Byłam w ośrodu i mam pytanko

Na pytania naszych użytkowników odpowiada Pani Dorota Dominik - pedagog. Przez wiele lat Dyrektor Ośrodka Adopcyjno - Opiekuńczego w Rzeszowie (publicznego).
Ośrodek diagnozuje, szkoli i wspiera przyszłych rodziców. Pomaga także kobietom w ciąży.

Moderator: Osoby zatwierdzające - adopcja

Zablokowany
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Byłam w ośrodu i mam pytanko

Post autor: LALA27 »

http://www.nasz-bocian.home.pl/modules. ... pic&t=2345
Jakie pani widzi rozwiązanie ,jakich mogę przytoczyć argumentów.Może cos Pani dr wydrukować co Pani mi radzi.Bardzo proszę o radę.Jadę do ośrodka w piątek wszystko wyjaśnić.LALA
OAO Rzeszów
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 1983
Rejestracja: 14 cze 2002 00:00

Post autor: OAO Rzeszów »

Szanowni Panstwo ! Jestem lekko przerażona, tym, co przeczytałam, bo to rzuca cień na wszystkie ośrdki adopcyjne. Nie wiem o który oao chodzi, nie zamirzam nawet zgadywać, ale to przerażające. I dla mnie kolejny dowód na to,że jak gdzieś pracują tacy ludzie, to najlepiej udawać naiwnego - czyli nie chwalic się kontaktami, ukończonymi szkoleniami itd. Ja w ogole zauważyłam pewną prawidłowość - ośrodki (także niezktóre), lubią kwestionować kwalifikcje i spoób szkolenia prowadzony przez inne ośrodki. Nasze rodziny nieraz były poddawane jakby powtórnemu egzaminowi w innym oao. Ja zwsze się o to awanturuję, bo kwalifikcje naszych pracowników sa takie same jak innych w Polsce, i nie życzę sobie, aby ktoś podważął moją diagnoze - organ nadzoru, bardzo proszę, biegli sądowi, bardzi proszę ! Ale moim koleżankom z niektórych ośrodków czasami chyba wydaje się,że posiadły wszechwiedzę.
Byc może w Waszym przypadku było podobnie.
Niestety, jedyna rada jaka mi się nasuwa - schowac papiery do szuflady i udawać głupiego. Gdybyście byli "moją" rodziną, mogłabym się awanturować, a tak, niestety.
Trzymam kciuki i nie dajmy się wszyscy głupocie i podłości.
Dorota Dominik
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

Problem z tym że ja już je tam zawiozłam i zostało to potraktowane bardzo nie pozytywnie.Pani pewnie pomyślała że chcemy być mądrzejsi od całego swiata.
OAO Rzeszów
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 1983
Rejestracja: 14 cze 2002 00:00

Post autor: OAO Rzeszów »

W takim razie moge życzyć tylko powodzenia. Wie Pani,że mądry człowiek nie boi się mądrości innych tylko z niej korzysta, a głupi...
Trzymam kciuki. D.Dominik
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Adopcja - Pytania do eksperta”