KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
nikus
Posty: 329
Rejestracja: 02 mar 2004 01:00

Post autor: nikus »

Podciągam wątek

Wg informacji zbliżonych do wiarygodnych źródeł : klinika powinna ruszyć za ok 2 tyg
Ja będę podchodzić w Warszawie, kto jeszcze??
Awatar użytkownika
megi1999
Posty: 232
Rejestracja: 06 paź 2007 00:00

Post autor: megi1999 »

nikus Ja też zamierzam podchodzic w Warszawie tylko ciągle się waham czy Novum czy ta nowa INVIKTA z tego co wiem , to ta w Gdańsku ma dobre osiagnięcia ja chcę zacząc w czerwcu , a juz w maju muszę zaczac od 1 wizyty :? a czas leci :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
nikus
Posty: 329
Rejestracja: 02 mar 2004 01:00

Post autor: nikus »

megi1999- ja mam bardzo dobre zdanie o Invikcie, chociażby dlatego że dzięki niej mam już dwuletniego synka. Pierwsze podejście robiłam w Gdańsku ponieważ tam mieszkałam, teraz mieszkam pod Wawą i specjalnie czekam na otwarcie Invikty ponieważ mam zaufanie do dr Łukaszuka i jego pracowników. Myślę że do maja wszystko będzie działało pełną parą. Ja jestem w trakcie antyków i prawdopodobnie punkcja wypadnie w kwietniu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
megi1999
Posty: 232
Rejestracja: 06 paź 2007 00:00

Post autor: megi1999 »

Witam nikus dzięki za odp. ja jeszcze rozmyślam nad Invimedem - Warszawskim -czytam równiez pozytywne opinie o nim .Naprawde mam juz mętlik w głowie .Czytałam też ,że w tej nowej bedą stosowac jakieś 2 nowe metody ,nie wiesz o co chodzi? :D
Awatar użytkownika
nikus
Posty: 329
Rejestracja: 02 mar 2004 01:00

Post autor: nikus »

Niestety nie wiem o co chodzi.
Wybrałam Inviktę ponieważ miałam najbliżej i nie zawiodłam się, przekonałam się o profesjonaliźmie i bardzo się cieszę, że otwierają filię w Wawie ponieważ zaoszczędza mi to nerwów poszukiwania innej kliniki.
Awatar użytkownika
megi1999
Posty: 232
Rejestracja: 06 paź 2007 00:00

Post autor: megi1999 »

nikus poczekam na otwarcie i poczytam na biezaco co pisza dziewczyny i zdecyduję , ja jestem juz po 2 ICSI i mrozaczkach takze chciałabym dobrze wybrac a nie jestem łatwym przypadkiem :? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Stasia
Posty: 2263
Rejestracja: 18 wrz 2003 00:00

Post autor: Stasia »

No tak.. ja już po woli ocieram łzy po nieudanym transferze mrozaczków :( Już wiemy że będę podchodziła jeszcze raz. Czekam na Inviktę w Warszawie, ale jak trzeba będzie pojade ponownie do Gdańska, choć mieszkam w Warszawie :P
z Adasiem i Marysią ur.w styczniu 2005
2007 i 2008 nieudane criotransfery
Walka z BMI znów trwa
Awatar użytkownika
Kasia_gd
Posty: 832
Rejestracja: 01 sty 2006 01:00

Post autor: Kasia_gd »

Witajcie dziewczyny,

Jestem z Gdańska i leczę się w Gdańskiej Inviccie. Wczoraj na wizycie zapytałam lekarza kiedy najwcześniej mogę podejśc do II ivf. Odpowiedział mi tak: w krótkim czasie dostanę @ - muszę przececzkac ten cały cykl i w kolejnym mam się zgłosic. Mam się wtedy zgłosic już za szklane drzwi (do ivf), ale muszę zadzwonic trochę wcześniej przed wizytą, ponieważ pan profesor Łukaszuk będzie jeździł do W-wy do filii. Tak więc zrozumiałam, że Invicta w Warszawie rozpoczyna niebawem swe działanie, chyba że już działa, ale nie ma żadnego kontaktu na stronie do kliniki w W-wie, tylko adres e-mial.
Awatar użytkownika
nikus
Posty: 329
Rejestracja: 02 mar 2004 01:00

Post autor: nikus »

Kasia_gd jeśli chcesz się dowiedzieć czy filia już otwarta to zadzwoń do Gdańska do sekretariatu i tam Ci powiedzą. Ja miałam podchodzić do IVF w Wawie ale że ciągle przekładali otwacie to w końcu podeszłam w Gdańsku. Teraz czekam na wyniki (jutro I werka) jak się nie uda to kolejne podejście już w Wawie.
Awatar użytkownika
Kasia_gd
Posty: 832
Rejestracja: 01 sty 2006 01:00

Post autor: Kasia_gd »

Nikus źle się wyraziłam, to chyba dlatego, że jestem po niudanym ivf/icsi i tak nieudolnie się wysłowiłam.
Chciałam odpowiedziec na Wasze pytania, dziewczyn z W-wy i okolic, którym bliżej będzie do Invicty w W-wie niż Gd. i, którym zależy by otwarto już Invictę w W-wie. A więc prawdopodobnie to otwarcie nastąpi już niebawem, ponieważ pan profesor Łukaszuk będzie często nieobecny w Gd. z uwagi na podróże do W-wy do filii Invicty. Wiem to bo pytałam kiedy mogę podejśc do II ivf i otrzymałam odpowiedź: teraz @, po niej cały cykl do następnej @ i wtedy się zgłosic (czyli okolice lipca) ale mam skontaktowac się wcześniej, bo profesora często nie będzie (podróże do W-wy-filia).
A ja jestem z trójmiasta i będę walczyc dalej w Gdańskiej Inviccie.
Awatar użytkownika
balbie
Posty: 3439
Rejestracja: 23 cze 2006 00:00

Post autor: balbie »

Witajcie, właśnie dzwoniłam do sekretariatu do Gdańska, nadal nieczynna może koniec czerwca początek lipca. Szkoda. :cry: Ja jestem z Lublina, nasz lekarz bardzo nam polecał lekarzy z tej kliniki, ale do Gdańska to dla mnie za daleko. :( No nic poczekam i popróbuję w Lublinie.
Awatar użytkownika
m-a-la
Posty: 277
Rejestracja: 29 sie 2008 00:00

Post autor: m-a-la »

podciągam wątek, warszawska Invicta już działa
kryptozoospermia
obniżona rez. jajnikowa, hashimoto, złe przepływy w t.m.
I ICSI Invimed 08/2008 :(
II ICSI Invicta 02/2009 :(
III ICSI Invicta 06/2009 :(
[-o<
Awatar użytkownika
dorootka-beauty
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2008 00:00

Post autor: dorootka-beauty »

Tak tez dzwonilam (022 892 93 60) do w-wy i przyjmuje dr Lukaszuk,

konkurencja w W-wie sie przyda!,

sama chcialam jezdzic do Gdanska ale troche daleko (mimo ze w Gdansku pracuje to jednak wole klinike Warszawska)
Awatar użytkownika
abaczek
Posty: 15
Rejestracja: 29 sty 2008 01:00

Post autor: abaczek »

Witam. I potwierdzam: Invicta w warszawie już działa. Tydzień temu dzwoniłam do Gdańska bo chciałam się umówić na wizytę a tu miła pani mówi mi że otwierają się w Warszawie. Aż podskoczyłam z radości. Niestety jest to jedyna klinika która wykonuje PGD. Będę miała duuuuużo bliżej i zaoszczędzę trochę pieniążków(dojazdy, hotel, jedzonko).

Dr Łukaszuk przyjmuje od piątku do poniedziałku(niedziela też).

Czy któraś z was miała PGD, ciekawa jestem wrażeń?
Awatar użytkownika
dorootka-beauty
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2008 00:00

Post autor: dorootka-beauty »

Witam. Słyszałam że w Invikcie robią sporo PGD - chyba to jedyna klinika w polscce ktora to robi profesjonalnie od dość dawna,
podobno na PGD mają też dużo klientów z zagranicy,
słyszałam (nie z invicty) że jesli chodzi o PGD to w Białymstoku się dopiero uczą,

gdy pytałam w Invictie podali mi sporo różnych przykładów pacjentek u których PGD dało bardzo dobre rezultaty - zdrową ciążę, choć jest to dość kosztowna metoda
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”