dr Bielewicz ze Szczecina

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
nunka
Posty: 75
Rejestracja: 14 maja 2004 00:00

dr Bielewicz ze Szczecina

Post autor: nunka »

Cześć ! Bardzo dużo słyszałam dobrego o doktorze Bielewiczu na forum i nie tylko. Chciałabym poprosić Was Bocianowiczki o pomoc w ustaleniu miejsca, w który przyjmuje prywatnie w Szczecinie, nr telefonu i o ile jest to możliwe to chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje wizyta.
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
nunka

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;46/st/20050928/k/eff9/preg.png
Awatar użytkownika
Junona
Posty: 894
Rejestracja: 14 wrz 2002 00:00

Post autor: Junona »

Witaj,

myslę, że warto się do niego wybrać.
Przyjmuje na ul. Ks. Przybyslawy (za budynkiem Polibudy, ulica równolegla do Piastów).
Wizyta bez usg 40,00 PLN, z usg 70,00 PLN?
Awatar użytkownika
nunka
Posty: 75
Rejestracja: 14 maja 2004 00:00

Post autor: nunka »

Dzięki za informację,znalazłam na forum nr tel do doktora 0602111640 tylko nie wiem czy jest dalej aktualny? :roll:
nunka

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;46/st/20050928/k/eff9/preg.png
Awatar użytkownika
Fenka
Posty: 33
Rejestracja: 19 paź 2003 00:00

Post autor: Fenka »

Tak nunka, ten nr jest aktualny :wink: . Ja również wybieram się do doktora na pierwszą wizytę (już dzisiaj :) ). Pozdrawiam.
Fenka.
Awatar użytkownika
nunka
Posty: 75
Rejestracja: 14 maja 2004 00:00

Post autor: nunka »

Fenka, jak minęła wizyta u dr Bielewicza, ja postanowiłam dzisiaj, że zmieniam lekarza i umówiłam się do doktora na piątek. :lol:
nunka

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;46/st/20050928/k/eff9/preg.png
Awatar użytkownika
sylwia-26
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2004 00:00

Post autor: sylwia-26 »

Cześć!
A u kogo do tej pory się leczyłyście?
Awatar użytkownika
Fenka
Posty: 33
Rejestracja: 19 paź 2003 00:00

Post autor: Fenka »

Jestem bardzo zadowolona :D .Zajęłam doktorowi sporo czasu- było usg i zakładanie karty ciąży (7-my tydzień :wink: ) a także zwolnienie lekarskie (dr orzekł ,że nie mogę pracować w nocy po 12 godzin przy komputerze :evil: ). Koszt wizyty- 80 zł więc niedrogo. Szczerze polecam Ci ten gabinet, dr jest niesłychanie ciepłym, opanowanym człowiekiem , na pewno wyjaśni Ci wszystkie Twoje wątpliwości :P .
Fenka.
Awatar użytkownika
nunka
Posty: 75
Rejestracja: 14 maja 2004 00:00

Post autor: nunka »

do tej pory chodziłam do dr Rokoszak, ale po ostatniej wizycie kiedy mi powiedziała że jestem jeszcze młoda , wyglądam na zdrową , i nie potrzebuję się jeszcze leczyć stwierdziłam DOŚĆ :twisted: , dlatego już do nie nie pójdę. A poza tym nie jest specjalistką w leczeniu niepłodności.

Dzięki Fenka za wrażenia z wizyty. Jestem teraz troszkę spokojniejsza i myślę że wybór dr Bielewicza będzie słuszną decyzją.Teraz czekam na piątek :D .....
nunka

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;46/st/20050928/k/eff9/preg.png
Awatar użytkownika
nunka
Posty: 75
Rejestracja: 14 maja 2004 00:00

Post autor: nunka »

Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u dr Bielewicza. Nie spodziewałam się że taki miły, opanowany i słuchający (nawet na głupie pytania odpowiadał) lekarz istnieje. Sama rozmowa i analizowanie wyników moich i męża trwało ok 15-20 min, potem dalsze zalecenia, badanie, cytologia, wymaz na czystość, usg i tylko 110 zł zapłaciłam 8O Odrazu powiedział jak wyobraża sobie moje leczenie i co i w jakiej kolejności będzie zalecał (hsg mam już umówione na 14-15.06 :P i sam mi je zrobi -obiecał) Jestem zachwycona wczorajszą wizytą i wiem że na pewno do doktora będę chodzić. Polecam Go wszystkim którzy mają takie same dylematy z wyborem lekarza jakie miałam ja :wink:
pozdrowionko :flowers:
nunka

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;46/st/20050928/k/eff9/preg.png
Awatar użytkownika
marchewka22
Posty: 566
Rejestracja: 07 maja 2003 00:00

Post autor: marchewka22 »

ja rowniez goraco polecam. skromny, pogodny, lekarz z klasa, nie pozujacy na wielki autorytet, a mimo wszystko budzacy ogromne zaufanie, ktory pozwala sie wygadac. i ma efekty. np. ja.
zycze powodzenia.
Marchewka
Awatar użytkownika
isabel77
Posty: 583
Rejestracja: 13 paź 2003 00:00

Post autor: isabel77 »

Też polecam tego lekarza :D za 2 tygodnie wybieram sie do niego z kolejną wizytą :)
Pierwszy raz u niego bylam w zeszłym roku i od razu wywarł na mnie dobre wrażenie... potrafił wysłuchać, wytłumaczyć i poradzić... dzięki niemu wyleczyłam wreszcie drożdze, które leczyłam bez skutków przeszło 2 lata...
A teraz chodzę do niego dlatego że wierzę że dobrze poprowadzi moją ciążę :D
Awatar użytkownika
MiNi83
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2008 01:00

Post autor: MiNi83 »

Ja również do niego uczęszczam :) byłam już na dwóch wizytach, wrazenia bardzo dobre :) teraz szykuję się na trzecią by sprawdzić czy jest OVU bo myślimy o bobasie ale nic się nie pojawia :) Pan dr zalecił hormonki i wyszły w normach, a mam nieregularne cykle więc teraz będziemy szukać czy jest OVU :) jest bardzo miły, dyskretny i nie czuć presji, że następny pacjent już czeka. Cierpliwy lekarz i człowiek :) POLECAM! :)
Awatar użytkownika
abi-agulka
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: abi-agulka »

WITAM,JA LEZCYLAM SIE U DOKTORA BIELEWICZA PONAD ROK :x Z ZEROWYM REZULTATEM,WYDALAM SPORO KASY A PRZY OSTATNIEJ WIZYCIE DR.BIELEWICZ PODAL MI NUMER TEL.DO KOLEGI NASTEPNEGO PRYWATNEGO KONOWALA KTORY MIAL MI POMUC W ZAPODNIENIU INWITRO.OSOBISCIE NIE POLECAM BIELEWICZ,POKRZYWDZONA :cry:
Awatar użytkownika
abi-agulka
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: abi-agulka »

Przepraszam ze z kapslokiem bylo pisane ale tak mnie wnerwil ten doktprek ze szok :mur:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”