mala ilosc sluzu

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
Awatar użytkownika
nelka33
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2008 01:00

mala ilosc sluzu

Post autor: nelka33 »

Panie Doktorze,

Co zrobic w przypadku malej ilosci sluzu plodnego i sluzu wogole. Przez wiekszosc cyklu nie obserwuje wogole wydzielania zadnego sluzu w okresie okoloowulacyjnym jest go troche ale wlasciwie bardzo malo w porownaniu do tego co obserwowalam np 10 lat temu - (mam teraz 31 lat). Owulacja sie odbywa - bylam 2 razy w ciazy - niestety obie poronilam. Dodatkowo przyjmuje teraz antydepresanty (SSRI) co wydaje mi sie jeszcze bardziej wysusza sluzowki ( o zaniku libido nie wspominajac). Staram sie zajsc w ciaze ale mam wrazenie ze ten brak sluzu to utrudnia. Prosze o rade - Co robic aby zwiekszyc jego ilosc.
Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17324
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Mozna dodać trochę estrogenów w srodku cyklu
Jacek Szamatowicz
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”