Proszę o opinię o Poliklinice "Na Grobli" we Wrocł

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Wilma
Posty: 125
Rejestracja: 09 kwie 2004 00:00

Proszę o opinię o Poliklinice "Na Grobli" we Wrocł

Post autor: Wilma »

Bardzo was Proszę;
Jestem z Wrocławia podeszłam do pierwszej insyminacji właśnie w tej polikliniuce, leczy mnie dr. Gizler.
Pomóżcie mi, czy ktoś się u niego leczy i jakie ma zdanie, czy jest dobrym lekarzem?

Wilma
Awatar użytkownika
eta5
Posty: 1830
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: eta5 »

co prawda ja sie u Niego nie lecze ale dziewczyny tak, jestes w dobrych rekach
2002 cp jajowód pęknięty
VII 2004 ivf BS nieudane
IX 2004 ICSI Novum ciąża bliźniacza poród w 30 tc :-(((
VII 2006 transfer :(
IX 2006 ciąża naturalna :-) 3 VII 2007 urodziła się Lenka
IX 2008 transfer :(
XII 2008 ciąża naturalna, czekamy na wrzesie
Awatar użytkownika
Jagus
Posty: 4470
Rejestracja: 07 kwie 2004 00:00

Post autor: Jagus »

Wilma,
nie mam żadnych info o tym lekarzu. Wiem tylko, że nie polecano mi ogólnie "Na Grobli" (bez podawania konkretnych lekarzy). Nawet mój dotychczasowy ginekolog powiedział, że jeżeli będziemy rozważali "metody wspomaganego rozrodu" to tam by nas pokierował na samym końcu....
Ale być może akurat dr. Gizler jest zaprzeczeniem tej opinii :)
Awatar użytkownika
nizalka
Posty: 1063
Rejestracja: 09 mar 2004 01:00

Post autor: nizalka »

No co wy dziewczyny, pomyliłyście wątki ?? :D ??
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

Puk,Puk co do Grobli duża cześć moich znajomych odradza!!! ja nie zdązyłam dotzrec bo tarfiłam na dr Polaka i jestem b.zadowolona..

ale,ale no własnie Wilma wracamy do naszego watku-szybciutko!!
Awatar użytkownika
Cytryna
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Cytryna »

Ja leczyłam się Na Grobli i nie polecam- bardzo drogo, mało skutecznie, ale dr. Gizlera znam z Medicovera i nie mam mu nic do zarzucenia-kompetentny, rzeczowy. Niemniej uważam, że we Wrocławiu niestety POWAŻNYCH problemów z zajściem w ciążę się nie wyleczy, nawet wspierając się w gigantycznym wątku z początku listy w stylu brazylijskiego serialu.

Z wyrazami szacunku dla wszystkich oczekujących Wrocławianek
Cytryna
Awatar użytkownika
Mogusia
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2004 00:00

Post autor: Mogusia »

Jakiś czas temu leczyłam się " Na Grobli". Póki przychodziłam na wizyty kontrolne i po tabletki anty wszystko było ok - stówka za wizytę i papa. Ale kiedy powiedziałam, że myślę o dziecku -to nagle okazało się, że coś ze mną jest nie tak -prawdopodobnie nie będę mogła mieć dzieci i najlepiej zacząć leczenie od razu od IVI. I jak tu zaufać lekarzowi?
Awatar użytkownika
Uci
Posty: 295
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: Uci »

Odradzam stanowczo. Znam kilka przypadków, kiedy przez niedbalstwo lekarzy z tej kliniki dziewczyny straciły ciążę. Dwa z nich opisywane były w gazecie, moi znajomi starcili ciążę bliźniaczą w 20 tyg ciąży, właśnie z winy lek. mieli się sądzić. Nie wiem jak to sięskończyło, bo teraz mają wspaniałą córeczkę, ale...
szczęśliwa mama Dawidka (02.07.2002) i Karolinki ( 14.11.2004) [img]http://www.fadzter.com/smilies/rollbaby.gif[/img]
Awatar użytkownika
Wilma
Posty: 125
Rejestracja: 09 kwie 2004 00:00

Post autor: Wilma »

Dziewczyny dziękuję za wszustkie opinie.
Uci gratuluję ciązy, trochę ci zazdroszczę. Ja też poznałam dziewczynę której bliźniaki są niedorozwinięte z powodu braku reakcji lekarza. Niestety puźniej się dowiedziałam że ten u którego się leczyłam jest w to zamieszany. Dlatego niewiem co teraz myśleć.

Pozdrawiam wszystkie, Wilma
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”