OSTRZEŻENIE: LEKARZE - PARTACZE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamila24
Posty: 49
Rejestracja: 21 kwie 2003 00:00

OSTRZEŻENIE: LEKARZE - PARTACZE

Post autor: Kamila24 »

Chce wszystkich z całego serca ostrzec o leczeniu u dr Jankowskiego w Krakowie. Lezyłam się tam przez 1,5 roku, po czym przeszłam do Novum. Dopiero tam uświadomili mi jaką krzywdę wyrządził mi Jankowski. i stwierdzili, że jestem kolejną ofiarą niewiedzy lekarza. Podobną opinię wyrazili panowie doktorzy z kliniki w Białymstoku.
Jankowski prowadzi przeciez kinikę leczenia niepłodności, wiem że zajmuje się in vitro. Natomiast to co i w jaki sposób robi przechodzi wszelkie mozliwe wyobrażenie. Dopiero teraz dotarło do mnie, że 4 inseminacje, które byly przez niego wykonywane są totalną porażką. Popełniał błędy w podstawowych rzeczach, np. dostawałm pregnyl lub choragon w ok. 10 min po inseminacji a zastrzyk był podawany przez 3-4 kolejnych dni. Poza tym stwierdził, że mam policykliczne jajniki (PCO) w momencie kiedy miałąm swoje pęcherzyki które dojrzewały i pękały (po CLO miałam 6 takich pęcherzyków). Diagnoza zatem była bezpodstawna a skończyło się to zabiegeim resekcji klinowej jajników. Jak się dowiedziałam jest to zabieg którego się praktycznie nie wykonuje, jedynie w ściśle określonych przypdkach. Zabieg ten doprowadził do tego, że w chwili obecnej jajniki traca swoją wydolność, rośnie pozio FSH i jest to proces nieodwracalny. Wniosek z tego taki, że każdy z najbliższych miesięcy jest na wagę złota, gdyż każde kolejne pęcherzyki są gorszej jakości. Do tego wszystkiego dodam że ma dopiero 25 lat a moja płodnośc kończy się w nieubłaganym tempie.
Piszę to wszystko dlatego, aby ustrzec wszystkich leczących się u Jankowskiego lub też tych którzy się do niego wybierają. Stracicie tylko masę pieniędzy i swoje zdrowie.
Jeżeli ktoś znalazł się w podobnej sytuacji do mojej proszę o kontakt.


ciekawe linki dodawane przez EDYŚ
LISTA LEKARZY PARTACZY
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

Zawsze jak czytam takie listy potwornie rosnie mo poziom agresji.
Jak dlugo jeszcze?!?!
Jak dlugo jeszcze bedziemy musieli zyc ze swiadomoscia ze banda sk....synow zeruje na ludzkich nadziejach i marzeniach.
Jak dlugo bedziemy musieli znosic drJankowskiego partacza Klimka, czy dziesiatki rownie beznadziejnie niedouczonych, pozal sie Panie Boze, lekarzy.
Czasem jak sobie przypomne swoja historie to mam ochote wziasc noz i zarznac gnoja.
Awatar użytkownika
Kamila24
Posty: 49
Rejestracja: 21 kwie 2003 00:00

Post autor: Kamila24 »

Wnioskuję, że również leczyliście się u Jankowskiego. opisz proszę co mu zarzucasz. wiesz, mam ogromną chęć uświadomić tego lekarza i bardzo bym chciała aby poniósł konsekwencje swoich decyzji, choć wiem, że to w zasadzie niemożliwe. Gdyby było nas więcej i choc częśc z nas potrafiłaby udowodnić partactwo Jankowskiego może by nam się udało. Z jednej strony dlatego aby ustrzec innych przed tym lekarzem a z drugiej strony, aby on sa poniósl konsekwencje swoich decyzji. Sam piszesz, że jak długo będziemy skazani na takich lekarzy? A może ktoś się kiedyś przeciwstawi i zrobi chociaż wielkie halo wokół całej sprawy - to i tak będzie coś.
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

Nie. My zaliczylismy drugiego krakowskiego orla. Ale znam Jankowskiego od ludzi ktorzy sie u niego "nie leczyli".
Na forum jest tych wypowiedzi 10-tki.
Ja dzwonilem do TVN-u z pytaniem dlaczego ekspertem w "Rozmowach w toku" jest Klimek i ze moge sie na jego temat wypowiedziec. Odzewu nie bylo.

I mysle ze "lekarza" nie masz szans uswiadomic - mozna probowac uswiadamiac pacjentow.
Awatar użytkownika
xymena
Posty: 6977
Rejestracja: 19 mar 2003 01:00

Post autor: xymena »

wprawdzie nie mialam nieprzyjemnosci poznac krakowskich lekarzy, ale nacielam sie na olsztynskiego i gdanskiego :evil:

po ponad 2 latach straconych (na szczescie nie zdarzyli mi zepsuc zdrowia) trafilam do novum - gdzie w ciagu pol roku zaszlam w ciaze. mam nadzieje, ze i w twoim wypadku historia zakonczy sie powodzeniem :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kamila24
Posty: 49
Rejestracja: 21 kwie 2003 00:00

Post autor: Kamila24 »

jak Ci się udało osiągnąć ciążę - inseminacja, in vitro?
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

poprostu jestem w szoku :?
mi równiez czytając Twoj post Kamila24 "otworzył" sie nóż...
skarbek
Posty: 1223
Rejestracja: 07 paź 2003 00:00

Post autor: skarbek »

Kamila tak mi przykro,że trafiłaś na takiego nie dość,że partacza to jeszcze cwaniaka.
:cry: :cry: :cry: Tak sobie myślę,że dobrze by było założyć wątek LEKARZE PARTACZE i tam wpisywać nazwiska i adres kliniki, w której pracują tacy pseudo lekarze,żeby ostrzec nowicjuszy i nie tylko.
Trzymam kciuki,żebyś w Novum szybko zaciążyła.
2 x ICSI Bytom

4 x IUI Bytom

XII.2003

3 x IUI Provita

1 x ICSI Novum

1 x Crio Novum

Nie marudź, nie narzekaj, bierz życie i uciekaj...
Awatar użytkownika
sarima
Posty: 1390
Rejestracja: 22 sty 2003 01:00

Post autor: sarima »

Kamila...to co piszesz to przechodzi ludzkie pojęcie...
Jak mozna tak szkodzic i jeszcze za to brać kase ??

Zyczę abys jak najkrocej czekala na upragniony cel. :cmok:
Awatar użytkownika
xymena
Posty: 6977
Rejestracja: 19 mar 2003 01:00

Post autor: xymena »

Kamila24 pisze:jak Ci się udało osiągnąć ciążę - inseminacja, in vitro?
ze wzgledu na moje lekkie pco oraz niestabilne wyniki meza najlepszym rozwiazaniem bylo isci. udalo sie przy pierwszym podejsciu :)

trzymam kciuki za twoje powodzenie :)
Awatar użytkownika
Gizmo
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2003 00:00

Post autor: Gizmo »

To co spotkało Kamilę, spotkało także mnie. Nie mam sił, by to komentować. Nie wierzę już nikomu. Mam 32 lata i dzięki Janowskiemu starciłam pieniądze, zdrowie i nadzieję na macierzyństwo.
Drogie Bocianowiczki! ostrzegajcie ogo tylko możecie przed konowałami
(przepraszam za wyrażenie) typu Klimek, Jankowski itp.
Życzę Wam wygranej w walce o smak macierzyństwa. Ja niestety jestem już w gronie pokonanych.
GIZMO
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

Z całego serca Wam współczuję, mam nadzieję i trzymam kciuki, żeby udało się naprawić te straszne błędy. To jest przerażające, co napisały Kamila i Gizmo!!!
Czy możecie podać, gdzie przyjmuje ten cały Jankowski, ku przestrodze, żeby szerokim łukiem omijać tamto miejsce?
Awatar użytkownika
Kamila24
Posty: 49
Rejestracja: 21 kwie 2003 00:00

Post autor: Kamila24 »

Oczywiście. Jankowski przyjmuje w Krakowie na ul. Warownej. Ma tam prywatną klinikę leczenia niepłodności "FEMINA".
Awatar użytkownika
Kamila24
Posty: 49
Rejestracja: 21 kwie 2003 00:00

Post autor: Kamila24 »

Popieram pomysł założenia wątku LEKARZE PARTACZE. mogę być pierwsza na liście.
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

dobry pomysł..może inne z nas bedą "uchronione"

Trzymam kciuki cobyś Kamilko i inne "poszkodowane" odnalazły "nadzieje a pzrede wszystkim osiągnęły cel. :flowers: :bigok: :flowers:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”