Filipek - barciszek Karolinki

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

groszek
Członek Stowarzyszenia
Posty: 568
Rejestracja: 05 mar 2002 01:00

Filipek - barciszek Karolinki

Post autor: groszek »

Ten telefon zadzwonił do nas tydzień temu. Od tego czasu świat nam wirował w tempie kosmicznym. Zadzwoniła pani Ewa z pytaniem co słychać, ale wiedziałam że przecież nie po to dzwoni. Okazało się, że w innym ośrodku, w innym mieście czeka na nas pewien maleńki, dwu-miesięczny chłopczyk. W piątek poznaliśmy naszego synka Filipka. Raniutko wyjechaliśmy z panią Ewą z W-wy, na miejscu spotkaliśmy bardzo fajną panią dyrektor tamtejszego ośrodka, od której dowiedzieliśmy się wszystkich szczegółów. Potem przyjechał Filipek, emocje osiągnęły szczyt. Myślałam, że przy drugim dziecku to już na luzie do tego podejdę, że wiem jak to jest i w ogóle, ale gdzie tam, bzdura kompletna, emocje są tak samo ogromne. Trzymaliśmy go na rękach, nosiliśmy, karmiliśmy, tuliliśmy. Teraz musimy czekać. Zabierzemy go dopiero we wtorek, ale to nic w porównaniu z czekaniem w Warszawskim sądzie. Tym bardziej, że Filipek jest pod wspaniałą opieką, mieszka w rodzinie zastępczej, poznaliśmy panią która się nim opiekuje, zrobiła na nas ogromne wrażenie, Filip jest bezpieczny, tulony, całowany, noszony, pieszczony, niczego mu tam nie brakuje (no może z wyjątkiem rodziców), ma szczęście że trafił na taką ciocię.
Obawiamy się tylko, jak sobie da radę z tym faktem Karolinka. Od tygodnia przygotowujemy ją na tan fakt, tłumaczymy, a ona słucha, mówi, że ce (chce), uśmiecha się, ale jak jej pokazujemy zdjęcia Filipka, jak jest u nas na rękach i karmimy go mleczkiem to widać, że jej się to nie podoba, odwraca się, mówi nie.
Tak więc kochani mamy dwoje dzieci.

Groszek i Michal
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

:flowers: Gratuluję Wam serdecznie !!! :flowers:

Ps. To była moja pierwsza myśl , jak Michał napisał, że nie przyjedziecie na Majówkę
Ewka
Awatar użytkownika
Patrycja13
Posty: 2114
Rejestracja: 18 paź 2002 00:00

Post autor: Patrycja13 »

OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jestem w lekkim szoku, bo dopiero co pojawiliscie na liscie z druga "ciążą".....
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

GRATULACJE!!!!


Czułam to że i tym razem "ciąża" będzie ekspresowa :D

Adaś na pytanie, czy chce siostre mówi taaa, a na drugie czy może spac w jego łóżeczku krzyczy ne, ne, ne. Takie już są te nasze maluchy :D
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Dołączam do gratulacji !!!!!!!!!!!!!!!

:cmok: dla całej Rodzinki i każdego z osobna :cmok: :cmok: :cmok: :cmok:
Awatar użytkownika
Ziółki
Posty: 917
Rejestracja: 28 maja 2002 00:00

Post autor: Ziółki »

GROSZKU, MICHALEGRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wspaniała nowina, bardzo się cieszymy razem z wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powodzenia i do miłego zobaczenia.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2004 00:53 przez Ziółki, łącznie zmieniany 1 raz.
Ela i Robert + OLIWKA (ur. 16.07.2004 r.) - szczęśliwa rodzinka
Awatar użytkownika
Mat
Administrator
Administrator
Posty: 3723
Rejestracja: 01 sie 2002 00:00

Post autor: Mat »

OGROMNE GRATULACJE!
Super, że Filipek był w dobrych rękach, i jeszcze lepiej, że już niedługo będzie u Was w domku. Trzymam kciuki za Karolinkę, żeby łatwiej jej było przejść ze strony "nie" na stronę "ce" :)

Trzymajcie się czteroosobowa rodzinko (plus pies ;))! :cmok:
Awatar użytkownika
Gosiek
Posty: 699
Rejestracja: 11 maja 2002 00:00

Post autor: Gosiek »

Groszku, Michale ... ogromne gratulacje!!!! Fakt , nawet za drugim razem emocje nie są mniejsze :-) Baardzo Wam gratuluję !!! I Karolince - została starszą siostrą :-)
Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

No co tu dużo pisac- GRATULUJĘ i zazderoszczę :lol:

A rodzinka to pewnie w wielkim szoku, bo pamiętam jak pisałaś o reakcach na waszą decyzję o drugim dziecku 8)
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
Awatar użytkownika
daromira
Posty: 834
Rejestracja: 19 lut 2004 01:00

Post autor: daromira »

Gratulacje :D :flowers: :flowers: Oby czas do wtorku wam szybko minoł :flowers: :flowers:
Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 2418
Rejestracja: 16 kwie 2003 00:00

Post autor: kasienka »

Groszku, Michale, Karolinko jeszcze raz

GRATULUJĘ :):) syna i brata :):)


P.S. W końcu napisaliście, oj ciężko było wczoraj na spotkaniu w Łodzi, ale nic nikomu nie powiedzialam :) :)
Kasia - mama Oleńki:)
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

Ogromne gratulacje!!!! :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Przeczytałam na wątku o majówce, że nie przyjedżacie. I skręcało mnie z ciekawości dlaczego. Ale dopiero dziś przeczytałam TĄ wiadomość. Bardzo się z Wami cieszę. Życzę ekspresowego załatwienia formalności.
Awatar użytkownika
blotniaki
Posty: 343
Rejestracja: 01 sty 2003 01:00

Post autor: blotniaki »

SUPER GRATULACJE ALE EKSPRES!!!!!!!!!!!!!!!!!
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=83][img]http://217.96.179.104/b/83.png[/img][/url]
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Gratulacje, wspaniała wiadomość!!! Wszystkiego dobrego duużej rodzince!!!!

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Awatar użytkownika
UlaR
Posty: 8
Rejestracja: 30 sty 2004 01:00

Post autor: UlaR »

Uściski i buziaki dla Filipka od cioci Uli :) ***********
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”