 mln a drugi 3 mln i 0 - ruch A. Ogólnie tragedia. Brał salfazin, androwit, clostilbegyt i bromergon. Na końcu sami zdecydowaliśmy się na proxeed i efekt pojawił się po 3 m-cach. Naturalna ciąża - obecnie 9 miesiąc.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w kuracji
Awatar użytkownika
salcia19
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2009 00:00

Post autor: salcia19 »

Dziękuję za odpowiedzi:)był moment, że byłam załamana teraz w moim sercu jest jakieś światełko może i my będziemy szczęśliwymi rodzicami. Mąż jest bardzo sumienny pilnuje i bierze leki do tego pije soczki warzywne które zaleciła koleżanka.
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

hej dziewczyny, czytam te Wasze wypowiedzi na temat proxeed'u i dalej nie wiemy czy go zastsować, nasze złe wynii na tą pore to:
liczba plemników (mln/ml): 18,7 ( norma >20)
A szybki ruch linearny: 10 ( norma>25)
B wolny ruch lin. i nielinearny: 28 ( norma "lub A+B>50")
D plemniki nieruchome: 51 ( norma <50)
Prawidłowa: 5 ( norma >30)
Patologia główki: 89
Patologia wstawki: 4
Patologia witki: 2
Leukocyty (mln/ml): 3,6 ( norma <1)
Najbardziej zależy nam na poprawieniu morfologi, bo nie mam obecnie żadnego problemu z zajściem w ciąże ale zarodek przestaje się rozwijać, najprawdopodobniej ma jakieś wady, nikt mi nie potrafi podać przyczyny, ale wiem ze 95% patologicznej budowy nasienia może mieć na to wpływ i na tym najbardziej nam zależy, MM kiedyś ćwiczył i żarł jakieś świnstwa (min testosteron) żeby szybko przybrać na wadze, był wtedy młody i nie mślał o tym że to tak się odbije, i właśnie koleżanka z apteki poleciła nam ten specyfik i kurcze jest cholernie drogi więc chociaz chciałabym mieć pewność że na tą morfologie pomoże, jak myślicie próbować??
Awatar użytkownika
house1983
Posty: 47
Rejestracja: 16 lut 2009 01:00

Post autor: house1983 »

aga_ta
z tego co się orientuję proxeed wpływa także na prawidłową budowę plemnika, posiada wszystkie witaminy które s a potrzebne w tej kwestii, ja osobiście tylko leczę męża tym specyfikiem, proponuje zainwestować, z tego co sie orientuję to na allegro najtaniej:), nam go lekarz polecił:)
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

house1983 pisze:aga_ta
z tego co się orientuję proxeed wpływa także na prawidłową budowę plemnika, posiada wszystkie witaminy które s a potrzebne w tej kwestii, ja osobiście tylko leczę męża tym specyfikiem, proponuje zainwestować, z tego co sie orientuję to na allegro najtaniej:), nam go lekarz polecił
ja na róznych forach spotkałam się z opinią ze to bezcelowe bo słabej morfologi nie da sie zmienić, narazie pijemy zioła,ale za 2 miesiace powtarzamy badania i jak sie nie polepszy to chyba jednak zdecydujemy się na teho proxeed'a bo ja mam ciągle nadzieje że jednak da się poprawić te wyniki
Awatar użytkownika
adusia76
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2007 01:00

Post autor: adusia76 »

aga_taabsolutnie nie masz racji ,że nie da się poprawić morfologi plemników,poczytaj wątek preparaty na poprawę jakości plemników.Tam są żywe przykłady na to ,że jednak jest to mozliwe,ja tez jestem tego dowodem,pozdrawiam.
A jeśli chodzi o proxeed to szczerze polecam,jednak najważniejszą rzeczą jest rzucenie palenia,papierosy masakrują plemniki oraz kawa ,alkohol
-3 lata starań ,armia 5.5 mln z tendencją
spadkową,marzec 2009 nieudana ivi
-03.07.09 BETA hcg 995mIV/ml naturalny
cud(':flowers:')
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ALDONA&year=2010&month=3&day=5&babycou
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

adusia76 pisze:aga_ta absolutnie nie masz racji ,że nie da się poprawić morfologi plemników,poczytaj wątek preparaty na poprawę jakości plemników.Tam są żywe przykłady na to ,że jednak jest to mozliwe,ja tez jestem tego dowodem,pozdrawiam.
A jeśli chodzi o proxeed to szczerze polecam,jednak najważniejszą rzeczą jest rzucenie palenia,papierosy masakrują plemniki oraz kawa ,alkohol
no czytałam, zdecydowanie poprawia się rcuhliwość ilość, jeszcze wsyztskiego enidoczytałam, ile mieliście patologicznie zbudowanych plemników??, a mi najbardziej na morfologi zależy, mój mąż teraz zrezygnował z alkoholu, kawy wogóle nie pije od dawien dawna, papierosów też nie pali, ale wiesz kiedyś brał metanabol+testosteron, na ulotce pisze o impotencji min jako skutku ubocznym ale że wszystko mija po odstawieniu, no jemu raczej nie mineło:(
Awatar użytkownika
adusia76
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2007 01:00

Post autor: adusia76 »

aga_taa kiedy odstawił te środki? u nas było chyba 75%nieprawidłowych, a saMa liczby też była powalająca 5500mln,a przy inseminacji 3500mln,cienki ruch postępowy.....porażka,a byliscie u endokrynologa?
-3 lata starań ,armia 5.5 mln z tendencją
spadkową,marzec 2009 nieudana ivi
-03.07.09 BETA hcg 995mIV/ml naturalny
cud(':flowers:')
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ALDONA&year=2010&month=3&day=5&babycou
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”