Adopcja w KRAKOWIE

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

to nie był stres tylko jak zobaczyłam minę 8O panie dyrektor osrodka ze wróciłam mimo jej usilnych starń...to chciałam zrobic dobre wrażenie hihihih i stąd moje potknięcie..
teraz czekam na poniedziałek i szykuje stos pytan do pana psychologa którey jest mężczyzna aniołem ..jesli tacy istnieją 8) 8)
Sobota juz wkrótce a nadal nie potwierdzone obecności
Kolejno odlicz WSZYSTKIE KTÓRE SIĘ MAJA ZAMIAR POJAWIĆ JA ZACZYNAM : JEDEN!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
pOZDRAWIAM
Vill
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

DWA!!!
( i dwa prim pluszowy bociek ) :hihi:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

No i ja oczywiscie tez!! I jeszcze sie zameldowala Iwonka, ktora do mnie napisala na priv. A co z Joania? Odezwij sie do nas skarbie!!

A jutro oddaje lozko :lol: wiec trzymajcie za mnie i opowiem wam jak mi poszlo. Rozumiem, ze spotykaja sie plci piekne? Tak pytam, cobym mojej polowki nie wlekla na darmo :)

Juz nie moge sie jutra doczekac!
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
Awatar użytkownika
joania
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2003 01:00

Post autor: joania »

No odzywam sie
Bylam w Szufladzie o 16.05 dzis czyli w sobote i.... was nie spotkalam. czekalam do 16.30


Pewnie nastepnym razem....
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Ojejej! Siadłam przed komputerkeim by napisać, że dotarłam do domku, że było super... kawa pyszna, "coś niebieskiego" jeszcze bardziej :lol:
kelner miły - vill z nim "porozmawiała" :hihi:
Oglądnełyśmy zdjęcia ślicznotki :D itd. itd....
A tu patrzę... Joania mówi, że była w szufladzie!
Joaniu już napisałam do Ciebie na priva...
Jak to się stało, że się nie widziałyśmy... :?
To przez boćka , którego zapomniałam zabrać?.... Ups! :oops:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

agga ty tego bociana na szyi powieś, bo juz drugi raz wypatrujący go nie zobaczył;)))))))))
Joania...buu nie zauwałyłas 5 kobiet "dziwnie sie zachowujących" ...szkoda szkoada nastepnym razem (bo to juz za tydzień)się spotkamy
Agga dzięki za fotki :D
Reniq..zyjesz?jak po imprezie? bo mnie to trochę hmm...spac się chce :P
Iwonka...swiat jest mały ..
Majeczka...twoja Julka jest sliczna jak marzenie
A pozatym to kiedy nastepny raz hihihi...
Vill
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Melduje sie rowniez, ze zyje po wczorajszym "oblewaniu" umeblowania u znajomych...Powrot - 2 w nocy...Chociaz nie powiem, ze jest lekko, syndrom dnia poprzedniego daje o sobie znac :lol: A tu jeszcze goscie sie zapowiedzieli - litosci !!!

Zaluje, ze tak szybko musialam wyjsc! :? Joaniu kurcze jak to sie stalo, ze nas nie znalazlas? Innych tak charakterystycznych kobitek tam nie bylo :D Hi hi hi Ale nastepnym razem juz napewno sie znajdziemy.

Dolaczam sie do Vill, ze Julka to slicznotka. Iwonka, mam nadzieje, ze niedlugo spotkamy sie w OAO zeby pobaraszkowac z dzieciakami.

Agus, jak jeszcze raz zapomnisz bocka, to bedziesz stac przy wejsciu i lapac wszystkie kobitki i pytac, czy aby nie na sabat bockowy przyszly :lol: Taka bedzie kara :hihi:

No i poza tym "Szuflada" jest super, bo czasem daja tonic za darmo :lick3: (jak sie okazalo tym razem)

Bardzo bylo was zobaczyc i upewniam sie w tym, ze ludzie, ktorzy adoptuja sa niesamowicie silni i pogodni! I tak trzymac!
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
Awatar użytkownika
majka3
Posty: 345
Rejestracja: 19 sty 2002 01:00

Post autor: majka3 »

Joania, w takim razie do następnego razu :D
Aga, już dziś schowaj boćka do torebki, niech już tam siedzi i czeka.
Julka prosiła podziękować Wam za komplementy, i ma nadzieję że niedługo pozna Was osobiście, w niedalekiej przyszłości ( Aga ty czytaj: w ciągu miesiąca) Wasze pociechy.

p.s. a to niebieskie jak się nazywało?
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

to niebieskkie to było Calibra czy coś takiego a moja pamięć zawodzi czasem ....long drink (bezalkoholowy)hihi
Jak pomysle ze zaczyna sie cały tydzien to strasznie mi sie to niepodoba :evil: :evil:
jeszcze dostałam 20 minut temu wezwanie do skarbówki. Wiecie ze oni juz do domu przynoszą poslanca wysyłają..i o taka pierdołę eh te urzędy...;-)
Majka opowiedziałas Julce o spotkaniu mam nadzieję? :wink:
Vill
Awatar użytkownika
joania
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2003 01:00

Post autor: joania »

Pisałam do Agggi :lol: ale i się uśmiała, więc też Wam napiszę - ja się trochę przyglądałam ale tam było ciemno i byłyście pod ścianę w większości tyłem, i ...
wydałyście mi się za .... młode! 8O
Naprawdę, jakoś tak bardzo wczesno - studencko wyglądałyście z mojej perspektywy (miejsca stania - nie wieku).
Oczywiści, pewnie zawsze tak wyglądacie!
N :wink: no i myslę, że to chyba fajnie!, nie?
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

joania pisze:Pisałam do Agggi :lol: ale i się uśmiała, więc też Wam napiszę
Rzeczywiście... pomimo, że szkoda, że się nie odnalazłyźmy :( to chce mi się smiać z tej całej sytuacji :hihi:
No i miło usłyszeć, że wygląda się na wczesną studentke.
No a gdybyśmy się spotkały, to może byśmy tego nie usłyszały hihi :wink:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Hi hi Joaniu ales nam komplement dolozyla!!! Ale wiesz co, moj maz powiedzial, ze my to bedziemy niezle mamuski :hihi: Oczywiscie przemilczal dyplomatycznie dalszy ciag wypowiedzi, a chodzilo o to ze ja zawsze chichocze przed monitorem jak gadam z dziewczynami! Co wg wszelkich norm normalnym objawem nie jest...

No wiec: nie dosyc, ze mlodo wygladamy, to jeszcze sie swietnie bawimy :) Zapraszamy do naszej paczki!
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Dzisiaj mój mąż zadzwonił do ośrodka by dowiedzieć sie czy przypadkiem z jego okna nie widać zbliżających się bocianów :lol:
Ale niestety... :(
Podobno mają być w pobliżu gdy śniegi stopnieją...
Oglądałyście może prognoze pogody? :wink:


P.S A może Joania do nas przylecą w tym samym czasie? hihi
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
daromira
Posty: 834
Rejestracja: 19 lut 2004 01:00

Post autor: daromira »

Kochana A-Aggga, dzisiaj w radio mówili ,że wylądował bocian na podkarpaciu i szykuje gniazdo .To są tak jakby Twoje okolice ,tak że może, może... :DD:
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Agus, wlasnie slyszalam w radio jak facet zadzwonil, ze widzial bociana gdzis tam...Nie wiem gdzie, ale znaczy ze w Polsce juz sa!!! :bigok:

A ja dzis sie umowilam w Osrodku na wizyte u nas w domku! W przyszlym tygodniu w czwartek. Odbiore pania z Osrodka i pojedziemy do nas.

Moj mezulek myslac, ze ta wizyta bedzie juz w tym tygodniu - wypral nasz dywan barani 8O , co nie bylo latwe, mowie wam!! :lol:
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”