Jak umówić się na pierwszą wizytę do OAO

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
sy-la
Posty: 25
Rejestracja: 14 lut 2003 01:00

Jak umówić się na pierwszą wizytę do OAO

Post autor: sy-la »

Czy na pierwszą wizytę do OAO lepiej umówić się osobiście czy można zadzwonić?
Z góry dziękuję za odpowiedż
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Syla,
ja zadzwoniłam (a byłam w dwóch ośrodkach) i panie powiedziały, że bardzo dobrze, bo tak nagle to czasem mogą nie mieć czasu.
Polecam telefon.
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
elik999
Posty: 708
Rejestracja: 15 mar 2004 01:00

Post autor: elik999 »

Witaj,
U nas było tak że moj mąż poszedł sam na pierwszą wizytę, miał nas tylko umówić, wydawało mi się że tak będzie lepiej niż przez telefon, tyle że Pani z Osrodka potraktowała to jako normalne spotkanie, nawet pytała czemu żona nie przyszła i w sumie głupio to wyszło, lepiej chyba umówić się przez telefon.
Idź szybciutko, bo ja zwlekając nie załapałam się na rozpoczęte szkolenie i musiałam TYLLLEEE czekać.
Awatar użytkownika
effa
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2004 01:00

Post autor: effa »

Witaj! Proponuję Ci zadzwonić i umówić się na spotkanie. racja, że nie zaqwsze Panie z Ośrodka mają czas z " zaskoczenia". Telefon to najlepsze wyjście. My z mężem umówiliśmy się na pierwsze spotkanie. Z ogromnym zniecierpliwieniem czekamy na wyznaczony dzień. Bardzo to przezywamy i jestesmy dobrej myśli .Pozdrawiam- trzymaj się!
Awatar użytkownika
ksieciu
Posty: 1897
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: ksieciu »

My do pierwszego osrodka poszlismy osobiscie. Bylismy akurat w poblizu i tak jakos nas natchnelo. Panie byly bardzo mile przeprowadzily wstepna rozmowe, zalozyly nam kartoteke i daly spis dokumentow ktore powinnismy dostarczyc aby rozpoczac procedure.
A gdy zmienialismy osrodek to po prostu zadzwonilismy i umowilismy sie na najblizszy wolny termin.
Mysle ze wszysto zalezy od zwyczajow osrodka. Jedne rozpoczynaja juz od dlugiego wywiadu i rozmowy o oczekiwaniach a jedne na pierwszym spotkaniu daja tylko wykaz dokumentow i na 'prawdziwie' pierwsza wizyte zapraszaja ze skompletowana teczka.
Adas - 29.04.2003r.

Patrysia - 26.01.2006r.
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

My też byliśmy osobiście, ale myślę, że lepiej zadzwonić, bo może się okazać, że nie będą mieli dla Was czasu.
Powodzenia :D
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
sy-la
Posty: 25
Rejestracja: 14 lut 2003 01:00

Post autor: sy-la »

Dzięki dziewczyny myślę, że zaraz umówię się telefonicznie
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

TU jest wątek o adopcji w Pile :D
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”