Poronienia nawykowe

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Olivetti26
Posty: 3869
Rejestracja: 22 wrz 2006 00:00

Post autor: Olivetti26 »

didi7878 pisze:Ale bede brutalna - czekaj do wizyty u Maliny. A nuz cos sie zmieni? Ja tez przystapilam ochoczo do staranek no i widzisz co sie stalo... Wizytka juz niedlugo a jak bedziesz miec poczucie, ze zrobilas co w ludzkiej mocy, bedzies sie mniej stresowac pozniej w ciazy. Ja tak mysle. A moze Malina przekona Cie do wlewow? Nigdy nic nie wiadomo...
Hmm... no właśnie... Zobaczymy. Jeszcze dużo czasu. Ostatni spontaniczny seksik (weekendowy) był kilka dni po owu, więc teraz kolejna dopiero 6-7maja. Jest czas do namysłu :roll: Chyba, że...................
Biorę profilaktycznie Akard i Duphastonx2.

Dodane po: 25 sekundach:

No i teraz to mnie ostro wystraszyłaś :cry:

Dodane po: 1 minucie:
didi7878 pisze:wszystkie te dziewczyny, ktore cierpia na poronienia nawykowe, zajrza tutaj. Dobrze, zebysmy sie tu wszystkie skupily!
A to ŚWIĘTE SŁOWA! :D
Starania od 2005r.
1. Aniołek 11tc, 2.Aniołek 13tc., 3. Aniołek 10tc.Hiperprolaktynemia,macica 2rożna(wycięta przegr.macicy),immuno:polimorfizm genotypuIFNgamma,zgodn.tkankowa,homozygota,>C3; Clexane+Acard+Encorton - ANTOŚ :D 11.10.10.cc 36tc,1.06.13.+, poronienie 10tc :(
Awatar użytkownika
Lenak
Posty: 841
Rejestracja: 13 wrz 2005 00:00

Post autor: Lenak »

Witam kochane , z niektórymi juz sie znamy a niektóre z was dopiero poznam. Moze to zabrzmi ironicznie ale szkoda ze watek sie rozwija powinno nas byc tu coraz mniej...a wiecej na watku np:...."udało mi sie"...mam nadzieje ze tak sie stanie i tego nam wszystkim życze.

Ja jestem po 5 poronienieach i teraz jestem w 9 tygodniu i oby szczesliwie. Musze przełamac tą zlą passe.

Olivetti26 - dzeikuje za zaproszenie. Co do staran to nie wiem. Ciezko tak komus doradzic w tak bardzo waznej sprawie. A co Ci lekarz ostanio mówił o lezeniu przed straniami? Moze lepiej poczekaj, to tylko miesiac.
ilonka - jestes w ciazy? w którym tygodniu?
Aniołki: 22.12.03 :-( 16.05.04 :-( 17.03.05 :-( 10.03.06 :-( 05.02.07 :-(
Szczepienia: 24.10.07 / 26.11.07 / 27.12.07 :-)
5 marz - MLR 51%, 20 marz -NK w norm
12.03.08 - II kr
25.11.2008 - ur. Dominka :-)
04.02.2010 - ur. Adaś :-)
Awatar użytkownika
aniakaniak
Posty: 702
Rejestracja: 23 lip 2007 00:00

Post autor: aniakaniak »

Witam.
Ja niestety również jestem po 3 stratach. Obecnie 16 tydzień ciąży. Wszystko jak do tej pory przebiega prawidłowo i bez zarzutów. Oby tak dalej. Leczę się u Prof. Malinowskiego w Łodzi. U mnie jak się okazuje problemem była bariera immunologiczna. Narazie idziemy do przodu. Oby tak dalej!!!
3 Aniołki (2 biochem)
***
Prof.Malinowski - Trombofilia, niedobór białka C i S, mutacja MTHFR, hashimoto. Szczepienia.
27.09.08 Kubuś
13.07.10 Adaś
05.02.14 Krzyś
Awatar użytkownika
balbina07
Posty: 11510
Rejestracja: 14 paź 2006 00:00

Post autor: balbina07 »

Olivetti26 Lenak ma rację ze w takiej sprawie jak starania trudno doradzać, ale....można przedstawić swoją opinię, która weźmiesz lub nie pod uwagę :lol:
Ja myślę że skoro po naprawde długim mysleniu, rozważaniach, sledzeniu róznych watków, stron i wypowiedzi doszłaś do wniosku że pojedziesz na wizytę do Maliny to jednak ze staraniami do tego czasu bym się wstrzymała.
Pisze to dlatego że jeżeli Malina zaproponuje leczenie to powinno sie ono odbyc przed planowaną ciążą a nie w trakcie. Jego skuteczność będzie pewna, a w momencie ciazy to juz tylko ratunek.Twoje nerwy, wogóle nerwy w ciązy nie sa wskazane, a juz na pewno nie w takiej sytuacji w jakiej my wszystkie jesteśmy.Myślę wiec że stres nalezy minimalizować, o ile to możliwe...........
Jeżeli zdecydujesz sie na strania to jedynym wyjściem sa wlewy, szczepionka może nie pomóc. Wiem ze masz dużo watpliwości w stosowaniu ich i rozumiem to, ale w takiej sytuacji najszybciej dziłają tylko one. Zastanów sie więc nad wszystkimi ewentualnymi mozliwościami i komplikazjami....cokolwiek nie postanowisz na pewno będzie to najlesza decyzja jak moze być.Za decyzję trzymam kciuki :bigok:

Lenak ciesze się że plamienie ustało :lol:
aniakaniak gratuluję, takie dziewczyny dodają odwagi w kolejnych staraniach :lol:

moniq80 rozważam to co zaproponował dr Z, jaka decyzję podejmę jeszcze nie wiem, ale na pewno nie będzie to cykl naturalny.

Niestety ja nie moge w tym dziale zmieniać postów, ingerencja w pierwszą stronę więc tez odpada.

Myslę również że w temacie nalezałoby dopisać - Poronienia nawykowe, starania
bo na razie temat dotyczy tylko samych poronień,
ale o to trzeba poprosić moderatora

acha przypominam że to nie jest watek na pogadajmy wiec bezwzglednie trzymamy sie tematu
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2008 20:32 przez balbina07, łącznie zmieniany 2 razy.
Niepłodność boli. Porozmawiajmy.
Awatar użytkownika
pimach
Posty: 3100
Rejestracja: 13 lip 2007 00:00

Post autor: pimach »

Dziewczyny, ja Ilonkę znam osobiście, bo mieszkamy w tym samym mieście i spotykamy sie na naszych wewnętrznych sptkaniach, więc mam nadzieje,że moglam sobie pozwolić na taki, może troche niefortunny, żatr? Ilonka jest osoba z ooooooogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, a podejrzewam jeszcze ADHD albo chociaz nadpobudliwośc psychoruchową :D
Olivetti26Ilona własnie jest przykładem,ze sie udaje. Mam nadzieje,ze nie bedzie miała nic przecwko,że coś napisze. Miala tez zacząc immunologię i podchodzić do IVI, ale poszła w zupelnie inna stronę, odpuścila temat i... stało się! Ma w brzuchu mały cud! Dlatego próbowac zawsze warto, a jaka można mieć z tego przyjemnośc... :D
6 lat starań: 3 ciąże zakończone przedwcześne, immunologia - brak hamowania.
wrzesień 2008 - ziółka od Win, 9 pażdziernika - beta 257,
10 maja 2009 o godz 13.07 stał się cud - jest Antek.
Awatar użytkownika
didi7878
Posty: 983
Rejestracja: 03 lut 2007 01:00

Post autor: didi7878 »

Dziewczyny - otworzylam nowy watek na pogadajmy: "poronienia nawykowe - wciaz walczymy!".
Pomyslalam sobie, ze musimy otworzyc NOWY watus - zeby dobrze zaczac! Nie kontunuujmy starych watkow, nie robmy "boczkami". Odwaznie i do przodu! ot, co! :D Mitygowalysmy sie z Olivetti z tym watkiem, ale mowie sobie - zaczynam odwaznie! :D

watek jest dla Dziewczyn z poronieniami nawykowymi, czyli od dwoch poronien pod rzad - wzwyz (niestety... :cry: ) - dla tych, ktore odpoczywaja, dla staraczek i dla ciezaroweczek - oby ciaze te zakonczyly sie szczesliwie i daly nam NADZIEJE i WIARE, ze z poronieniami mozna WYGRAC!!

jakos tak niewyraznie sie czuje, siedzac na "Poronieniach" - tak jakbym juz stad miala nie wyjsc... :cry:

Dodane po: 3 minutach:

Dopisalam juz ilonke, Oli moniq, lenak, nie macie juz wyjscia. :wink: Lenak i moniq proszone sa o info :wink:
Wszystkie dziewczyny - przenosmy sie na NOWY WATEK - calkiem nasz, nowiutki! Niech to bedzie na dobry poczatek! :D :D

Pimach, aniakaniak, Burzyk i cala reszta! Widzimy sie na nowym watku!
Koniec kropka! Zapraszam :D
2003 - Adas
4 Aniołki
VIII 2008 - cb
2009 - Antar
IX 2011 - cb
XI 2011 - cb
Lusia :love:
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

pimach... :| ... dobra... spadam
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
Olivetti26
Posty: 3869
Rejestracja: 22 wrz 2006 00:00

Post autor: Olivetti26 »

UWAGA!!!!
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE-
SPOTYKAMY SIĘ TU:
/phpbbforum/viewtopic.php?t=55979&start ... order=asc&
Starania od 2005r.
1. Aniołek 11tc, 2.Aniołek 13tc., 3. Aniołek 10tc.Hiperprolaktynemia,macica 2rożna(wycięta przegr.macicy),immuno:polimorfizm genotypuIFNgamma,zgodn.tkankowa,homozygota,>C3; Clexane+Acard+Encorton - ANTOŚ :D 11.10.10.cc 36tc,1.06.13.+, poronienie 10tc :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”