leczenie w Krakowie-dr Kostyk

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
jolunek
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2002 01:00

leczenie w Krakowie-dr Kostyk

Post autor: jolunek »

Dziewczyny! mam pytanie czy ktoras miala robione in vitro u dr Kostyka w Krakowie i z jakim efektem. Bardzo prosze o odpoiwedz
Awatar użytkownika
oskar
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2003 01:00

Re: leczenie w Krakowie-dr Kostyk

Post autor: oskar »

jolunek pisze:Dziewczyny! mam pytanie czy ktoras miala robione in vitro u dr Kostyka w Krakowie i z jakim efektem. Bardzo prosze o odpoiwedz
Nic nie wiem o doktorze Kostyku, natomiast znam inny ośrodek przy ul. Białoprądnickiej który zajmuje się również in vitro z dobrym skutkiem.
Awatar użytkownika
anuszka
Posty: 114
Rejestracja: 10 paź 2002 00:00

Post autor: anuszka »

A możesz wyjasnić bliżej co przez to rozumiesz? O ilu przypadkach powodzenia w tej klinice słyszałeś? Bo jezeli mówimy o tej samej klinice o nazwie chyba "Maciezyństwo", to klinika ta działa dopiero od trzech czy czterech misiecy, czyzby miała już jakieś statystki? Czy na to aby nie za wcześnie?
Pozdrawiam
Anuszka
Awatar użytkownika
oskar
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2003 01:00

Post autor: oskar »

Nie znam statystyk lecz wiem to od kogoś kto się leczy w tym ośrodku.
Pozdrowienia.
Oskar
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

No właśnie - ktoś coś powiedział, a o klinice, która zajmuje się in vitro prawie nikt nie słyszał. Ale w sumie nie o to mi chodzi. Zanim wybierzecie klinikę to ją sprawdźcie. In vitro to nie wyrwanie zęba - najwyżej poboli trochę, albo inny dentysta poprawi. To bardzo poważny zabieg, a stymulacja nie jest obojętna dla naszego zdrowia. I nie reklamuję tu tej kliniki czy innej, ale in vitro w Krakowie jest w powijakach. Ciągle słyszę, że ktoś się tym zajmuje albo ma zamiar, i nic z tego nie wynika. A jeśli znacie jakiekolwiek dane na ten temat to napiszcie - jest tu wiele osob zainteresowanych tym tematem, może jakaś strona www tychże ośrodków?
Pozdrawiam,
Libra
Awatar użytkownika
anuszka
Posty: 114
Rejestracja: 10 paź 2002 00:00

Post autor: anuszka »

Ja akurat podzielam zdanie Libry - leczenie niepłodności w Krakowie jest w powijakach. To faktycznie nie jest zabieg dentystyczny, nie mówiąc już o kosztach, i polecanie komuś kliniki jako zajmującej się "in vitro z dobrym skutkiem" na podstawie tak skromnej wiedzy jest niepowazne!

Pozdr.
Anuszka
Awatar użytkownika
Aniaa
Posty: 204
Rejestracja: 23 kwie 2002 00:00

Post autor: Aniaa »

Znalazłam tą stronę. Więc pędzę się z Wami podzielić tą informacją.

Pozdrawiam!

http://www.macierzynstwo.kochamydzieci.pl/
Awatar użytkownika
anuszka
Posty: 114
Rejestracja: 10 paź 2002 00:00

Post autor: anuszka »

Ja mam na wizytówce kliniki adres: www.macierzynstwo.pl, ale jest tam tylko informacja, ze strona w konstrukcji.
Moje uwagi odnośnie spotkania z ta kliniką opisałam na watku - Jestem nowy - "Kogo polecicie w Krakowie?". Mogę jeszcze dodać, że mój Mąż chciał tam zrobić posiew na bakterie, ale pani absolutnie nie miała pojęcia co to takiego, i z uporem polecała mu badanie nasienia pod kątem plemników. :lol:
Jeszcze raz zaznaczam, nie twierdzę ze ta klinika BĘDZIE dobra czy zła - zobaczymy - ale istnieje zbyt krtko żeby ją oceniać pod kątem tak poważnych zabiegów jak in vitro. Ja mogę tylko powiedzieć, że wiedza na temat roznych badań podstawowych, nizszego personelu jest fatalna.
Pozdr.
Anuszka
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

Weszłam z ciekawości na te strony i ktoś się z nich czegoś dowiedział?! Nie ma nic na temat kliniki, statystyk, a lekarzy. Rozumiem, że nieplodność jest w cenie i to stąd jak grzyby po deszczu powstają takie ośrodki, jak chociażby znana nam wszystkim klinika na Placu Szczepańskim.
Libra
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”