KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kejti1978
Posty: 197
Rejestracja: 14 lut 2006 01:00

Post autor: kejti1978 »

szyszka100 modlę się o cud dla Ciebie!
Ja czekam na kolejne AID, być może już pod koniec maja. Pozdrawiam wszystkie starające :)
06.05.2009- urodził się nasz mały cudzik- Rysiaczek :love: :love: :love:
Awatar użytkownika
jagababa
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2007 00:00

Post autor: jagababa »

Szyszka 100 potrzeba duzo siły aby to wszystko zniesc ale jest malenki czlowieczek w twoim brzuszku ktory potrzebuje cie z calych sil byc moze jego siostrzyczka poswiecila swoje zycie aby chlopczyk mogl zobaczyc swiat .Jest wiec mala bohaterka.Z calego serca z toba w poniedzialek zaklinam swiat aby malenstwo bylo zdrowe i mialo duzo sil do walki,jak jego rodzice :!:
Awatar użytkownika
Momento
Posty: 41
Rejestracja: 14 gru 2007 01:00

Post autor: Momento »

anka_24, Maria 31, bardzo dziękuję za odpowiedź :D . Ja leczę się u dr Pelesza w przychodni na NFZ i własnie zaproponował mi iui, ale wcześniej mam mieć jeszcze wykonane badanie HSG. Poradźcie proszę jak się zapisać na tę iui, gdy cykle mam bardzo nieregularne, i nigdy nie wiem kiedy będzie owulka?Zapisać się trzeba w przychodni, czy od razu w szpitalu?Są tu w ogóle dziewczyny, którym się udało zaciążyć dzięki iui na Polnej :?: Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Dodane po: 2 minutach:

Historia Szyszki 100 jest bardzo smutna, trzymam za nią i za maleństwo mocne kciuki.
Awatar użytkownika
patrysiantko
Posty: 1646
Rejestracja: 19 lip 2006 00:00

Post autor: patrysiantko »

marzena ja slyszalam o dobrych statystykach w med arcie i zlycxh na polnej.
Awatar użytkownika
Marzena_1010
Posty: 542
Rejestracja: 29 kwie 2008 00:00

Post autor: Marzena_1010 »

patrysiantko jest też wątek med art i tu same porażki ;( Wiem, że łatwiej o IUI prywatnie, ale ...
2 IUI już w lipcu
Awatar użytkownika
patrysiantko
Posty: 1646
Rejestracja: 19 lip 2006 00:00

Post autor: patrysiantko »

marzena to zalezy od danej osoby i sposobu stymulacji.
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Karolina2626Nie martw się na zapas, ja też brałam 2 tabletki dziennie i miałam 3 pęcherzyki, co prawda mi nie pękły i jeszcze w tym samym cyklu lekarz przepisał mi luteinę, ale niestety to nie pomogło, wtedy brałam tabletki antykoncepcyjne przez miesiąc i torbiele się wchłonęły. Ale czemu mają tobie nie pęknąć, miałaś już taką sytuację?

MomentoJak dostaniesz skierowanie na iui to dzwonisz do szpitala na oddział niepłodności po godz. 9 rano i prosisz z panią oddziałową, mówisz że chciałabyś się zapisać na inseminację i podajesz prawdopodobny termin, a jak ci się okres przesunie to dzwonisz w pierwszy dzień okresu i przesuwasz. Możesz powiedzieć że masz cykle nieregularne.
Są dziewczyny którym się udało znam osobiście, przeważnie po laparoskopii 4- 5 iui. Ale jakie są statystyki niestety nie wiem.
Awatar użytkownika
Wiwi76
Posty: 2453
Rejestracja: 09 gru 2006 01:00

Post autor: Wiwi76 »

szyszka100jest na w szpitalu na ONiER, dziekuje za pozdrowienia i kciuki
jest pod stała kontrola i ma dobra opieke, kto byl na tym oddziale to wie
na razie nie wiadomo czy dzis bedzie miala cc, lekarze mowia ze dopoki serduszko malego mocno bije to jest ok i nie beda go wyciagali, dla niego lepiej zeby jak najdluzej pobyl u mamusi w brzusiu
starania od 2005 r.
córcia z ivf ur. II.2009 r.
i niespodzianki naturalne!
Awatar użytkownika
zoska55
Posty: 425
Rejestracja: 31 sty 2008 01:00

Post autor: zoska55 »

szyszka100- bardzo ci współczuje, przesyłam ci mnóstwo pozytywnych mysli, trzymaj sie, jestesmy z TOBĄ.

Czy mozecie mi wytłumaczyc co oznacza skrót AIH, bo to dr zapisal sobie w planach jesli chodzi o mój przypadek
starania od 2005; HSG - lewa str.nieczynna, I st. endometrioza, wrogość śluzu
6 IUI ; FSH 6,68; AMH 1,0; kariotyp - ok
2x IVF- 2010 i 2011r. brak zapł. komórek- Poznań
2013 transfer 1 zarodek 4B, Białystok, niestety
Naprotechnologia od IX.2014 - nic z tego
Awatar użytkownika
Wiwi76
Posty: 2453
Rejestracja: 09 gru 2006 01:00

Post autor: Wiwi76 »

zoska55 aih to po prostu inseminacja, a aid to inseminacja ale nasieniem dawcy, skróty lacińskie :)
starania od 2005 r.
córcia z ivf ur. II.2009 r.
i niespodzianki naturalne!
Awatar użytkownika
zoska55
Posty: 425
Rejestracja: 31 sty 2008 01:00

Post autor: zoska55 »

Karolina2626 pisze:Powiedzcie mi, czy 2 tabletki Clo dziennie to nie za dużo?
ja tez mam za każdym razem 2 tab i tylko na 8 IUI zdarzyło mi sie dwa razy ze zostały mi torbiele, raz pozbylismy sie ich tabletkami a raz same się wchłonęły.

Dodane po: 1 minucie:

Wiwi76- no to nie wiedziałm zawsze operowałam IUI a tu psikuś. Dziekuje bardzo

Dodane po: 3 minutach:

mam pytanie z innej beczki. Jak poprawic sobie w opisie: dołaczył do nas... bo cos mi tu sie data pokrzyzowała przecież jestem od 2007r
Awatar użytkownika
Wiwi76
Posty: 2453
Rejestracja: 09 gru 2006 01:00

Post autor: Wiwi76 »

zoska55 wiekszosc z nas operuje iui, aih mało kto,
znalazlam w sieci takie objasnienia skrotów:
IUI (Intrauterine Insemination) - inseminacja domaciczna
AID (Artificial Insemination by Donor) - inseminacja domaciczna nasieniem dawcy
AIH (artificial insemination husband) - inseminacja domaciczna nasieniem męża
no i dałam plame, bo to skróty z angielskiego nie z laciny :oops:

Dodane po: 3 minutach:

dołączył od... chyba sie nie zmieni, to jest dzien w ktorym sie zarejestrowalas na bocianie
starania od 2005 r.
córcia z ivf ur. II.2009 r.
i niespodzianki naturalne!
Awatar użytkownika
citri
Posty: 5557
Rejestracja: 10 kwie 2007 00:00

Post autor: citri »

Szyszko Pamiętamy o Was.. całujemy
Córcia 16-10-2008
Dr D
- Dziękujemy !!!!
Awatar użytkownika
lena498
Posty: 553
Rejestracja: 20 lip 2007 00:00

Post autor: lena498 »

szyszeńko trzymam kciuki za synusia :bigok: a za Aniołeczka [-o<
09.04.2008 hsg - oba drożne :)
hormonki ok
24.03.2009 -> I iui :(
21.05.2009 -> II iui :(
18.08.2009 -> III iui :(
22.10.2009 -> laparo/histero - wszystko ok, nie było zrosta :(
15.03.2011 - II kreseczki :)
Awatar użytkownika
KURCZAK10
Posty: 84
Rejestracja: 04 lip 2007 00:00

Post autor: KURCZAK10 »

Szyszka trzymaj się kochana. Jak to wszystko czytam to aż mnie dreszcze przechodzą. Życie jest okrutne i niesprawiedliwe. :cmok:

Ja ostatnio zaczęłam odczuwać ból podczas chodzenia, ucisk w brzuchu. No i przeraziłam się, że to znowu kriwak i dzieje się coś złego. Dzwoniłam do dr i pojechaliśmy na wizytę. Z dzidziusiem wszystko ok. Dr stwierdził, że mam bardzo niespokojną macicę, dochodzi do niewielkich skurczy, które powodują krwawe wylewy w macicy. No i muszę ponownie leżeć. Zapisał mi też relanium 8O , które ma właśnie uspakajać macicę. Wkrótce powinno się wszystko unormować. Kolejną wizytę mam za tydzien. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Pozdrowienia dla wszystkich.
Po 3,5 roku walki i 6iui udało się. 26.10.08 - urodził się synek Bartuś.
Dr Derwich.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”