20 STYCZNIA ZACZYNAMY PRIDE

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Lala to już dzisiaj - napisz jak było :!:
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

Jestem, wczoraj mieliśmy spotkanie pierwsze pride na razie trudno mi coś powiedzieć na jego temat ponieważ było ono prawie tylko zapoznawcze. :( :( Natomiast wiele się zmieniło otóż okazuje sie że okres oczekiwania na dzidzi będzie liczony od kwalifikacji a my kwalifikacje mamy dopiero za 2 miechy a nie od momentu złozenia papierów.Jak byliśmy na początku składania papierów powiedziano nam kilkakrotnie że czas oczekiwania do roku od momentu złozenia dokumentów. :cry: :cry: :cry: Buuuuuuu.A tu się okazuje że czas oczekiwania się nam wydłuży dużo dużo więcej.Powiedziano nam tez że jest 8 rodzin oczekujących na takiego niemowlaczka nie mam pojecia czy to dużo czy mało.Na razie jest nam bardzo smutno bardzo bardzo. :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Axela
Posty: 254
Rejestracja: 25 lut 2002 01:00

Post autor: Axela »

dziwnie ten Twój Ośrodek liczy czas oczekiwania, ale najdziwniejsze wydaje mi się to, że co innego mówią na początku, a co innego jak już to szkolenie się zaczyna. Czułabym sie trochę.. hmmm... oszukana. Bardzo mi przykro, że spotkało Cię takie rozczarowanie.
Szkolenie w którym braliśmy udział nie nazywało się pride (w każdym bądź razie nikt nam o tym nie mówił), ale spotykaliśmy się z grupa przez cały rok i rzeczywiście bardzo szybko nam czas leciał - żyliśmy od spotkania do spotkania. Muszę przyznać, że trudno mi było zintegrować się z grupą, ale kiedy się przełamałam, to okazało się że jest całkiem fajnie.
Życzę powodzenia i żeby ten czas mijał Ci szybko ! :)
Mama Ignasia
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Wiesz, Lala mnie też się coś tutaj nie podoba! Przypatrz Ty im sie lepiej! Ale może później się wszystko odkręci???? Pisz co macie na kursie!
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 337
Rejestracja: 22 kwie 2002 00:00

Post autor: Mietek »

Jak czytam Wasze posty drogie dziewczęta to przypominają mi się czasy czekania w spółdzielni na mieszkanie albo na samochód. Przecież Ośrodek Adopcyjny to nie fabryka i nie produkują tam dzieci dla oczekującej listy klientów. Moja propozycja to nie pytać kiedy, ale czy wogóle... Poza tym jeżeli ktoś bardzo chce szybko zostać rodzicem ,że aż nie może czekać to może zdecydować się na dziecko z deficytem rozwojowym i znacząco przyspieszyć oczekiwanie. Cierpliwości siostry i jeszcze raz cierpliwości
Mietek - obrońca pryncypiów i przypalonych garnków
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

To że pytamy kiedy, nie wydaje mi się dziwne. Po prostu oczekujący na adopcję bardzo się niecierpliwią i chcą żeby to było już, a przynajmniej jak najszybciej. Natomiast dzwi mnie to, że w Twoim ośrodku podają jakiś konkretny okres oczekiwania - rok licząc od kiedyś tam. Przecież oni nie mogą niczego zagwarantować. Skąd wiedzą czy będzą dzieci do adopcji czy nie? A co jeśli będą dzieci a przyszli rodzice nie czekają jeszcze rok tylko parę miesiący krócej? Hmm...... dziwny ten ośrodek.
Lala u nas wprawdzie nie mamy szkolenia pride, ale pierwsze spotkanie też było takie zapoznawcze. Na pewno ten czas szkolenia przybliży cię do maluszka. Potem kwalifikacja, a potem może jeszcze trochę czekania i już....
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Ja zgadzam się z Sową - skąd wiedzą ile dzieci będzie do adopcji???? Dziwne to wszystko. Lala27 - przyjedziesz na spotkanie do Kilec 31 stycznia??? odezwij się! :D
Awatar użytkownika
Axela
Posty: 254
Rejestracja: 25 lut 2002 01:00

Post autor: Axela »

Też myślę, że to nic złego pytać ile PRZYPUSZCZALNIE będziemy czekać. Wiadomo, że nikt nie może nam tego zagwarantować, bo to nie fabryka, ale to w pewien sposób odmierza czas. Po prostu życie nam mija na czekaniu i na mówieniu o czekaniu......
Mama Ignasia
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

:cry: :cry: Przykro mi bardzo ale właśnie jestem w Zakopcu na nartach na pewno następnym razem będę.Bawcie się dobrze.
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Lala27 co zToba? Złamałaś rękę na nartach :?: :D
Odezwij się!!!
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

:lol: :lol: :lol: Jestem jestem.Wczoraj mieliśmy kolejne zajęcia z pride jestem pod ich wrażeniem były bardzo przekonujące i na prawdę poprowadzone super fachowo.Zaczyna mi się podobać hihihihih.Niestety musimy zrobic drzewo genealogiczne buuu ile z tym pracy.Notabocian dzięki za zainteresowanie, ale ja piszę wtedy tylko gdy mogę bo dostęp do netu mam tylko w pracy.Pozdrwaiam .LALA
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

Hej LALA :D
Widzę, że jesteś wypoczęta po urlopie :wink: A może byś zawitała na kolejny kielecki sabacik? Obiecałaś :lol:
Pozdrawiam i życzę szybkiego wykonania pięknego drzewa genealogicznego :wink:
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

My całe szczęście drzewo rysowaliśmy na zajęciach :D
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Lala, jeszcze się nie znamy, ale ja Cię już znam :) (Amri :cmok: ). Przyjedź więc na następny sabacik do Kielc, to i Ty mnie poznasz.Pozdrawiam Cię
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Ewka
Awatar użytkownika
Wioleta
Posty: 5485
Rejestracja: 24 sty 2003 01:00

Post autor: Wioleta »

LALA przyłączam się postu Ewki :lol: :lol: :lol:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”