dr Bielak LODZ

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
zuzaa1
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2004 00:00

dr Bielak LODZ

Post autor: zuzaa1 »

czy ktos ma moze orientacje, co do ceny wizyty u dr Bielaka? Bede wdzieczna...
Awatar użytkownika
Adde
Posty: 150
Rejestracja: 21 sty 2004 01:00

Re: dr Bielak LODZ

Post autor: Adde »

Hej Zuzaa,

Jesli masz na mysli dr. Adama Bielaka z ICZMP to prywatna wizyta u niego kosztuje 80 zl.

Pozdrawiam, Adde

zuzaa1 pisze:czy ktos ma moze orientacje, co do ceny wizyty u dr Bielaka? Bede wdzieczna...
Adde, Zuzia&Zosia 25.04.06
Awatar użytkownika
agam000
Posty: 1054
Rejestracja: 07 gru 2003 01:00

Post autor: agam000 »

Witam!! Nareszcie ktoś, kto też zna doktorka :lol: :lol: :lol:
Wizyta u niego rzeczywiście kosztuje 80 zł.
Za USG płaci się osobno. Chyba 50 zł. Ale tego nie jestem pewna. :?

Bardzo miły człowiek :lol:
A jakie jest Wasze zdanie??
Awatar użytkownika
Adde
Posty: 150
Rejestracja: 21 sty 2004 01:00

dr Bielak Lodz

Post autor: Adde »

Hej Agam!

Zgadzam sie z Toba :)
Konkretny, rzeczowy i do tego sympatyczny. Bylam jego pacjentka przez ponad 2 lata i mam zamiar do niego wrocic na prowadzenie ciazy kiedys...

A za USG placilam chyba 30 zl (marzec).

Pozdrawiam,
Adde, Zuzia&Zosia 25.04.06
Awatar użytkownika
agam000
Posty: 1054
Rejestracja: 07 gru 2003 01:00

Post autor: agam000 »

Witaj Adde!!!

Napisz mi, jeśli możesz, czy pomógł Wam i dlaczego piszesz, że masz zamiar do niego wrócić. To teraz do niego nie chodzisz??

Doktorek potrafi uspokoić swoim uśmiechem i rozmową. W szpitalu opiekowałsię mną tak jak należy :D No i działa, działa.... nie czeka nie wiadomo na co :D :? :D :?

Pozdrawiam Cię serdecznie.
Awatar użytkownika
Adde
Posty: 150
Rejestracja: 21 sty 2004 01:00

Post autor: Adde »

Hej Agam,

Ja tez dobrze wspominam pobyt w szpitalu pod jego okiem: mialam HSG i laparoskopie. Do ciazy poki co nie doszlo :(, ale sprawnie i szybko zabral sie za odpowiednie dzialania jak tylko zglosilam sie do niego z problemem z zajsciem w ciaze. Mialam u niego 5 IUI (wszystkie nieudane mimo ze dobrze reagowalam na stymulacje i byla dobra odpowiedz organizmu) doszlismy wiec do wniosku ze chyba juz czas zaczac myslec o IVF i oboje doszlismy do wniosku, ze najlepiej bedzie podchodzic do zabiegu w Bialymstoku - stad moja przerwa w leczeniu u niego.
A Ty dlugo juz sie u niego leczysz?

Serdecznie pozdrawiam
Adde, Zuzia&Zosia 25.04.06
Awatar użytkownika
agam000
Posty: 1054
Rejestracja: 07 gru 2003 01:00

Post autor: agam000 »

Ja do Bielaka trafiłam 8 stycznia tego roku. Namówiła mnie na niego koleżanka z Łodzi, którą prowadził w ciąży.
Na pierwszej wizycie wypisał mi skierowanie na laparoskopię. Podobało mi się jego zdecydowanie, ponieważ wcześniej leczyłam się w moim mieście 1,5 roku i to co przeszłam było straszne (SZKODA SŁÓW :evil: ). Straciłam 2 ciąże. Moje Aniołki skłoniły mnie do szukania lepszej, FACHOWEJ opieki lekarskiej.
13 lutego miałam laparo. i 16 (tuż przed wyjściem ze szpitala) Bielak kazał mi zejść do immunologa i od tego momentu zaczęła się bajka o przeciwciałach (leki, szczepienia, leki i nowe szanse).
Z Bielakiem widziałam się ostatnio 19 lutego na zdjęciu szwów. Potem tylko dzwoniłam do niego, gdy prof. Tchórzewski postawił diagnozę.

Teraz jesteśmy w trakcie starań po 7 miesięcznej przerwie. Bielak kazał się pojawić dopiero z ciążą, bo podobno zrobił ze mną porządek podczas laparoskoii (dziurkowanie jajników) i wg niego nie ma żadnych przeszkód. Tym bardziej, że pozbyłam się przeciwciał, które powodowały poronienia :)

Ale się rozpisałam :)

Buziaczki :cmok: . Życzę powodzenia w Białymstoku :bigok: :bigok: :bigok:
Awatar użytkownika
Adde
Posty: 150
Rejestracja: 21 sty 2004 01:00

Post autor: Adde »

Agam - strasznie mi przykro z powodu tych dwoch poronien. Nawet nie potrafie sobie wyobrazic co musialas przejsc. Ale ciesze sie, ze czujesz sie i jestes juz 'naprawiona' i ruszasz do boju.
Bede trzymac kciuki za Ciebie!!!

Pozdrawiam cieplo,
Usciski
Adde, Zuzia&Zosia 25.04.06
Awatar użytkownika
agam000
Posty: 1054
Rejestracja: 07 gru 2003 01:00

Post autor: agam000 »

Adde, dziękuję bardzo za te miłe słowa :cmok:
A Wy już jesteście po wizycie w Białymstoku? Jak tam jest?
Awatar użytkownika
gosiasz
Posty: 192
Rejestracja: 19 mar 2003 01:00

Post autor: gosiasz »

Adde - jeśli wolno spytać: dlaczego zdecydowaliście (wspólnie z Bielakiem jak rozumiem), że Białystok będzie najlepszy? Czy to on zaproponował, czy ty tak chciałaś? No i którą klinikę masz na myśli (Kriobank czy AM).
Pytam, bo sama leczyłam się u Bielaka. Miałam trzy inseminacje (nieudane niestety). Potem przy kontrolnym badaniu plemniczków, okazało się, że bardzo pogorszyła się jakość (nadawały się tylko do icsi). Nie poszłam do Bielaka, bo uznałam, że nie jest w stanie mi już pomóc. Ominęła mnie więc rozmowa z nim na temat jaką wybrać klinikę i czym się kierować. Dlatego chętnie poznałabym jego zdanie.
Mam nadzieję, że nie wchodzę z buciorami w prywatne sprawy? :)
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Adde
Posty: 150
Rejestracja: 21 sty 2004 01:00

Post autor: Adde »

Agam,

Tak bylismy juz w BS. Przy pierwszej wizycie dalam sie namowic na jeszcze jedna inseminacje - przy innej stymulacji niz do tej pory i teraz czekam na jej efekty :).
A BS sprawia wrazenie milego miasta, zatrzymalismy sie w Supraslu (15 km od), klinika jest natomiast bardzo dobrze pod wzgledem takich zabiegow zorganizowana. Czesc rzeczy odbywa sie w gabinecie prywatnym lekarza, ktory Cie prowadzi, a czesc juz w szpitalu.

Pozdrawiam,
Adde, Zuzia&Zosia 25.04.06
Awatar użytkownika
Adde
Posty: 150
Rejestracja: 21 sty 2004 01:00

Post autor: Adde »

Witaj Gosiasz!

W zasadzie to byla wspolna dezycja. Przyszlam do niego po piatej, nieudanej inseminacji z nastawieniem porozmawiania na ten temat. Odwiedzam czesto to forum - nabralam przekonania ze jesli in vitro to chcialabym sprobowac w BS. Przedstawilam mu ten pomysl, a on zareagowal na niego bardzo pozytywnie. Zna wiekszosc z pojawiajacych sie na tym forum lekarzy, wie, ze sa swietnymi fachowcami, ma u siebie w tej chwili pare pacjentek ktore z BS wrocily z ciaza w wyniku ivf. Ja jeszcze potem od innego ginekologa slyszalam, ze BS to bardzo dobre miejsce, pionierzy w zaplodnieniu pozaustrojowym. Skierowal mnie do prof. Wolczynskiego w AM - znaja sie, niejedna osoba od Bielaka juz do niego trafila. W zasadzie powiedzial, ze moge wybrac jakiekolwiek miejsce z tych specjalizujacych sie w metodach wspomaganego rozrodu: Gameta, Novum, itp. W zaden sposob ich nie dyskredytowal. Jeszcze inna kwestia moga byc finanse - wszedzie zabieg ivf jest zabiegiem kosztownym, nie wiem jakie sa roznice pomiedzy Łodzią, Warszawą a Białymstokiem, ale sa na pewno i z tego co slyszalam to BS jest dosc atrakcyjny pod tym wzgledem.

Gosiasz, pytaj smialo - chetnie podziele sie swoimi doswiadczeniami.

A jakie sa Twoje wrazenia z leczenia u dr Bielaka?

Pozdrawiam serdecznie,
Adde, Zuzia&Zosia 25.04.06
Awatar użytkownika
gosiasz
Posty: 192
Rejestracja: 19 mar 2003 01:00

Post autor: gosiasz »

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Lekarz konkretny, zdecydowany, nie owija w bawełnę. Miałam u niego hsg, 3 inseminacje i potem laparoskopię. No niestety plemniczki bardzo się pogorszyły i trzeba było szukać innych rozwiązań. Jedna tylko rzecz niepokoiła mnie trochę w trakcie iui. Nie dostawałam pregnylu na pęknięcie pęcherzyka. Ale jak zajdę już w ciążę, to pewnie wrócę do niego.
A leczę się teraz w novum. Zrobiłam już prawie wszystkie badania przed icsi. Lada dzień rozpocznę ostatni cykl kiedy to natura może coś zdziałać. Potem już antykoncepcja i stymulacja. Zabieg mniej więcej pod koniec września.
Mam nadzieję, że wszystkim nam się w końcu uda, gdziekolwiek byśmy się nie leczyli.
:bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
Awatar użytkownika
kasiag
Posty: 1348
Rejestracja: 16 gru 2002 01:00

Post autor: kasiag »

Mam do Was pytanie czy dr.Bielak przyjmuje tylko prywatnie?
Awatar użytkownika
agam000
Posty: 1054
Rejestracja: 07 gru 2003 01:00

Post autor: agam000 »

Wydaje mi się, że tylko prywatnie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”