Adopcja w KRAKOWIE

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Ja będę tym razem na 100%!
Do zobaczenia! :D

P.S A nazwa naprawde fajna :wink:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Buuuuuu.... jednak nie bede w sobote :cry2: Plany mi sie pozmienialy calkowicie i nie bedzie mnie w Krakowie na wekend!

Juz nie bede sie pochopnie wpisywac na liste, chlip, chlip... A jutro dzwonie do OAO do pani psycholog i beda ja skutecznie(mam nadzieje) ...molestowac!

Wypijcie za mnie...herbatke, czy inny napoj :lol:

Ja bede przy was myslami i jestem niepocieszona

Caluski
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

Aggga skończyło się chyba odliczanie na DWA....a reszta ????
joania, husmus, violka??....
Jutro o 18 zaczynamy bal...
Vill piątkowa wesoła weekendowo wiosenna
Awatar użytkownika
Violkaf
Posty: 92
Rejestracja: 20 mar 2004 01:00

Post autor: Violkaf »

Dziewczyny przykro mi, ale na pewno nie przyajdę. Pomijając fakt robienia w sobotę fundamentów jest gorsza przyczyna....
Dziś rano wstałam z baaardzo obolałym kręgosłupem. Mam problemy z podstawowymi czynnościami i na pewno za kierownicą w taką droge nie usiądę.

Straaaaaasznie mi przykro z tego powodu.

:bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

Bawcie się dobrze....
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Sluchajcie....To niewiarygodne!! Przed chwila zadzwonil moj mezulek, ze mial telefon z osrodka, ze jestesmy umowieni na niedziele na spotkanie z pania psycholog 8O 8O 8O 8O
:DDD:
Normalnie...oszalalam z radosci, bo dopiero minely dwa tygodnie od wizyty domowej, a tu.... Ja dzwonilam tam wprawdzie dzisiaj, ale nie zastalam pani psycholog, wiec spokojnie odlozylam umowienie na poniedzialek.

Czy ja dobrze odczytuje ten znak??? Czy moze...?? Czy dlatego chca szybko...?? Od razu mialam cisnienie na 200 i dziewczyny z pracy mnie spokojnie sadzaly na miejscu, bo biegalam po pokoju z wypiekami :)

Ale juz jestem spokojna, bo przeciez jeszcze dluga droga przed nami...

Opowiem wam w niedziele, jak bylo...
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Vill pisze:Aggga skończyło się chyba odliczanie na DWA....a reszta ????
joania, husmus, violka??....
Oj vill Ty rzeczywiście żyjesz już tylko kursem w oao i przez to nieuważnie czytasz co piszą dziewczyny... :wink: a może czytasz ale do Ciebie nie wszystko dociera :hihi:
A więc streszcze Ci :D

Vill pisze:DWA...Ja jestem zawsze chętna...
A więc Ty vill idziesz :lol:
husmus pisze:Ostatnio było tak sympatycznie, że stanę na głowie, a będę.
Na razie mogę odliczyć CZTERY
Czyli husmus też przyjdzie :lol: Obyś husmus nie musiała na głowie stawać :wink:
joania pisze:No coż...
Jak pisałam w sobote mnie nie ma, nie dane mi będzie ujrzeć Was!
Wracam w niedzielę.
Może następnym razem....
Joani nie będzie, ale miejmy nadzieje następnym razem :wink:
Violkaf pisze:Dziewczyny przykro mi, ale na pewno nie przyajdę. Pomijając fakt robienia w sobotę fundamentów jest gorsza przyczyna....
Dziś rano wstałam z baaardzo obolałym kręgosłupem.
:( Violkaf wracaj szybciutko do zdrowia byś w święta mogłą być pełna wiosennej energi! :)
Reniq pisze:Buuuuuu.... jednak nie bede w sobote
Czyli Reniq nie bedzie... ale za to... oszalała z radości :D
reniq powodzenia! :bigok: I czekamy na relacje :)

Ja będę :D

Ojej ale się rozpisałam... 8O
A teraz wybieram sie do sklepu. Między innymi po koszyczek, zajączki itd. :D

Pa :wink:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

Aggga ..dzieki za streszczenie ....
Chyba sa za często te spotkania bo dziewczynom plany burzymy hahaha
wracając do tematu ..weekend sie rozpoczął
Oj vill Ty rzeczywiście żyjesz już tylko kursem w oao i przez to nieuważnie czytasz co piszą dziewczyny...
tak jutro o 10 zaczynam sie dokształcac z bycia mamuską :twisted:
Pozdrawiam
do jutra do spotkania
Vill prawie sobotnia
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

Spotkanie dzisiejsze czy wczorajsze uważam za zakończone
husmus Aggga no i oczywiscie Vill -czyli przez skromnosc nie powiem ze chodzi o mnie
dziękuję WAM za cudowny wieczór i rozmowy nocne ... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Naprawdę dzien pełen wrażen ośrodek , testy , spotkanie z wami..
Vill imprezowo pełna wrażeń
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Vill pisze:Spotkanie dzisiejsze czy wczorajsze uważam za zakończone
husmus Aggga no i oczywiscie Vill -czyli przez skromnosc nie powiem ze chodzi o mnie
dziękuję WAM za cudowny wieczór i rozmowy nocne ... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
O tak... było bardzo milutko :D
I nawet dałaś nam dojść do głosu! :wink: :hihi:

Violkaf jak się czujesz? Juz wszystko ok z pleckami? :)

Reniq pisze:Opowiem wam w niedziele, jak bylo...
Opowiadaj! Tylko dokładnie :wink:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Violkaf
Posty: 92
Rejestracja: 20 mar 2004 01:00

Post autor: Violkaf »

Moje drogie, czuję się trochę skopana - bo szyja nadal mnie boli mimo tych wszystkich tabletek, które w siebie wrzucam. Reniq - gratuluję ja jestem przed pierwszym spotkaniem więc opowiadaj jak było.
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Jestem moje kochane! Nie pisalam wczoraj, bo musialam sobie to wszystko w glowie poukladac :D

No wiec spotkanie odbylo sie wczoraj z pania psycholog w osrodku. Gadalismy sobie luzno 1,5 godziny...Na rozne tematy i z naszego zycia, i
zycia osrodka. Padaly opowiesci o roznych sytuacjach rodzin adoptujacych, byly pytania na temat naszej gotowosci na takie i inne sytuacje. I my znow - dzieki Bocianowi - bylismy przygotowani na takie pytania...Ale nie powiem, ze sie nie stresowalam... :oops:

A potem...pani zaprosila nas na obiad razem z dziecmi 8O 8O 8O Wiec siedzielismy sobie z dzieciaczkami przy stole, potem nas oprowadzily po ich pokojach, poszlimy na podworko... tam byly zabawy na zjezdzalni, na piaskownicy i hustawkach. Gwar niesamowity, ciagle nowe buzki, wyciagniete lapki i wolania: ciociu patrz! wujku chodz...

Po dwoch godzinach stwierdzilismy, ze wystarczy jak na pierwszy raz tych wrazen, tym bardziej ze dopadl mnie potworny bol glowy. Wiec pozegnalismy sie i jestesmy umowieni na "po Swietach" na indywidulane rozmowy.

Sluchajcie...caly wieczor mialam przed oczami te dzieciaki i nie wiedzialam nawet, ze takie zamieszanie i rewolucje w sercu, umysle moze wywolac ta jedna wizyta. Nie potrafie wam opisac uczuc. Napewno ma to swoj cel, my lubimy dzieci, wiec one to chyba poczuly :) I na kolanach mialam czasem trzy istotki naraz. Moj mezulek udzielal sie nawet w biegu na krotki dystans :wink:

I tyle co na teraz moge wam powiedziec. Violu - wszystko przed toba i bede trzymac kciuki mocno! Pani psycholog jest sympatyczna i milo sie rozmawia.

Husmus - teraz wiem, o czym mowilas, ze nie jest tak latwo, przynajmniej ten pierwszy raz :D Ale juz ochlonelam i pozbieralam mysli. Wiem, ze jeszcze troszke przed nami i takich wrazen pewnie bedziemy mieli moc.

To tyle mojej relacji. w pracy jestem tylko do srody, bo wzielam sobie urlop, zeby odpoczac, wiec dopiero po Swietach do was napisze !! O rany...ale sie dzieje!
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

Reniq...czyli psychologicznie jak my zaczęłas tydzień, jutro dzwonię o wyniki testów psychologicznych
Moze sie w koncu ktoś na mnie pozna...co za diabełek we mnie siedzi :twisted:
a tak pozatym to byle do Świąt bo wyjeżdzam i nie moge sie doczekac az odpocznę...a potem 3 spotkanie na kursie nie moge sie odczekać.
zapytam skromnie...
Kiedy spotkanie? 17kwiecien??....JEDEN..
Vil wiosenno przedświąteczna
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Nie wiecie co u Agatka_HI, już od 5 miesięcy nie pisze na Bocianie :?:
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

Dorunia...ja jej nie znam nie wiem :( :( ....nie wiem ale prawdopodobnie ma ślicznego dzidziusia ;))) tak czuję
Vill jasnowidz
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Doruniu właśnie próbowałam się z Agatką_Hi skontaktować przez jej stronkę ale nie wiem czy to coś da...
Ale coś mi sie wydaje, że Agatka jeszcze czeka...
Obym sie myliła a vill miała racje :wink:


P.S. Zmieniam: Udało się! Agatka się zameldowała :lol:
Ale niestety vill miała złe przeczucie :(
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”