KLINIKA OVUM W LUBLINIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
jolka222
Posty: 156
Rejestracja: 18 sie 2006 00:00

Post autor: jolka222 »

hey dziewczyny , jeszcze raz ja chce was ostrzec przed ta klinike, nie traccie czasu i pieniedzy tak jak ja,, ja bylam ostatnio w wawie robilam isci i sie udało,, nie ma porównania do Lublina i Ovum, nie zwiedzcie sie tym ze moze blisko, co z tego , jak nie porafia nic zrobic i nie maja dobrego labolatorium.
endometrioza, prolaktyna wysoka,slabe żolnierzyki
6iui
isci lublin + 3transfery - klapa
isci novum - udane
18dpt beta 2290
27dpt -2serduszka-ale wrazenie
Awatar użytkownika
daneel
Posty: 204
Rejestracja: 27 cze 2006 00:00

Post autor: daneel »

Witajcie dziewczyny
a moze wiecie czy Wdowiak wykonuje in vitro z komorkami dawczyni?
Z gory dziekuje :)
Awatar użytkownika
kotwa
Posty: 2492
Rejestracja: 08 mar 2009 01:00

Re: Ovum w Lublinie

Post autor: kotwa »

Widzę, że coraz mniej osób udziela się na tym wątku, ale jeśli ktoś jest po IVF w ostatnim czasie w OVUM proszę o informacje.
Awatar użytkownika
ellza
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2008 00:00

Re: Ovum w Lublinie

Post autor: ellza »

hej! ja miała ICMI w lipcu w OVUM u dr. Wdowiaka, niestety nie udało się... :(
Awatar użytkownika
kotwa
Posty: 2492
Rejestracja: 08 mar 2009 01:00

Re: Ovum w Lublinie

Post autor: kotwa »

ellzaszkoda, a teraz jakie masz plany?
Awatar użytkownika
ellza
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2008 00:00

Re: Ovum w Lublinie

Post autor: ellza »

teraz odpoczywam, pod koniec października ide do dr. Wdowiaka na konsultacje "co dalej", musimy zrobic badanie nasienia, bo mąż miał wcześniej bardzo słabe wyniki. U nas problem wyszedł taki, że zarodki nie chciały się wogóle dzielić, miałam transfer ale nic nie udało sie zamrozić. Zastanawiam sie czy to jest nasza wina czy wina kliniki.... zastanawiam się nad zmianą..... :?:
Awatar użytkownika
margeritka36
Posty: 1349
Rejestracja: 03 wrz 2010 21:29

Re: Ovum w Lublinie

Post autor: margeritka36 »

cześć kotwa ;)
ja jestem po punkcji w Ovum u Dr Wdowiaka, jutro planowany transfer. Swego czasu też szukałam info o tej klinice i nie wiele osób tu pisze a w klinice dziki tłum, więc chyba muszą mieć jakieś pozytywne efektu :) Bardzo w to wierzę :)
Moja Hania jest z nami od 7 sierpnia - jestem mamą !!!
Awatar użytkownika
kotwa
Posty: 2492
Rejestracja: 08 mar 2009 01:00

Re: Ovum w Lublinie

Post autor: kotwa »

margeritka36 no to trzymam kciuki :bigok: , no i daj koniecznie znać, jakie będzie efekt

Dodane -- 18.11.2010, 20:18 --

margeritka36 pv
Awatar użytkownika
Kasia_321
Posty: 43
Rejestracja: 26 paź 2006 00:00

Re: Ovum w Lublinie

Post autor: Kasia_321 »

Dziewczyny,

czy w Ovum w Lublinie komukolwiek udało się ICSI?
ANE29
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2011 11:44

Re: OVUM Lublin

Post autor: ANE29 »

witam
czy któras mi napisze jak jest z badaniem hsg w ovum u Wdowiaka? Czy jest to płatne badanie?
Awatar użytkownika
ellza
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2008 00:00

Re: OVUM Lublin

Post autor: ellza »

Kasia_321 pisze:Dziewczyny,

czy w Ovum w Lublinie komukolwiek udało się ICSI?
Hej! Ja podchodziłam w tamtym roku w Ovum do ICSI i niestety się nie udało. Wszystko wskazuje na to że to była ich wina bo żle chodują zarodki. U mnie pobrano 12 komórek, 10 się zapłodniło, podano 3 i to słabo się rozwijające i nic nie zamrożono bo nadal się nie rozwijały. Bałam się że to problem gegentyczny i zrobiłam kariotypy, które wyszły ok. Teraz podeszłam do ICSI w Warszawie w Novum i się udało i nie było żadnych problemów. Wszysko pięknie sie rozwijało i mam sporo jeszcze zamrożonych zarodków na przyszłośc.
kasia b
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2012 12:28

Ovum Lublin

Post autor: kasia b »

Witam
Zaczynam swoją drogę, na razie wiem tyle, że mam za wysoką prolaktynę i ... zlecone milion badań i zaczynam się zastanawiać czy dobrze wybrałam.
Chodzimy z mężem do kliniki OVUM w Lublinie na staszica
Klinika jest małą, ale obsługa sympatyczna i lekarz też wydaje się być fachowcem (dr Mroczkowski), ale cały czas się zastanawiam czy to dobra firma.

Pierwsze odczucia mam dobre, ale wolałabym mieć pewność, że dobrze wybrałam, dlatego jeśli ktoś leczył się w Ovum to prosze o opinie
Pozdrawiam
kasia
IvonM
Posty: 12
Rejestracja: 29 mar 2012 21:41

Re: OVUM Lublin

Post autor: IvonM »

Odnośnie dr Mroczkowskiego nie mam doświadczenia, ale wiem że w Ovum trzeba uważać na dr Wdowiaka. Nie wiem czy miałam dobre odczucia co do niego, ale wydaje mi się że robi to wszystko bardziej biznesowo niż żeby pomóc. Mnie się w Ovum niestety nie udało :-(
Po Ovum zdecydowałam się na dr Gąsiora który przyjmuje w Ab Ovo na Bocianiej i się udało :-)
Poszukaj może jeszcze jakiś opini w internecie i życzę Ci powodzenia
Awatar użytkownika
margeritka36
Posty: 1349
Rejestracja: 03 wrz 2010 21:29

Re: OVUM Lublin

Post autor: margeritka36 »

Hej, ja leczyłam się 2 lata i robiłam ICSI w Ovum w 2010 - to jest kompletne nieporozumienie i strata czasu i pieniędzy, żałuję że nikt mi nie odradził. Nie bójcie się ruszyc dalej z Lublina bo to taki sam koszt a klinika, fachowośc i skutecznośc bez porównania w Białymstoku. Najbardziej szokujący dla mnie był sposób przeprowadzania punkcji a potem transferów w Ovum, a laboratorium embriologiczne, jeśli można to w ogóle tak nazwać - porażka.
Moja Hania jest z nami od 7 sierpnia - jestem mamą !!!
Irysia
Posty: 28
Rejestracja: 14 kwie 2011 00:36

Re: OVUM Lublin

Post autor: Irysia »

Witaj Margeritka36!
Naprawdę masz takie złe zdanie o Ovum? Ja kilka razy robiłam podejście w Białymstoku (w Bocianie i Artemidzie)i niestety nie mam dobrego zdania na temat tamtejszych lekarzy, nie wspomnę już o traktowaniu pacjentów w klinice Akademii w której wykonywane są zabiegi na potrzeby Artemidy. Tam to dopiero traktuje się klienta. Zraziłam się do lekarzy z BS, którzy uważają się za Panów Bogów, co dzieci rozdają i myślę o spróbowaniu w Ovum. Właśnie u Wdowiaka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”