OAO w Wałbrzychu

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
niacyna133
Posty: 1267
Rejestracja: 31 maja 2008 00:00

Post autor: niacyna133 »

Przeczytalam całe Wasze forum ...opisujecie pieknie osrodek adopcyjny w Wałbrzychu z tego co sie zorientowalam sa dwa ...mozecie zdradzic słodka tajemnice ktory to..jestem z mężem na samym poczatku drogi po upragnionego szkraba i szczerze mówiac nie mam zielonego pojęcia jak zaczac
Awatar użytkownika
Kruszynaija
Posty: 1094
Rejestracja: 27 kwie 2008 00:00

Post autor: Kruszynaija »

Ja trafiłam do ośrodka na Limanowskiego, akurat ten adres znalazłam na Bocianie. W tym tygodniu chcemy zawieźć już dokumenty. Jak na razie, po krótkim kontakcie, jestem zadowolona. My pojechaliśmy do ośrodka i osobiście rozmawialiśmy z panią pedagog, która wszystko dokładnie nam wytłumaczyła.
Życzę powodzenia. Jak coś, to pytaj.
Awatar użytkownika
niacyna133
Posty: 1267
Rejestracja: 31 maja 2008 00:00

Post autor: niacyna133 »

My jedziemy w przyszłym tygodniu bo teraz skonczymy zbierac wszysko czyli po 9 czerwca, mi tez sie wydali mili ...i jak sie okazuje tez na limanowskiego ....
Awatar użytkownika
niacyna133
Posty: 1267
Rejestracja: 31 maja 2008 00:00

Post autor: niacyna133 »

wałbrzych zamilkł?? pewnie na urlopach :D
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

Hej !!!
Kruszynaija - dokumenty złożone ?

My podjęliśmy decyzję o drugim dziecku i jedziemy w tym tygodniu na rozmowę.
Może macie wieści, czy Pani dyr jest uchwytna ??

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
niacyna133
Posty: 1267
Rejestracja: 31 maja 2008 00:00

Post autor: niacyna133 »

WAGA...17 ziera sie komisja tak ze w tym tygodniu powinnni byc uchwytni :D
8) jak dla mnie to mógłby juz byc ten 17
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

niacyna133 pisze:WAGA...17 ziera sie komisja tak ze w tym tygodniu powinnni byc uchwytni :D
8) jak dla mnie to mógłby juz byc ten 17
dzięki za odp, ja wybieram się 18, wiec może jeszcze zastanę ... :?
Awatar użytkownika
niacyna133
Posty: 1267
Rejestracja: 31 maja 2008 00:00

Post autor: niacyna133 »

Waga i jak wizyta??
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

Hej!
w rezultacie nie byliśmy, bo rozmawiałam telef. i mamy znowu przygotować papiery i do nich wysłać. Przyjazd wg nich jest zbyteczny. Także piszemy podanie i załatwiamy formalności...

A jak u Ciebie ????
Awatar użytkownika
niacyna133
Posty: 1267
Rejestracja: 31 maja 2008 00:00

Post autor: niacyna133 »

Waga ..mnie tez tak poinformowano wiec grzecznie zebralismy wszyskie papiery i pojechalismy je zawiesc,,,...potem były testy :? ...ale przezylismy i odpowiedz na tak jest.....a jak sie pospieszycie to we wrzesniu na warsztatach kawy sie razem napijemy :D ..........no to teraz sobie czekamy :roll:
Awatar użytkownika
kurczaczek83
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2008 00:00

Post autor: kurczaczek83 »

Czesc!
Jestem tutaj nowa, z mezem bardzo chcemy miec dzieciątko, wiemy że czeka nas długa droga. Znaleźliśmy ośrodek w Wałbrzychu i wszystko pękło jak banka mydlana, plany że będziemy rodzinom zostały nam odebrane. Pani z którą rozmawiałam to bardzo miła kobieta, ale problem jest i to duży!
A więc chodzi o zaświadczenie o niekaralności. Nie jestem karana ale mam sprawę w toku (karną) i zastanawiam sie czy to jest tka duża przeszkoda nie do przeskoczenia? Na obecną chwilę nie jestem karana i mam nadzieję ze tak pozostanie, ale nie wiem czy warto się starac? Pani z osrodka powiedziała ze nawet jeśli teraz nie jestem karana to opinia z ośrodna może byc pozytywna ale sąd rodzinny może sobie zazyczyc jeszcze raz sprawdzenia karalnosci i co wtedy? Co z tym dzieciaczkiem które miałoby byc nasze? Co z miłością? Czy to znaczy że nie nadajemy się na rodziców i nie mamy prawa próbowac? Pani z ośrodka radziła abyśmy poczekali, ale ile ja mam czekac? Ja nie chcę!!! Ja chcę miec rodzinę, brakuje nam dziecka, nasza miłosc jest tak pełna tak wielka że chcielibyśmy obdarzyc tą miłością maluszka, dac mu dom, szczęśliwą rodzinę, nawet na myśl o takim maluszku którego nikt nie przytula, który nie powie mamo płaczę! W dodatku nie mam pojecia kiedy ta sprawa sie skończy i z jakim wyrokiem (mam nadzieję ze dla mnie pozytywnie, ale nigdy sie takiej gwarancji nie ma, bo sędzia to też człowiek), a jeśli będzie jeszcze trwało to ze 2 lata i co? Nie próbowac czy postawic wszystko na jedną kartę? Czy znacie kogoś kto ma wyrok i został rodzicem? Jeśli coś jest nie zrozumiałe to przepraszam, ale piszę w tej chwili nie wiem co mam robic biję sie z myślami, chodzimy jak struci, nie mamy nawet powodów do radości, ostatnia iskierka nadzieji jaka w nas była po mału wygasa....
Awatar użytkownika
niacyna133
Posty: 1267
Rejestracja: 31 maja 2008 00:00

Post autor: niacyna133 »

Kurczaczek moze poczekaj do 1 sprawy i zobaczysz w która strone to ruszy :roll:
Awatar użytkownika
kurczaczek83
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2008 00:00

Post autor: kurczaczek83 »

niacyna najgorsze jest to że sprawa miała się zakończyc w tamtym roku, ale sędzina oddała sprawę innemu sędziemu i wszystko idzie od pocztku, ja już mam tego dosyc bo mają tylko kłamstwa pewnej dziewczyny (karanej) i to jej wierzą a nie mi :(
agataka26
Posty: 3281
Rejestracja: 10 sie 2003 00:00

Post autor: agataka26 »

Waga to ja Ci tutaj tak po cichu pogratuluję decyzji i trzymam kciuki za szybki telefon :D
ciach/moderator

A czy w Wałbrzychu są dwa OAO? Chyba jeden... na Limanowskiego.
Pozdrawiam
A.
Dobre matki od złych odróżnia nie to, że nie popełniają błędów, lecz to co z tymi błędami robią.
http://diabelskimlyn.blox.pl/html
Awatar użytkownika
niacyna133
Posty: 1267
Rejestracja: 31 maja 2008 00:00

Post autor: niacyna133 »

:D Agatko na limanowskiego jest na 100 %
Chyba jeden bo innego nie znalazlam.
Czasem jak czytam o OAO Wałbrzych to wydaje mi sie ze sa trzy ale kazdy ma inne wrazenia wychodzac z OAO
[baner_zp]668[/baner_zp]


Serduszko nasze rośnij...
MRI OK!..89 cm +23,5 cm
Sukces !! 3 centyl :)
Udało się! mamy hormon!Rośniemy!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”