dr Osmański-Macierzyństwo-Kraków

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
inka30
Posty: 84
Rejestracja: 12 mar 2004 01:00

dr Osmański-Macierzyństwo-Kraków

Post autor: inka30 »

Cześć!Jesteśmy z mężem po pierwszej wizycie u dr Osmańskiego.Czy ktoś go zna,albo leczy(leczył)się u niego?Napiszcie coś o tym człowieku!Czy jest skuteczny,czy szkoda czasu?Czy ktoś wie jakie ma efekty leczenia i jak długo ono trwa?
Awatar użytkownika
joania
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2003 01:00

Post autor: joania »

No oczywiście znam!
Boże, czemu ja wszystkich znam? :wink:
Ale coczywiście nie znam, jako lekarza niepołodności: byłam raz u niego na USG, jak nie mogła moja Pani doktor (poleciła go). W życiu nikt mi tak dokłądnie nie opisał USG! A miałam ich , oj miałam!!!!
wiem tylko, że pna doktor jest bardzo uczciwy, bardzo dokładny i kulturalny i nie nalezy do żadnej krakowskiej "mafii"
To wszystko tez wiem z innych źródeł niz moja jedna wizyta.
Awatar użytkownika
inka30
Posty: 84
Rejestracja: 12 mar 2004 01:00

Post autor: inka30 »

Mnie też sie wydaje że dr Osmański jest OK.Takie na nas sprawił wrażenie.Wydaje się bardzo kompetentny i bardzo kulturalny.Sam za siebie świadczy o tym stosunek mojego męża do doktora.Chyba go skubany polubił...Nie muszę zaznaczać że na wszystkich innych lekarzach wieszał psy i obrzucał ich błotem.
Może ktoś jeszcze miał kontakt z dr Osmańskim?Napiszcie,to dla nas bardzo ważne!!!
Awatar użytkownika
Maśka
Posty: 158
Rejestracja: 12 lut 2002 01:00

Post autor: Maśka »

Ja miałam okzaję kilka razy być na wizycie u dr Osmańskiego na Warszawskiej. lecz ze skierowania od innego lekarza. Robił mi badanie drożności jajowodów, usg piersi. Nie leczyłam natomiast u niego spraw kłopotów z zajściem w ciążę.
Zawsze był miły i dokłądny w badaniach, które mi robił. Jednak ostatnio trafiłam do specjalisty od spraw piersi i trochę krytykował robiony przez niego opis usg. Trudno mi jednak stwierdzić, czy faktycznie źle opisywał.
Nie znam natomiast jego możliwości w leczeniu niepłodności. Nigdy jednak nie słyszałam w ciągu 4 lat leczenia w Krakowie, aby akurat on był w tym kierunku jakimś specjalistą. Słyszałam natomiast wiele o dr Kostyku i to się potwierdziło, bo po 4 latach mnie pomógł, a mojej kuzynce po 7 latch leczenia.
Natomiast nie dało efektu leczenie u dr Janeczko, który założył Macierzyństwo. Pan dr niestety stwierdził, że należę do 30% niewyjaśnionych przypadków. Ale przy tym nie wykonał u mnie wszystkich badań diagnostycznych.

Wiem, że może trochę zarzuciłam informacjami. Trzeba dobrze przemyśleć gdzie się leczyć i kierować się intuicją, bo ona wiele podpowiada. Może Wam akurat dr Osmański pomoże.
Maśka
Awatar użytkownika
aleksandra3
Posty: 284
Rejestracja: 07 sty 2003 01:00

Post autor: aleksandra3 »

Maśka a możesz wyjaśnić jaka była przycyzna waszego niezachodzenia w ciąże?

Bo ja jestem była pacjentką dr Kostyka, obecną dr Góreckiej i Janeczki o Osmańskim wiem tylko tyle, że Górecka go chwali a ktoś tu pisze że on przyjmuje na Warszawskiej. Warszawska to bardzo blisko mojej pracy więc mogłabym skorzystać - nie wiadomo kiedy człowiekowi będzie co potrzebne
Podajcie jakies konkretniejsze namiary na niego...


Pozdrawiam
Aleksandra
Awatar użytkownika
Maśka
Posty: 158
Rejestracja: 12 lut 2002 01:00

Post autor: Maśka »

Osmański przyjmuje na Warszawskiej w przychodni Ars Medica (po przeciwnej stronie niż Politechnika). Właśnie na badania do Osmańskiego kierowała mnie dr Górecka. Ja też nie mogę nic złego o nim powiedzieć.

Moim problemem prawdopodobnie była endometrioza, którą Kostyk stwierdził na laparoskopii. Tak przypuszczam, bo po leczeniu, w pierwszym możliwym cyklu, zaszłam naturalnie w ciążę. A wcześniej miałam 5 inseminacji (4 u Janeczki) bez żadnego skutku.

To tak w całkowitym skrócie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w leczeniu
Maśka
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

cześć,

Znam dr Osmańskiego od dłuższego czasu. Leczyła się u niego moja mama, leczyłam się i ja. Mogę go polecieć w zakresie badań USG, bo faktycznie jest dokładny, delikatny, taktowny i sympatyczny. Natomiast moim zdaniem w leczeniu niepłodności (mam na myśli wykonywanie zabiegów typu inseminacja i INV) nie ma zbyt dużego i dobrego doświadczenia. Kiedyś mi opowiadał o sposobach stymulacji do INV stosowanych w Macierzyństwie, włos mi się na głowie zjeżył.

W Krakowie jeżeli chodzi o ustalenie przyczyn niepłodności polecałabym (chociaż też mam zastrzeżenia) dr Kostyka.

Sorry, że tak pesymistycznie o wszystkich, ale przerobiłam już naprawdę wielu krakowskich lekarzy i mój przypadek jest dla nich za trudny.

Pozdrawiam,

Connie
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

Cześć wszystkim :) ! Jestem nowa, Bociana odkryłam 2 tygodnie temu, czytam codziennie i dzisiaj debiutuje "pisarsko"!
Co do głównego tematu czyli dr Osmańskiego to skierował mnie do niego na laparoskopię dr Janeczko, którego jestem pacjentką. Zresztą asystowała mu przy zabiegu dr Górecka. Pan doktor wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, chociaż była to "znajomość" jedynie chwilowa. Zabieg przeprowadził bardzo fachowo i mogę co polecić. Owszem przyjmuje również w Macierzyństwie ale na pewno nie zajmuje się on leczeniem niepłodności. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
inka30
Posty: 84
Rejestracja: 12 mar 2004 01:00

Post autor: inka30 »

Tofficzek!Ja nie wiem,czy ty masz rację!Nas właśnie dr Osmański leczy z tytułu braku fasolki.Leki dał mnie i mężowi.Mówił też,że uczestniczył ostatnio w szkoleniu w Białymstoku na temat leczenia niepłodności.Bardzo konkretnie z nim sie rozmawia.Nam na każde pytanie udzielił wyczerpującej odpowiedzi.A jak będzie dalej to zobaczymy.Mamy iść do niego po leczeniu tj. na przełomie czerwca i lipca.
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

Hmmmm, to faktycznie może nie mam racji! :? Może to wynika stąd, że sugerując się swoją osobą, leczenie bezpłodności dla mnie to inseminacje albo in vitro, a tym w Macierzyństwie zajmuje się Janeczko i to do niego zawsze kierują osoby z problemami pomimo, że dr Osmański również tam przyjmuje. Może się tym zasugerowałam. Na pewno jest myślącym i szczegółowo odpowiadającym na pytania lekarzem, a to bardzo ważne! Tak jak pisałam, na mnie zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Trzymam kciuki, żeby Wam pomógł.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”