samooczyszczenie macicy po ciazy biochemicznej?

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jenny33
Posty: 21
Rejestracja: 16 lut 2008 01:00

samooczyszczenie macicy po ciazy biochemicznej?

Post autor: jenny33 »

Dzien dobry Panie Doktorze,
Prosze o pomoc
28 dc Bhcg - 85
32 dc BHcg - 316
36 dc - 260.
Caly czas plamie i lekko krawie, ale zastanawiam sie, czy Bhcg musi nizej spasc zeby macica mogla sie samoczynnie oczyscic?
Bralam b. duze dawki progesteronu, w tym Kaprogest i czy to moze miec rowniez wplyw na zatrzymanie ostatecznego krawienia?
Obawiam sie zabiegu lyzeczkowania.
Z gory dziekuje z informacje.

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15796
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Post autor: Jan Domitrz »

HCg jest wykładnikiem zycia trofobalstu czyli taknki z której powstaje łożysko Progestreon mógł opóźnic wystapienie krwawienia Co dołyżeczkw3oania to peweni nie bedzie ono konieczne ale warto udać sie do lekarza aby wykonał USG i ocenił całą sytaucję Z powazaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”