krwawienie po łyżeczkowaniu

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mhajdus
Posty: 23
Rejestracja: 18 kwie 2008 00:00

krwawienie po łyżeczkowaniu

Post autor: mhajdus »

Witam Panie Doktorze!

Miałam puste jajo płodowe. W czwartek tydzień temu miałam zabieg łyżeczkowania. Do niedzieli nie miałam żadnych krwawień. W poniedziałek się zaczęły i trwają do dziś. Krwawienie ilościowo jak średnioobfity okres. Raczej czysta krew, 2 razy tylko jakieś małe skrzepy. Troszkę się martwię bo nie wygląda na to by krwawienie chciało sie zakończyć. Czy cos jest nie tak? Czy tak może być i do kiedy tak mogę krwawić, a kiedy powinnam isć do lekarza. Czuję się trochę słaba od tych krwawień, gorączki nie mam, po zabiegu dostałam antybiotyk.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Monika

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15805
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Post autor: Jan Domitrz »

Krwawnie może występować ale utzrymywanie się powyżej 7- dni nalezy udać się do lekarza Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”