Kraków - dr Górecka

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
miska_malcova
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2004 00:00

Kraków - dr Górecka

Post autor: miska_malcova »

Kochani,
właśnie zmieniłam lekarza. Po przeczytaniu prawie całego forum :) zdecydowałam się na dr Górecką. I jestem pod wrażeniem. Poprzedni lekarz był okropny, więc zdecydowałam się go zmienić. Pani dr rozpisała mi wręcz scenariusz starania się o dziecko i okazało się, że:
1. Mój mąż ma wyniki w normie (poprzedni lekarz powiedział, że są fatalne)
2. Zrobiła mi usg, obejrzała jajniki, kazała zrobić badania hormonalne i teraz chodzę na monitoring owulacji. Poprzedni stwierdził, że tylko czas i hormony... 8O

Jestem wdzięczna, że to właśnie tutaj dowiedziałam się o pani doktor. To wspaniała kobieta, która zna się na rzeczy. Szkoda tylko, że jej szefem w szpitalu jest mój poprzedni lekarz :(
Wreszcie wszystko się odmienia. Trzymajcie kciuki

PS. Czytam Was od bardzo dawna, ale post to dopiero mój pierwszy ;-)
Awatar użytkownika
kania
Posty: 1587
Rejestracja: 06 lut 2004 01:00

Post autor: kania »

Witaj :) ja tez dzieki temu forum zmienilam lekarza. I tez na dr Gorecka. Poprzedni lekarz to konowal. Przez 2 lata leczenia zadnych badan hormonow :!: , cykl owszem byl stymulowany po roku czasu leczenia ale bez monitoringu, o przepraszam tylko jeden raz jedno usg :!: potem podanie pregnylu i bezradne rozlozenie rak, ze jak teraz sie nie uda to juz 8O koniec :?: :!: .... i na tym moje wizyty u tego gin sie skonczyly. Teraz wiem duzo wiecej i z nowym lekarzem nowe nadzieje.
Aniolek-22 luty 2004

Cierpliwy do czasu dozna przykrosci,
ale pozniej radosc dla niego zakwitnie.
[i][size=75]Pismo Swiete, Madrosc Syracha 1,23[/i][/size]
Awatar użytkownika
joania
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2003 01:00

Post autor: joania »

Dziewczyny. Pamietajcie że to Kraków i paskudne środowisko lekarskie. Uważajcie z uwagami o szefach, bo możecie bardzo, bardzo lubianemu lekarzowi zaszkodzić. Mam zbyt wielu znajomych lekarzy - wiem, co pisze.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
marysia20
Posty: 195
Rejestracja: 08 mar 2004 01:00

Post autor: marysia20 »

miska_malcova i Kania
napiszcie gdzie przyjmuje dr. Górecka i jakie są u niej ceny za wizytę oraz badania np. USG
malutka Myszunia ma już prawie 8 latek

Pamiętam o Tobie Aniołku 23.08.2003 (')
Awatar użytkownika
kania
Posty: 1587
Rejestracja: 06 lut 2004 01:00

Post autor: kania »

dr Gorecka przyjmuje na Sebastiana 22/2b
wizyta kosztuje 60 zl w tej cenie jest tez usg /w czasie wizyty/
Aniolek-22 luty 2004

Cierpliwy do czasu dozna przykrosci,
ale pozniej radosc dla niego zakwitnie.
[i][size=75]Pismo Swiete, Madrosc Syracha 1,23[/i][/size]
Awatar użytkownika
miska_malcova
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2004 00:00

Kraków

Post autor: miska_malcova »

nie zamierzam nikomu zaszkodzić. Jestem przeszcześliwa, że trafiłam do dr Góreckiej. To cudowna kobieta. Zabrała sie do rzeczy wprost w imponujący sposób ;-)
Cieszę się straszliwie i chciałam się z Wami tym podzielić :)
mam nadzieję ze uda mi się miec dzidziusia z pomoca pani doktor.

Pozdrawiam Was serdecznie...

PS. No i ta ilosc lasek w ciazy w poczekalni... To nastraja optymistycznie :D
Awatar użytkownika
aMimi
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2004 01:00

Post autor: aMimi »

Ja też byłam zachwycona pierwszą wizytą u dr Góreckiej. Jednak po pewnym czasie mój entuzjazm znacznie zmalał. Za same zlecone przez nią badania zaplaciłam 400 zł, chociaż poprzednie miałam stosunkowo "świeże" i co najważniejsze - dodre! Te jej wypisywania wszystkiegona kolorówo i to wszystko... nie mam do niej zaufania... Teraz chodze jednocześnie do niej ( bo dużo piszą tu o niej dobrego) i do mojego dawnego lekarza, i wszystko konsultuję dwa razy, sprawdzając wszystko w książkach medycznych i internecie, bo nie zawsze wszystko jest zgodne.
Za samą wizytę zapłaciłam 60 zł i do tego 20 zł za usg!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”