też już oczekujemy...

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
mika18
Posty: 275
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

też już oczekujemy...

Post autor: mika18 »

Witam serdecznie wszystkich Bocianowiczów i serdecznie pozdrawiam. Skończyliśmy już Pride i teraz oczekujemy na naszego dzidziusia. Muszę przyznać że bardzo się boję bo nie wiem jak to będzie przy pierwszym spotkaniu z dzieciątkiem, nie wiem czy ja będę wiedziała że to jest akurat to dziecko, czy coś poczujemy do maleństwa jaka będzie nasza i jego pierwsza reakcja. Teraz czekamy na ten ważny telefon :happy: Pozdrawiam.Iza
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Witaj Mika!

Nie moglas lepiej trafic niz tu! Czas oczekiwania z bociankiem szybko ci zleci. Trzymam kciuki za szybki telefon. A co do uczuc - pewnie dostaniesz "kopa" milosnego jak wszyscy :lol:

Buziaki
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
Awatar użytkownika
elik999
Posty: 708
Rejestracja: 15 mar 2004 01:00

Post autor: elik999 »

Hej Mika - tak czytam co piszesz i przypominam sobie moje nie tak dawne wątpliwości....były dokładnie takie same!!!! Hi hi hi-taka juz chyba nasza przypadłość.
A czy zaiskrzyło? - pisze na wątku Nasz Jasio ........ :lol:
Ale z drugiej strony wiem że trzeba to poczuć osobiście bo tak do końca w słowo pisane to się i tak nie wierzy.
Ja też czytałam opisy dziewczyn z Bociana, ale gdzies w duchu myślałam sobie że może ja jestem inna, nie tak otwarta ........bałam się tego strasznie. Ale teraz WIEM JAK TO JEST :) - czego i Tobie życze. Pozdrawiam cieplutko. :)
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

mika18 życzę krótkiego czekania :D
A czy zaiskrzy :?: :roll: Nie wiem, bo różnie bywa :!: Ale pamiętaj, że jak nie przy pierwszym to na pewno przy drugim spotkaniu :wink: A potem to już wsiąkniesz całkowicie :D
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
viki30
Posty: 271
Rejestracja: 04 mar 2004 01:00

Post autor: viki30 »

witaj mika :P
powiem ci , że różnie wyobrażałam sobie to spotkanie z dzidziusiem , mówiłam innym , że to bedzie jedno spojrzenie i będę wiedziałą , że kocham to dzieciątko , i wiesz co?......było jeszcze inaczej!.......
w chwili gdy zadzwonił mój mąż (bo to on odebrał pierwszy ten telefon , ja akurat byłam w pracy) i powiedział , mi że jest dziewczynka ....to jedyna myśl jaka w chwili gdy kończył wypowiadac słowo wypłynęła z głowy , a chyba raczej z serca to "...MOJA CÓRECZKA...." poczym była radość i ogromniaste łzy szczęścia, nie widziałam nie zobaczyłam , ale poczułam , TAK TO JEST MOJE DZIECKO :P teraz cierpliwie czekam na zrzeczenie się matki

pozdrawiam radośnie i życzę krótkiego oczekiwania :wink:
szczęśliwa mama Julii
Awatar użytkownika
panett
Posty: 168
Rejestracja: 25 gru 2002 01:00

Post autor: panett »

również mam to już za sobą. Ten telefon zadzwonił do mojego męża, ja byłam w pracy, mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że jest chłopiec, nie potrafiłam nic powiedzieć w oczach stanęły mi łzy a głos uwięzł w gardle, odłożyłam słuchawkę i milczałam, ale coś musiało we mnie być, bo koleżanka na mnie spojrzała i spytała jest wasze dziecko. Odpowiedziałam tak i byłam szczęśliwa. Synka zobaczyłam dopiero kilka dni później, ale już wtedy po pierwszym telefonie czułam,że to nasz synek.
Anetta, mama Tomka i Łukasza
Ancia
Posty: 1020
Rejestracja: 25 sie 2003 00:00

Post autor: Ancia »

Cześć Mika! Życzę krótkiego oczekiwania na ten upragniony telefon.
A czy zaiskrzy coś między Wami od razu?? Myślę że każdy z nas przed tym Ważnym Spotkaniem ma/miał podobne obawy. U mnie była miłość od pierwszego wejrzenia, czego i Tobie życzę.

Pozdrawiam cieplutko
Ancia
chica4
Posty: 2258
Rejestracja: 16 lis 2002 01:00

Post autor: chica4 »

Mika, bedziesz wiedziala :D :D :D Bo musisz to wiedziec :lol: :lol: Masz 2 opcje, mozesz powiedziec TAK i mozesz powiedziec NIE. Ale wiem, ze powiesz TAK, bo ten telefon, ktory zadzwoni, poinformuje Cie o Twoim dzieciatku... :lol: :lol: Jak staniesz w progu, zobaczysz swoje SZCZESCIE, bedziesz wiedziala, bo to po prostu sie wie :D :D :D

Chica i Chic- szczęśliwi rodzice Oleńki:-) (ur. 16.10.03r, z nami od 24.10.03r.):-) http://foto.onet.pl/0,18279706,710070,user.html

Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”