INTERMEDIKA w Poznaniu

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Ola1232
Posty: 607
Rejestracja: 01 maja 2003 00:00

Post autor: Ola1232 »

DO Malenstfo- faktycznie powinnas byc ich honorową pacjentką ;-)
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Hej :!: dziewczyny leczące się w Intermedice,odezwijcie się,a może dołączył ktoś nowy :?:
:P :flowers: :flowers:
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
Awatar użytkownika
asia29
Posty: 2505
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

po pierwszej wizycie w Intermedice

Post autor: asia29 »

Hej, po pierwsze dzięki Agato za zdołowanie. Zaczęłam dopiero walkę o maleństwo - akurat w intermedice- i liczyłam, że dziewczyny z bociana będą dla mnie wsparciem. Tymczasem Agata nie podaje żadnych konkretów, Każdy chyba rozumie, że takie insynuacje nie podnoszą na duchu. mam nadzieję, że znajdę bardziej obiektywne (i kulturalne) pacjentki Intermedici, które będą mnie wspierać.
Pierwszą wisytę u prof. Kurpisza mieliśmy w Dzień Kobiet. jest małomówny , ale konkretny. na pewno nie odniosłam wrażenie, że jesteśmy naciągani na pieniądze: prof. uznał i dokładnie spisał wszystkie wyniki męża robione we Wrocławiu (a przezież mógł je zlecić u siebie). Z dr Kądziąłką (nie jestem pewna czy dobrze napisałam - przepraszam jesli nie) rozmawiałam tylko przez telefon, ale wydał mi się równie sympatyczny i udzielał bardzo konkretnych informacji. klinika nie wymagała, abyśmy całą diagnostykę roboli u nich, ponieważ mieszkamy daleko od poznania. Cytuję lekarza: proszę zrobić badania najbliżej domu i przesłać faksem. To też świadczy o uczciwości, prawda? Teraz będziemy robic diagnostykę a potem przygotowywać się do inseminacji. Z chęcią porozmawiam na priv , jeśli ktos ma ochotę. I jednak proszę o wsparcie. Pozdrowionka
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

Ja też potrzebuję wsparcia, w piątek jadę na pierwsze usg i pierwszy zastrzyk menogonu do ICSI. Umówieni jesteśmy z dr Kądziąłkiem (chyba nie przekręciłam nazwiska), bo naszej Pani dr Sanockiej nie będzie :( .Zaczynam od nowa marzyć o dziecku i potrzebuję dużo pozytywnych fluidów. Intermedica wydaje nam się kliniką na wysokim poziomie przez duże P i z nią wiążemy duże nadzieje !!!!!!!
Antos(ia)
Posty: 1201
Rejestracja: 10 gru 2003 01:00

Post autor: Antos(ia) »

Kotus nie raz ani nie dwa bylam swiadkiem jak od pani dr wychodzily kobietki z wlasnie potwierdzona ciaza lub w zaawansowanej :) wiec na pewno sie uda a pani dr powie jak zawsze "ile ja juz tych dzieci narobilam" 8)
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

Dziękuję Malenstfo :flowers:
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Hej hej :!: Mocno trzymam kciuczki :bigok:
Byłam bardzo ciekawa co u ciebie.Wiesz....MUSI BYĆ DOBRZE :!: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
Awatar użytkownika
asia29
Posty: 2505
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: asia29 »

Hej wago, życzę powodzenia i trzymam kciuki :D
Asia
Awatar użytkownika
blacky
Posty: 317
Rejestracja: 06 sie 2003 00:00

Post autor: blacky »

zycze wszystkim powodzenia :lol:

mnie udało sie zwyczajnie, choc progonozy byly gorsze :mur:
- podziwiam i trzymam :bigok:

blacky
Blacky i Marcin
Awatar użytkownika
Sanosia
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Sanosia »

Hej Bocianowicze!

NAPRAWDĘ DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE MIŁE SŁOWA!
Z niemiłe też, Agatko! Jesli NAPRAWDĘ!?! byłaś moja pacjentką, której sprawilam przykrość w jakikolwiek sposob to Cie bradzo przepraszam, co prawda nie przypominam sobie, aby jakas pacjentka w przeciagu ostatniego czasu była niezadowolona aż tak! to musiałaby być jakas konkretna sprawa - chybabym cos na ten temat wiedziala....moze napisz do mnie na priv, bardzo chetnie sie dowiem o co chodzi, ale w sumie musze Ci podziekowac, bo gdybyś mnie nie zaatakowała to moze nie znalazlabym tylu obrońców!
No ale trzeba przyznać, że czytanie Bociana- to jest naprawdę emocjonujące!
Aż mi sie gorąco zrobiło.
Przypomniał mi sie żart psychologiczny:

Idzie psycholog po ulicy i natyka sie na leżącego, strasznie pobitego człowieka, pochyla sie nad nim i woła: Boże, ktokolwiek to zrobił natychmiast potrzebuje mojej pomocy!

Dlatego mili Bocianowicze! Jeśli Agata jest w istocie pacjentką, którą spotkał zawód, przykrość - a nie " nasłaną z konkurencji" , to znaczy że cierpi, płacze i akurat ona potrzebuje wsparcia.
Ale Agato!- polecam Ci gorąco książkę pt Emocje destrukcyjne - spotkanie zachodu ze wschodem jest tam znakomicie opisane dyskusja naukowców z DalajLamą
I pamietaj, że emocje destrukcyjne będą przeszkodą na drodze do dzidziusia Pozdrawaiam wszystkich

Sanosia
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Pozdrowionka!Szczególnie gorące dla ekipy walczącej w Intermedice o to maleńkie szczęście
My zaczynamy przygotowanie do in vitro w kwietniu ale nie zapominam o was i mocno zaciskam :bigok: :bigok: :bigok:
.......wy też trochę pozaciskajcie za mnie........
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
Awatar użytkownika
asia29
Posty: 2505
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: asia29 »

Fragment ekipy z Intermedici dziękuje :flowers: :flowers: :flowers: Na wiosnę życzę Wam dziewczyny nalotu bocianów :lol:
Asia
Awatar użytkownika
Niesiak
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2003 00:00

Post autor: Niesiak »

Blacky - dzieki za info. Ja sie tylko dzidzia urodzi to go odwiedze, i pokaze mu piekna coreczke ktora o malo co by nie powstala dzieki zabiegom jego kliniki.
Do moderatora - nie wstydze sie mowic i jasno okreslac swojego zdania, to co pisze tutaj moge powiedziec prosto w twarz. Dlatego bede pisal debil na debili. I tak to jedno z lagodniejszych okreslen na tego goscia. Jesli czuje sie urazony niech mnie pozwie do sadu.
Bez obrazy
Pozdrawiam

PS Moje wypowiedzi dotycza sie kliniki w czasie kiedy rzadzil nia Zak. Co do obecnej sie nie wypowiadam, zycze jednak wszelkich sukcesow.
Awatar użytkownika
blacky
Posty: 317
Rejestracja: 06 sie 2003 00:00

Post autor: blacky »

Niesiak :lol:

mozesz zdradzic gdzie chcesz rodzic?

ja chyba na Lutyckiej ..najblizej domu..no i lekarz z Lutyckiej
8)

blacky
Blacky i Marcin
Awatar użytkownika
Niesiak
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2003 00:00

Post autor: Niesiak »

My rodzimy na Polnej, poniewaz tam jest nasz lekarz. Wlasciwie powinienem powiedziec ze urodzilismy bo termin minal tydzien temu, ale mala cos na swiat sie nie pcha. :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”