Nobaxin w bardzo wczesnej ciazy

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mhajdus

Nobaxin w bardzo wczesnej ciazy

Post autor: mhajdus »

Witam Panie Doktorze!
Moja pierwsza długowyczekiwana ciąża okazała się ciążą obumarłą w 7tc (kwiecień 2008). Od tej pory robiłam różne badania, m.in. Gardnerella, na którą dostałam tbl dopochwowe Metronidazol i doustnie Nobaxin. Po zakończeniu kuracji okazało się, że jestem w ciąży. Do zapłodnienia doszło jeszcze przed zastosowaniem leków. Czy te leki mogą mieć negatywny wpływ na moją ciążę?

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Post autor: Jan Domitrz »

Każdy lek stosowany szczególnie we wczesnej ciązy może mieć teoretycznie negatywny wpływ na ciążę, ale ryzyko przy klasycznie stosowanych dawkach realne jest małe Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”